Magazín

Produktové aktuality

Ušetřete až 10 000 Kč s Nikonem a užijte si léto naplno

Lucie VořechováAktualizováno: 27. 5. 2022 v 9:18 • Rubrika: Produktové aktuality

Ušetřete až 10 000 Kč s Nikonem a užijte si léto naplno

Využijte akční nabídku s Nikonem a ušetřete až 10 000 Kč na pořízení nové fototechniky nebo obnovu té stávající. Navíc, pokud u nás prodáte vaši starou techniku, můžete získat až 15% výkupní bonus na nákup nové.

Obsah

Podmínky akce Ušetři s Nikonem

  • Nakupte v období od 27. 5. 2022 do 18. 7. 2022, nebo do vyprodání zásob výrobky od Nikonu zahrnuté do akce.
  • Každý zákazník je oprávněn obdržet akční slevu maximálně na tři akční fotoaparáty.
  • Veškeré informace týkající se akce naleznete na stránce Ušetři s Nikonem.

Doporučujeme fototechniku Nikon pro začátečníky

Nikon Z fc + Nikon Z 28 mm f/2,8 SE

Digitální APS-C bezzrcadlovka Nikon Z fc potěší zastánce tradičního designu a pokročilých funkcí. S 20,9 megapixelovým snímačem pořídíte kvalitní fotografie, o jejich ostrost se postará automatické zaostřování. Pokud se zabýváte focením portrétů, svateb či zvířat, zaostřování s detekcí očí fotografovaného objektu vám usnadní práci a ušetří čas i v případě zachycení pohybujících se subjektů. Pro youtubery a vlogery je k dispozici zaznamenávání videa ve formátu 4K/UHD s frekvencí 30p. Výklopný a otočný dotykový monitor umožňuje hrát si s kompozicí a nevšedními úhly pohledu. Pro ještě větší usnadnění práce s finálním výstupem je do fotoaparátu nahráno celkem 20 předvoleb Creatice Picture Control.

Chci Nikon Z Fc

APS-C | Megapixel

Fotoaparát doporučujeme v kombinaci s objektivem Nikon Z 28 mm f/2,8 SE, který se hodí pro momentky i videovlogy. Světelnost f/2,8 a sedmilamelová clona s kruhovým otvorem dopomůže k rozostřenému pozadí a příjemnému efektu bokeh, jak při pořizování snímků tak videa. Jeho váha pouhých 160 g vás nijak neomezuje. Objektiv s pevným ohniskem 28 mm (v kombinaci s fotoaparátem Z fc ekv. 42 mm) využijete na spoustu fotografických žánrů, jako je focení krajiny, portrétů, makro, reportáže nebo street foto. 

Chci Nikon Z 28 mm

Cena za tento set po slevě vyjde na 29 990 Kč.

Chci výhodnou sadu

Vyvarujte se šmouhám na snímcích a videozáznamech a pořiďte si s novou technikou i čistící sadu

Pohyb | Megapixel

Doporučujeme fototechniku Nikon pro pokročilé fotografy

Nikon Z6 II + Nikon Z 24-70 mm f/4 S

Bezzrcadlový full-frame fotoaparát Nikon Z6 II s 24,5 Mpx BSI XMOS snímačem a EXPEED 6 procesorem osloví profesionální fotografy a videomakery. Ať už tvoříte za denního světla nebo v šeru, automatické zaostřování pro nízkou hladinu osvětlení a velký rozsah ISO vám zajistí čistý výstup. Díky sekvenčnímu snímání až 14 snímků za sekundu a dvěma obvodům EXPEED nic vašemu záběru neuteče.

Při dokumentování větších událostí jako jsou svatby nebo video reportáže jistě oceníte dva sloty pro paměťové karty. Bezzrcadlovku můžete doplnit SD UHS-II kartou nebo CFexpress kartou, která je rychlejší a nabízí vysokou kapacitu. S možností nabíjet fotoaparát pomocí kabelu USB typu C i během snímání odpadá starost s nabitou záložní baterií. Odolná konstrukce vás neomezí na focení venku pouze ve slunných dnech. Bez starostí se můžete vydat na lov záběrů do zhoršených podmínek, aniž byste se museli obávat vniku vlhkosti, prachu či nečistot do vašeho zařízení.

Chci Nikon Z6 II

Fullframe | Megapixel

Nikon Z6 II vám doporučujeme kombinovat se zoom objektivem Nikon Z 24-70 mm f/4 S, který je díky krokovému motoru vhodný i pro videotvorbu. Váha 500 g je při dlouhém cestování už sice znát, ale s univerzálním ohniskem 24-70 mm máte zase více možností využití, a navíc se díky své utěsněné konstrukci hodí k fotoaparátu na dobrodružných výpravách. Přední člen objektivu je pokrytý fluorovou vrstvou, takže je objektiv odolný proti ušpinění. 

Chci Nikon Z 24-70 mm f/4 S

Cena za tento set po slevě vyjde na 66 990 Kč.

Chci výhodnou sadu

 

ISO | Megapixel

Vyzkoušejte si techniku Nikon před koupí 

Váháte, která technika je pro vás ta pravá? Využijte služeb naší půjčovny a vyzkoušejte si produkty v akci. Svůj výběr můžete konzultovat s našimi specialisty, kteří vám rádi poradí a zodpoví vaše otázky. 

Propojte zpětnou slevu s výkupním bonusem

Přineste nám svou starou techniku a získejte výkupní bonus až 15 % na pořízení nové. 

Bonus | Megapixel

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Nikon fotoaparáty | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.