Magazín

Produktové aktuality

Ušetřete až 9 000 Kč na vybraných objektivech Canon RF

Lucie VořechováAktualizováno: 1. 9. 2022 v 11:01 • Rubrika: Produktové aktuality

Ušetřete až 9 000 Kč na vybraných objektivech Canon RF

Doplňte si svou APS-C nebo full-frame bezzrcadlovku Canon o nový objektiv s bajonetem RF! Jen do 30. 9. 2022 jsme si pro vás připravili akci, kdy ušetříte až 9 000 Kč na vybraných modelech.

Obsah

Podmínky akce

Canon RF 100-500 mm f/4,5-7,1 L IS USM

Teleobjektiv Canon RF 100-500 mm f/4,5-7,1 L IS USM by neměl chybět ve výbavě toho, kdo se věnuje focení wildlife, sportu nebo reportáží. Optiku, která efektivně potlačuje chromatické aberace a nežádoucí odlesky po celém rozsahu svých ohniskových vzdáleností, využijete jak v přírodě, tak v ruchu velkoměsta. 

Canon RF 100-500 mm | Megapixel

S automatickým zaostřováním s motorem Dual Nano USM budete snímat dění kolem vás v naprosté tichosti. Finální výstupy jsou díky výkonnému ostření přesné. Snadno zaměříte oči lidí i zvířat. S minimální ostřící vzdáleností 90 cm vyfotíte detailní snímky. Stejně, jako je tomu u ostatních RF objektivů značky Canon, i tento je opatřený ovládacím prstencem, který umožňuje upravovat nastavení bez oddálení zařízení od oka.  

Tělo o hmotnosti 1 530 g a délce 207 mm po zasunutí je utěsněné proti vodě, prachu a odolá i povětrnostním podmínkám. 

Do 30. 9. 2022 můžete objektiv zakoupit se slevou 7 700 Kč

Chci Canon RF 100-500 mm

Zajímá vás o produktu více? Přečtěte si naši odbornou recenzi


Autor: Zdeněk Vaculík

Canon RF 24-70 mm f/2,8 L IS USM

Objektiv řady L s univerzálním zoomem 24-70 mm využijete pro focení i natáčení videí. Konstantní světelnost f/2,8 po celý rozsah ohniska umožňuje tvořit i ve zhoršených světelných podmínkách. V kombinaci s 9 lamelami vytváří příjemný efekt bokeh, který uplatníte u kreativního focení nebo portrétů. Ultrazvukový Nano USM motor zajišťuje tiché ostření a 3 asférické členy zlepšují ostrost. 

Canon RF 24-70 mm f/2,8 L IS USM | Megapixel

Ochranný povlak na předním členu optiky snižuje nebezpečí přichytávání nečistot, otisků prstů nebo mastnoty. 

Canon RF 24-70 mm f/2,8 L IS USM váží 900 g a zaostří na objekt už z blízkosti 21 cm. Doplnit ho můžete o kruhový filtr, ať už pro ochranu proti poškrábání, nebo pro docílení speciálních efektů. 

V akci jej nyní zakoupíte se slevou 6 200 Kč

Chci Canon RF 24-70 mm

Astro focení | Megapixel
Autor: Tomáš Fečo

Canon RF 50 mm f/1,2 L USM

Fotíte rádi portréty, módní fotky nebo street foto? S objektivem Canon RF 50 mm f/1,2 L USM nemůžete šlápnout vedle. Pevné ohnisko 50 mm je ideální právě pro tyto fotografické žánry. Tichý Nano USM motor společně s vysokorychlostním procesorem dosahují rychlých a přesných záběrů. 

Canon RF 50 mm f/1,2 L USM | Megapixel

Clona f/1,2 zajišťuje příjemný efekt bokeh a hloubku ostrosti, která dodá kreativní nádech vašim fotografiím. Zároveň zvládne fotit i ve zhoršených světelných podmínkách a krásně oddělit snímaný objekt od svého pozadí. 

I u tohoto modelu můžete využít ovládací kroužek pro rychlou úpravu expozice, jako je tomu u ostatních objektivů Canon RF. Tvořte na profesionální úrovni s tímto modelem, který v roce 2019 ocenila i TIPA Awards!

Přečtěte si o objektivu více v naší odborné recenzi!

Canon RF 50 mm nyní získáte se slevou 6 700 Kč.

Chci Canon RF 50 mm

Portrét | Megapixel
Autor: Miroslav Kirinovič

Chcete vyměnit svůj starý objektiv za nový? 

Prodejte nám svou funkční starou techniku a uvolněte si doma místo na novou. Podívejte se do naší kalkulačky, kolik za svou stávající techniku můžete obdržet. 

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Canon svět | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.