Magazín

Produktové aktuality

Užijte si ostré a detailní snímky s novým objektivem Laowa

Lucie VořechováAktualizováno: 14. 10. 2022 v 14:32 • Rubrika: Produktové aktuality

Užijte si ostré a detailní snímky s novým objektivem Laowa

Věnujete se focení makro nebo portrétů? To vás potěší nový objektiv Laowa 58 mm f/2,8, který se chlubí až 2x zvětšením pro makro a vynikající ostrostí. Využití pro něj najdou majitelé fotoaparátů s bajonetem Canon RF, Leica L, Nikon Z nebo Sony FE.

Obsah

Laowa 58 mm f/2,8 2X Ultra Macro APO

Výrobce objektivů Laowa nám představil nový model 58 mm f/2,8, který je vhodný jak na portrétové, tak především makro focení. Pevné ohnisko 58 mm je určené pro plnoformátové bezzrcadlové fotoaparáty. Díky optické konstrukci s designem APO je korigovaná chromatická aberace po celý ostřící rozsah a stejně tak jsou potlačené stíny v obraze na minimum. 

Laowa | Megapixel

Světelnost f/2,8 zvládne každou výzvu. Hravě si poradí s horšími světelnými podmínkami, které především při zaznamenávání světa hmyzu mohou být velkou překážkou. Zároveň s 13lamelovou clonou vytváří příjemný efekt bokeh, který dodá fotografiím hloubku. Stejně tak objektiv využijete k tvorbě paprskových hvězdiček v protisvětle. 

Objektiv zaostří v rozmezí makro 2:1 až nekonečno. Jeho minimální zaostřovací vzdálenost činí 18,5 cm. Doplnit ho můžete o filtr s průměrem 67 mm

S hmotností 595 g se jedná o poměrně lehký objektiv, který vám zajistí detailní portrétní fotografie všude na vašich cestách.

Chci Laowa 58 mm

Vyměňte starý objektiv za nový 

Upgradujte výhodně svou techniku díky našemu programu Restart. Prodejte nám vaši starou fotovýbavu a pořiďte si novou s výkupním bonusem až 20 %

Restart | Megapixel

Zajímá Vás, kolik za svou dosavadní techniku obdržíte? Vložte název objektivu nebo fotoaparátu do naší kalkulačky a zjistěte to!

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Makro | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.