Magazín

Produktové aktuality

Ušetřete s cashbackem až 2 500 Kč na vybraných produktech od Olympusu!

Lucie VořechováVydáno: 1. 9. 2022 v 8:38 • Rubrika: Produktové aktuality

Ušetřete s cashbackem až 2 500 Kč na vybraných produktech od Olympusu!

Baví vás tvorba makro fotografií nebo byste s ní chtěli začít? Využijte cashbacku až 2 500 Kč na vybrané makro objektivy a blesk, díky kterým vám snímky ze světa hmyzu vezmou dech!

Obsah

Podmínky akce

Pořiďte si od 1. 9. do 2. 10. 2022 makro objektiv Olympus M.ZUIKO ED 30 mm f/3,5 Macro či Olympus M.ZUIKO ED 60 mm f/2,8 Macro, nebo blesk STF-8 Macro a ušetřete s cashbackem až 2 500 Kč! 

Stačí se do 16. 10. 2022 registrovat na stránce MyOlympus, odkud vám následně přijdou peníze zpět na váš účet. 

Olympus M.ZUIKO ED 30 mm f/3,5 Macro 

Objektiv M.ZUIKO ED 30 mm f/3,5 Macro s minimální zaostřovací vzdáleností 9,5 cm vás uchvátí svou obrazovou kvalitou, která zachytí každý detail foceného objektu. 7lamelová clona rozostří pozadí a doplní fotografii o jemný efekt bokeh. S váhou pouhých 128 g a délkou 60 mm se jedná o kompaktní model, který se vejde do každého batohu. Rychlému automatickému ostření neuteče žádný brouček, a tak můžete zaznamenat svět, který by byl jinak lidskému oku skryt. 

Chci M.ZUIKO ED 30 mm

Macro objektiv | Megapixel
Autor: Nikita Šťastná

Olympus M.ZUIKO ED 60 mm f/2,8 Macro

Na makroobjektiv M.ZUIKO ED 60 mm f/2,8 Macro vyfotíte objekt už ze vzdálenosti 19 cm, snadno však zaostří i na delší vzdálenosti, a tak ho kromě makro focení využijete i pro krajinářské nebo portrétní fotografie.

Při portrétech oceníte jeho příjemnou kruhovou clonu a schopnost oddělit focený objekt od svého pozadí. Se světelností f/2,8 navíc můžete tvořit i ve zhoršených světelných podmínkách. Pokud při focení použijete stativ, budou vaše snímky ještě ostřejší a detailnější. 

Chci M.ZUIKO ED 60 mm

Detailní fotografie | Megapixel
Autor: Dušan Macko

Olympus blesk STF-8 Macro

Vylepšete své fotografie s kvalitním bleskem STF-8 Macro. Můžete ho s sebou vzít i do náročných podmínek, neboť je odolný proti prachu, vodě a mrazu až do -10 °C. Jeho lehká konstrukce vás nijak nezatíží, přesto s ním vykouzlíte unikátní snímky, kterých byste bez jeho pomoci nedosáhli. 

Blesk podporuje focení v kombinaci s fotoaparáty disponujícími režimy AF bracketing a skládaného makra, což se hodí jak na záběry hmyzu, zvířat, tak flóry. 

Použijte STF-8 Macro a dosáhněte tak na výsledných fotografiích měkkého nasvícení, které odhalí každý detail na foceném subjektu. 

Chci blesk STF-8 Macro

Blesk na focení makro | Megapixel

Vyměňte svou starou techniku za novou a ušetřete s výkupním bonusem! 

Podívejte se do naší kalkulačky, kolik za vaši starou funkční techniku můžete obdržet.

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Svět Olympus | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.