Magazín

Produktové aktuality

Užijte si stabilní let o délce až 31 minut s kompaktní novinkou DJI Mini 2 SE

Lucie VořechováVydáno: 22. 3. 2023 v 15:00 • Rubrika: Produktové aktuality

Užijte si stabilní let o délce až 31 minut s kompaktní novinkou DJI Mini 2 SE

Zaznamenejte jedinečné okamžiky s novinkou DJI Mini 2 SE. Nechte se unést pohledy z ptačí perspektivy bez obav ze vzletu nebo přistání. Nový dron od DJI je ideální parťák pro začínající tvůrce, kterým díky svým několika chytrým funkcím usnadňuje létání a dopřává radost z leteckých záběrů.

Obsah

DJI Mini 2 SE

Ať už plánujete vyrazit na krátký výlet či dovolenou, nezapomeňte si doma do batohu či do kapsy přibalit i novou kvadrokoptéru od DJI. 

Mini 2 SE se vyznačuje svými kompaktními rozměry a váhou pouhých 249 g. Nabízí také spoustu šikovných funkcí pro snadnou tvorbu a řadu příslušenství, na které jsme už od DJI zvyklí z předešlých modelů.

Chci DJI Mini 2 SE

DJI Mini 2 SE | Megapixel

Dron DJI Mini 2 SE je vybavený kamerou s 1/2,3palcovým senzorem CMOS, která umožňuje pořizovat fotografie v rozlišení 12 Mpx a videa v až 2,7K. O plynulost výstupů se stará 3osý gimbal, jenž nahrávky stabilizuje i v prostředí s větrem o rychlosti až 38 km/h při maximální výšce vzletu 4 000 m. Povětrnostní podmínky pro něj tedy nejsou překážkou.

Krásné scenérie si můžete detailně prohlédnout pomocí 4násobného zoomu. Při natáčení HD videa lze přecházet mezi záběry s různou vzdáleností a kompozicí, díky čemuž jsou finální nahrávky jasné a točené z bezpečné vzdálenosti.

Co ocení především začátečníci a nezkušení letci, je snadná ovladatelnost. Vzlétnutí a přistání je možné uskutečnit pomocí jediného klepnutí. Vše je automatické a vám tak odpadá starost při těchto dvou velice důležitých úkonech. Dron je opatřený systémem GNSS, spodním kamerovým systémem a infračerveným snímacím systémem. Jejich kombinace zaručuje, že se dron zvládá stabilně vznášet ve vzduchu. A pokud by měla dojít baterie, chytrá funkce RTH, tedy návrat do výchozího bodu, zajistí, aby se dron bezpečně vrátil na místo svého vzletu. 

Pokud si chcete osvojit základy létání, využijte aplikaci DJI Fly, která nabízí řadu návodů, pokynů a šikovných tipů.

Chci DJI Mini 2 SE

Kompaktní dron od DJI | Megapixel

Jak už jsme zmínili výše, dron DJI Mini 2 SE nabízí několik chytrých funkcí. Mezi nimi lze vytyčit tzv. QuickShots a Panorama

Funkce QuickShots zajistí, že kamera začne automaticky nahrávat a natáčet videa na profesionální úrovni. Tyto výstupy lze následně sdílet přímo na sociálních sítích. V kombinaci s aplikací DJI Fly dosáhnete působivých záběrů, které doplníte zvukovou stopou a speciálními filtry, jež minimalizují nutnost postprodukce.

Při volbě QuickShots využijete hned několik módů, jimiž jsou Dronie, Helix, Rocket, Circle a Boomerang

Pokud si zvolíte panoramatický snímek, budete moci vybírat z typu Sphere, Wide Angle a 180°. DJI Mini 2 SE se o zbytek postará sám a jedním klepnutím vytvoří panoramatické dílo.

I u tohoto modelu nás DJI neošidilo o bohaté příslušenství. K dronu si můžete pořídit hned několik šikovných doplňků:

  • 360° ochranný kryt vrtulí
  • Nabíjecí stanice Two-Way Charging Hub
  • DJI Mini Bag + 
  • Nabíjecí základna

Chci DJI Mini 2 SE

Představujeme DJI Mini 2 SE

Zajímá vás rozdíl, mezi DJI Mini 2 SE, DJI Mini 3 a DJI Mini 3 Pro? Podívejte se na další díl naší série Představujeme, ve kterém vám přiblížíme hlavní parametry všech těchto modelů a řekneme, pro koho je novinka primárně určená. 

Škola letu s dronem

Zajímá vás o létání s dronem více? Nahlédněte do naší Fotoporadny, ve které najdete článek Jak na video z dronu nebo naši Leteckou školu.

Půjčovna techniky

Vyzkoušejte si dron před koupí a zjistěte, jaké možnosti vám otevírá. 

Půjčovna | Megapixel

Komunita drony | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.