Magazín

Produktové aktuality

Ušetřete s Nikonem až 10 800 Kč

Tom KalousAktualizováno: 14. 5. 2021 v 8:54 • Rubrika: Produktové aktuality

Ušetřete s Nikonem až 10 800 Kč

Tentokrát jsme pro vás připravili slevy na celou sekci bezzrcadlového systému Nikon Z! Chcete přejít ze zrcadlovky? Začněte s první verzí Z6. Nebo koukáte po něčem více profi? Tak určitě omrkněte Z7 II. V nabídce jsou samozřejmě také objektivy, které vám zaručí ještě kvalitnější výstup!

Akční nabídka platí do 19. 7. 2021 nebo do vyprodání zásob!

Zobrazit celou nabídku

Jako bonus k této nabídce využijte akci Restart, kdy vám vykoupíme váš starý foťák a když si koupíte nový, dostanete 20% bonus navíc k výkupní ceně! 

Nenechte si ujít

Nikon Z50 + 16-50 mm + 50-250 mm

  •  Ušetříte 3 500 Kč

Přišli jste na to, že vám telefon na focení nestačí? To je dobře! Ideální vstup do světa toho pravého focení je tento Nikon Z50 a rovnou ho máte v sadě s dvěma objektivy, které pokryjí fotky z dovolených, cestování a prozkoumávání architektury i přírody. Je to vskutku špičkový foťáček, který výkonem převyšuje svou cenu. Doporučujeme vám přečíst si naši odbornou recenzi.

Chci Nikon Z50

Nikon Z6 II + 24-70 mm

  • Ušetříte 10 000 Kč

Pokud už jste ve focení nebo natáčení zdatnější jedinci, můžu doporučit Nikon Z6 II jako další krok ve vaší tvorbě. Je to skvělý hybrid a perfektně zvládá jak focení tak natáčení. Procesor Dual EXPEED 6 zajistí vysokou rychlost při focení. Tento model dokáže zachytit až 14 snímků za sekundu. Co se videa týče, ve 4K nabízí zpomalené záběry v až 50 snímcích za sekundu. Jako bonus vám bude stabilizovaný snímač a automatické ostření v reálném čase na oko či obličej.  

Chci Nikon Z6 II

Nikon Z 50 mm f/1,8 S

  • Ušetříte 2 000 Kč

Co by to bylo za výbavu, bez 50 mm ohniska. Je to dost často omílané téma, ale opravdu si myslím, že by padesátka měla být ve výbavě každého fotografa. Já osobně mám toto ohnisko nejraději a světelnost f/1,8 je perfektní na odpíchnutí subjektu od pozadí. Tak co, pořídíte si ji i vy se zajímavou slevou 2 000 Kč?

Chci Nikon Z 50 mm

Nikon Z 24-200 mm f/4-6,3 VR 

  • Ušetříte 4 500 Kč

Chcete jeden objektiv, kterým vyfotíte vše? Právě Nikon Z 24-240 mm je ten pravý! S tímto ohniskovým rozsahem pokryjete celou svatou trojici a schováte ji do jednoho objektivu. Zaplatíte za to velmi drobnou daň v podobě horší světelnosti objektivu, ale v dnešní době moderních foťáků, které zvládnou i vyšší hodnoty ISO, je to zanedbatelný prvek. Podívejte se na ukázkové fotky a recenzi a posuďte sami.

Chci Nikon Z 24-200 mm

Přidejte se do Komunity Nikon svět a žádná nabídka ani novinka vám neunikne!

 

 

Sdílet na


Komentáře k článku

Kateřina Diasníková

Reaguje na (1) | omlouvám se, již jsem si přečetla, že kombinovat lze ;-)

2

Kateřina Diasníková, 14. 05. 2021 |Reagovat

Kateřina Diasníková

Dobrý den, zatím nevidím akční ceny u jednotlivých fotoaparátů, to je předpokládám jen otázka času, ale zajímalo by mě, jestli je možné tuto akci kombinovat s akcí RESTART a k tomu ještě využít nákup na splátky?
Moc děkuji, hezký den KD

1

Kateřina Diasníková, 14. 05. 2021 |Reagovat

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.