Magazín

Produktové aktuality

Ušetřete až 12 500 Kč při nákupu Panasonic Lumix DC-S5!

Lucie VořechováVydáno: 1. 9. 2022 v 15:09 • Rubrika: Produktové aktuality

Ušetřete až 12 500 Kč při nákupu Panasonic Lumix DC-S5!

Nahrávejte videa ve vysokém rozlišení s profesionální bezzrcadlovkou Panasonic Lumix DC-S5! Pokud si ji pořídíte od 1. 9. do 11. 9. 2022, dáme vám na ní slevu až 12 500 Kč!

Obsah

Akce se vztahuje na model Panasonic Lumix S5 a vybrané sety

Panasonic Lumix DC-S5

Full-frame bezzrcadlovka Panasonic Lumix S5 se řadí mezi hybridní fotoaparáty. 24Mpx snímač CMOS zvládá kromě fotografování i natáčení kvalitních videí. 

5osá stabilizace společně s automatickým ostřením, které detekuje tvář, oči, hlavu, tělo, lidi i zvířata umožňuje kvalitní výstupy bez otřesů. S funkcemi, jako jsou V-Log s plným barevným pokrytím, Slow motion nebo Quick motion je tvorba kreativních videí snadná a rychlá. Zpestřete své záběry časosběrem, rychlým přeostřením z jednoho objektu na druhý, nebo pestrou paletou fotografických režimů!

Lumix S5 | Megapixel

Ve vysokém rozlišení až 96 Mpx pořídíte snímky v RAW, nebo videa ve formátu 4K 10-bit či 4K 8-bit bez časového limitu. Dva duální sloty, do kterých využijete SD karty UHS-II, slouží k záloze dat a nahrávání nových výtvorů.

Výklopný dotykový LCD displej o 3 palcích vám umožní neustálou kontrolu nad obrazem a mít tak přehled o všem, co se děje před objektivem. 

Tělo je odolné proti vlhkosti a prachu, odvažte se tedy a vyrazte lovit záběry i mimo studio!

Chci Lumix S5

Panasonic Lumix DC-S5 + 20-60 mm

Zakupte si Panasonic Lumix S5 ve výhodném setu s objektivem Lumix S 20-60 mm f/3,5-5,6 Macro. Tento kompaktní zoom objektiv je ideální pro natáčení videí, pro své univerzální ohnisko ho však využijete i na focení krajiny, makra nebo portrétů. Optická soustava o 11 členech v 9 skupinách společně s vysokým indexem zajišťuje maximální kvalitu obrazu po celé ploše snímku a zároveň ozvláštňuje výstupy příjemným efektem bokeh.

Panasonic Lumix S 20-60 mm f/3,5-5,6 Macro černý | Megapixel

Objektiv je optimalizovaný pro nahrávání plynulých a kvalitních 4K videí. Díky minimální zaostřovací vzdáleností 15 cm umožňuje zabrat každý detail. 

Kompaktní tělo o hmotnosti 350 g je odolné proti prachu, stříkající vodě a teplotám až do -10°C

V setu vás nyní fotoaparát Lumix S5 s objektivem 20-60 mm vyjde na 47 490 Kč. 

Chci Lumix S5 s 20-60 mm

Panasonic Lumix DC-S5 + S 24-105 mm

Pokud upřednostňujete fotit z větší dálky a objekt si spíše přiblížit, zvažte výhodný set Panasonic Lumix DC-S5 s objektivem S 24-105 mm.

Lumix výhodný set | Megapixel

Objektiv 24-105 mm pokrývá široký rozsah ohniskové vzdálenosti. Kresba je ostrá po celý rozsah zoomu, a proto je jeho využití vhodné pro více foto žánrů. Pokud jste fanoušci makro focení, oceníte poměr zobrazení 0,5x a minimální ostřící vzdálenost 30 cm. Dva asférické členy a dva členy s nízkou disperzí účinně zabraňují chromatické aberaci a zaručují ostré výstupy. 

S objektivem můžete vyrazit do světa. Na to, jakým ohniskem disponuje, je poměrně lehký. Váží pouze 680 g a jeho délka činí 118 mm. Navíc, jak už jsme psali výše, využijete ho na více fotografický žánrů. Jeho univerzálnost jistě oceníte při neočekávaných situacích, kdy budete potřebovat jít rychle do akce. 

Využijte možnosti zakoupit výhodný set Panasonic Lumix DC-S5 + S 24-105 mm a ušetřete právě teď 12 500 Kč! 

Chci Lumix S5 s 24-105 mm

S 24-105 mm | Megapixel

Prodejte nám svou starou techniku a nakupte si novou s výkupním bonusem! 

Využijte našeho programu Restart a vyměňte svou starou techniku za novou. Kromě výkupní ceny vám přihodíme i výkupní bonus, který uplatníte na nákup nového fotoaparátu nebo objektivu. 

Restart | Megapixel

Zajímá vás, kolik za svou stávající techniku můžete obdržet? Zadejte její název do naší kalkulačky a zjistěte to! 

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Komunita Panasonic | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.