Od 21. ledna se na vás těšíme v nové prodejně v Brně Blog

Od 21. ledna se na vás těšíme v nové prodejně v Brně

Bohuslav BrožAktualizováno: 28. 2. 2019 v 14:52 • Rubrika: Blog

Je přirozené, že s našimi zkušenostmi rostou i naše požadavky. To platí koneckonců nejen ve fotografii a tvorbě. Pro nás jsou vaše zvyšující se nároky výzvou, a protože vás chceme rozmazlovat a hýčkat, chystáme pro vás v Brně zbrusu novou prodejnu. K této příležitosti jsme připravili až 50% slevy a soutěž o iPad Pro v hodnotě 27 490 Kč!

Jedná se již o třetí posun během několika málo let v rámci jihomoravské metropole. Naše prodejny se totiž snažíme budovat s filozofií “social store”, čemuž musí odpovídat i prostor. Chceme, abyste se u nás mohli setkávat s lidmi s podobnými zájmy, abyste si u nás zboží mohli nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet a osahat a také, abyste to k nám měli blízko.

A na co se v Brně můžete těšit vy?

 • vracíme se do centra
 • nově do zajímavých otevřených prostor paláce Jalta
 • i když v centru, tak s možností parkování (Domini park)
 • prostor jsme pro vás zdvojnásobili na 370 m2
 • k dispozici budete mít nově ateliér, učebnu, temnou komoru pro zkalibrované monitory a tiskárny, prostor pro služby a pracovní IT stanice
 • akční nabídky se slevou až 50 %
 • soutěže

Akční nabídky k příležitosti otevření

Akce platí do 26. 1. Produkty za akční ceny můžete získat pouze zakoupením osobně na prodejně. Sleva se nevztahuje na online rezervace.

Produkt Sleva Akční cena
Megapixel LensPen klasik Zdarma ke každému nákupu nad 500 Kč 0 Kč
Sony CyberShot DSC-W810 černý* Sleva 50% pro prvních 10 zákazníků 1 090 Kč
Sony CyberShot DSC-RX100* Sleva 50% pro prvních 10 zákazníků 4 990 Kč
Nikon D3500 + 18-55 mm AF-P VR* Sleva 50% pro prvních 5 zákazníků 6 690 Kč
Sony Alpha A5100 + 16-50 mm černý* Sleva 50% pro prvních 10 zákazníků 6 690 Kč
Panasonic Lumix DC-GX800 + 12-32 mm stříbrný* Sleva 50% pro prvních 10 zákazníků 5 745 Kč
Olympus TG-5 červený* Sleva 50% pro prvních 5 zákazníků 5 990 Kč
Objektivy Sleva 5% do vyprodání zásob Dle výběru
Tenba Sleva 50% na celý sortiment do vyprodání zásob Dle výběru 
Manfrotto MT 190XPRO4* Sleva 30% pro prvních 10 zákazníků 3 633 Kč
Fomei LED RING SMD 32W* Sleva 40% pro prvních 10 zákazníků 3 414 Kč
Outdoorová kamera YI 4K+* Sleva 50% pro prvních 5 zákazníků 3 245 Kč
Digitální kamera Panasonic HC-VX980* Sleva 50% pro prvních 3 zákazníky 7 990 Kč
Autokamera LAMAX C9* Sleva 50% pro prvních 5 zákazníků 2 995 Kč
Eizo ColorEdge CG2420 černý* Sleva 30% pro prvních 5 zákazníků 22 990 Kč
Sleva 20 % na tiskové služby Sleva 20 % na libovolnou tiskovou objednávku uskutečněnou na pobočce Dle výběru 
Kurz seznámení v hodnotě 690 Kč Kurz seznámení v hodnotě 690 Kč - registrace na pobočce 0 Kč
Sony Alpha A7 II + FE 28-70 mm OSS Sleva 30 % pro první 3 zákazníky 28 693 Kč

*Zákazník může zakoupit pouze jeden produkt z dané kategorie. 

Týden plný workshopů na nové prodejně

Součástí nové brněnské prodejny bude i foto ateliér, který si budete moct pronajmout pro své projekty a kde bude také Megapixel pořádat pravidelné kurzy a workshopy.

Hned první týden po otevření pro vás chystáme několik akcí – budou se testovat novinky, s asistencí lektorů se budou fotit modelky v ateliéru i venku a zástupci značek odpoví na všechny vaše otázky. Rádi vás také při té příležitosti pozveme na kávu a provedeme novou prodejnou :)

Pondělí 21. ledna, Beseda s Megapixel ambasadorem Petrem Gebauerem

 • Petr Gebauer je jedním z nejúspěšnějších českých svatebních fotografů a také ambasador Megapixelu.
 • U příležitosti otevření nové brněnské vás zveme na Petrovu přednášku a následnou besedu o práci profesionálního svatebního fotografa.

REGISTRACE

Úterý 22. ledna, Ateliérový glamour s FOMEI s modelkou Zuzanou Žákovou

 • Testování světel FOMEI a focení glamour s fotografem Janem Novákem a známou modelkou Zuzanou Žákovou

REGISTRACE


Středa 23. ledna, Síla systému Sony Alpha

 • Jan Tichý a David Kašpárek vám představí výhody systému Sony Alpha, otestujete si modely A7/A9 a součástí je i focení modelky v ateliéru a přirozeném světle

REGISTRACE


Čtvrtek 24. ledna, Workshopy s Nikonem Z

 • V prvním workshopu s Nikonem Z7 si vyzkoušíte, jak se fotí na novou bezzrcadlovku modelka v ateliéru

REGISTRACE

 • Druhý workshop Nikonu bude zaměřen na oblast videa, pro které je svými parametry přeurčen model Z6

REGISTRACE

Sobota 26. ledna, Testování Canon EOS R v ateliéru

 • Vše, co jste chtěli vědět o nové bezzrcadlovce Canon plus fotografování modelky v ateliéru na EOS R a nové RF objektivy

REGISTRACE

 

V novém roce se na vás tedy těšíme 21. ledna v Paláci Jalta, na Dominikánském náměstí v Brně.

Soutěž

Velkolepá událost přináší velkolepé věci. Nejen že nabízíme zvýhodněné ceny vybraných produktů, zajímavé besedy a workshopy, ale pokud se osobně zastavíte, budete moci vyhrát i nový Apple iPad Pro 11" 256GB (2018) WiFi. Pravidla soutěže se dozvíte až na prodejně, tak určitě přijďte :-)

Z důvodu stěhování bude brněnská prodejna na Londýnském náměstí v sobotu 19. ledna zavřena.Zobrazeny komentáře (26 - 1)

 • 26

  Avatar

  Reaguje na (25) | Myslel jsem třeba cestující do velkých měst, nechají stát svého plech.miláčka na obrovském P+R u nádraží S-bahn a jedou dál vlakem... V civilizovaných zemích klasika, u nás zvolna také. Jezdit všude autem a zvolna tloustnout již není in... :-)

  Svratka, 24.01.2019 | Reagovat

 • 25

  Avatar

  Reaguje na (23) | Dodatek - v Rakousku??? Asi myslite jen Viden!. Jinak v Rakousku, kde jsem 2x tejdne, jedou 4 lidi do vineho sklepa jen 500m za dedinu... 4-mi auty! A po kostu vina i zpet ;-) Tady v CR je to trestny cin (jiz od 0,0(!) 3%...) i na kole na vinarske(!) stezce :-( ... To uz jsem ale hodne odbocil :-)) Tak doufam ze bude Megapixel alespon mestskym lepe dostupny. "My" venkovsti mame stejnak vice jinych starosti a prace na baracich ;-)

  Eda, 24.01.2019 | Reagovat

 • 24

  Avatar

  Reaguje na (23) | Tak pravda, navic se da spoj naplanovat na mobilu a jizdenka taktez koupit z mobilu :-) Ale jen pokud nejde o vetsi tezsi zbozi. Coz sice u fotopotreb az tak nehrozi, ale u elektra a pod. ano :-( A u hrbitova to bylo pro mestske i venkovske tak nejak napul cesty pro obe tyto rozdilne skupiny a dostupne snadno obojim (autem i MHD) :-) Skoda jen, ze se Megapixelu nevyplati zachovat i tu u hrbitova. (Spadove lepsi pro celej jih a u krizeni dalnic a pohodlne i autem bez nutnosti se dostat do centra... nebo resit spoje i MHD, coz neumi leckdo venkovsky natoz starsi - co si ani nekoupi listek (klasickym) mobilem a fyzickych predejnich mist ubylo! :-( ) Ale chapu to, ekonomika (rezije provozovny) se dloubodobe odrbat neda.

  Eda, 24.01.2019 | Reagovat

 • 23

  Avatar

  Reaguje na (4) | Pokud cestujete do Brna z místa, odkud jezdí veřejná doprava, nechte raději automobil doma a jeďte s ní. Pokud autem musíte, tak jej nechte na okraji města na některém z parkovišť P+R (zdarma!) a jeďte do centra tramvají. Ušetříte si nervy a možná i peníze... Spousta lidí to už pochopilo, v Rakousku třeba běžná věc, brněnská MHD je na světové úrovni.

  Svratka, 24.01.2019 | Reagovat

 • 22

  Avatar

  Už jsem skoro nevěřil tomu, že je možné přesunout dobrý obchod zpět do centra, tedy do místa přirozeného výskytu nakupujících. Bohužel, trend doby je přesně opačný, obchody se násilně přesouvají do míst mimo centrum a zvláště s oblibou někam za město do polí, kam nakupující pak buď s obtížně a s nechutí musí jezdit (raději jen když skutečně musí), nebo tam prostě nejedou vůbec. U hřbitova to bylo tak na hraně, sice v dobrém dosahu MHD, ale prostě mimo centrum, moc se mi tam nikdy nechtělo... Tady v centru to je ideální, obchod láká k opakované návštěvě, třeba i jen tak... Takže chválím a přeji hodně úspěchů a další rozvoj. Jen na okraj, moderní je cestovat veřejnou dopravou, neboť je rychlá, pohodlná, ekologická a bezkonfliktní. Jistě, pro lúzry, co objíždí obchody autem, parkujou, kde se to nesmí, tvoří zácpy, příp. jezdí až na pěší zónu, pro ty to nebude... :-)

  Svratka, 24.01.2019 | Reagovat

 • 21

  Avatar

  Reaguje na (2) | fototechniku kupují fotografové! ;-) A né Brno... - imaginární to "věc" :-))

  Eda, 23.01.2019 | Reagovat

 • 20

  Avatar

  A kdo z přespolních, natož s větším autem při služební cestě a pod., se má prodírat tím mumrajem v centru města přes den a půl hodiny kroužit málem až na střechu již od počátku přeplněného parkovacího paneláku (Domini) s moha resérvé dole... a pak čekat ve frontě na výtak a nazpět i ve frontě na platební automat a znova půl hodiny popojíždět v koloně dolů, kdy se tam pokaždé někdo šprajcne, neb ty zatáčky jsou pro mnohé řidiče a zejména delší kombíky (dodávky tam nemohou vůbec), dosti ostré (už je to tam celé odřené od nárazníků a gum...) :-( Zlatý místo na kraji Brna na Vídeňské, u hřbitova, kde nebyl problém zaparkovat ani menší nákla%dák. :-) Ale když myslítě - že vás přespolní živí méně než měšťáci? , je to vaše volba :-/ Proč myslíte že maj úspěch např. velké obchodní centra i dál z aměstem!? Protože má každý auto a z města chce naopak vypadnou a přespolní, hlavně starší se tak nebojí jet autem jen na okraj, předměstí. Ale jak říkám vaše svobodná volba. Jen škoda, že tam nemáte alespoň malé výdejní místo po předchozí objednávce na odzkoušení konkrétního produktu, či bazarovky a převzení. Takhle to je pro mě +1h a stres v centru s nedávači blinkrů a vlevémpruhujezdiči... (ve městě sice lz eužít kteréhokoli jízd. pruhu, překáželo-li by však vozidlo v levém krajním pruhu rychlejijednoucím z aním v předjetí, je povino co nejrychleji tento pruh neprodleně uvolnit! Kdo to zná? Nikdo!... :-( )

  Eda, 23.01.2019 | Reagovat

 • 19

  Avatar

  Skvělá prodejna! Dlouho jsem si ji přál v centru a je tu. Výborná přednáška s Petrem Gebauerem! (P.S. mohla být delší:) Velká gratulace jen tak dál.

  Martin, 22.01.2019 | Reagovat

 • 18

  Lukeš

  Reaguje na (17) | Dobrý den, zmiňovanou prodejnu jsme přesunuli do centra.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 22.01.2019 | Reagovat

 • 17

  Šindelková

  Reaguje na (14) | No jo, v Brně jak není zastávka každých 100m, tak je to pro tu dnešní generaci daleko. ;-) U Hřbitova je také prodejna, nebo jste ji přemístili do Jalty?

  Monika Šindelková, 22.01.2019 | Reagovat

 • 16

  Chalivopulosová

  Krátký report z dnešní návštěvy Megapixelu v Brně: Krásná prodejna, milá obsluha, velmi výhodný nákup, parkování mě stálo 15 Kč, dopravní špička se nekonala... za mě jednoznačně super! :-)

  Alžběta Chalivopulosová, 21.01.2019 | Reagovat

 • 15

  Schneider

  Hned vedle je parkovací dům Domini park, 30kč/hod a z něj je to 10 kroků do Megapixelu. Za mě centrum velké plus, jak autem tak i městskou. Dnes jsem tam byl a vypadá to parádně

  Richard Schneider, 21.01.2019 | Reagovat

 • 14

  Lukeš

  Reaguje na (12) | Dobrý den, děkujeme za Váš názor, ale bohužel se nemůžeme zavděčit všem. Nicméně se musíme ohradit proti některým výtkám, které zde uvádíte. Od tramvajové zastávky je to cca 280 metrů po rovině což je vzdálenost, která se dá volnou chůzo zdolat za necelé čtyři minuty. Co se parkování týče, tak je nová prodejna umístěna přímo parkovacímu domu Domini Park. A k problematice dopravní špičky, tak to je něco, co bohužel neovlivníme. V tomto ohledu na tom ale Vaňkovka není o nic lépe. Věřte ale,  že to co nabídne zákazníkům naše nová Brněnská prodejna, vám žádná konkurence v okruhu 200 km nenabídne. Takže těch párk kroku od tramvaje ze Svoboďáku za to opravdu stojí.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 21.01.2019 | Reagovat

 • 13

  Avatar

  Reaguje na (5) | 15 kč do 30minut=fakt to stihne nebo pravda 45kč do hodiny, tedy 2x více... Je to na jednu stranu trolling, ale zase to ukazuje přístup k informování, kdy stěžování snižujete jako by psané důvody byli "výjimka", ale informace podáváte tak, že je dáváte "pokrouceně", aby to vypadalo růžově :(

  As, 21.01.2019 | Reagovat

 • 12

  Avatar

  Hmm, od šaliny daleko, parkování palcené a HLAVNĚ příjezd k v době špičky super zážitek. Výběr míst v Brně je vidět na někom kdo má všechno jenom ne pohled zákazníka... (maravák, u hřitova a teď znovu...) Místa jako Vaňkovka apod. jsou problémová proč? Přiznám se, že mě tam nikdo nedostane, když konkurence má lepší možnost přijití/přijetí k obchodu :( Podobné "zlepšení" udělal GMelektronic... Joo, technickej nadšenec rád chodí po centru a jezdí v záspách, aby nakoupil, je to jedna z typickýckých vlastností těchto lidí... P.S. A ten co psal šmirgl, fakt v brně něco takového jezdí? Kde prosím :D

  Karel, 21.01.2019 | Reagovat

 • 11

  Robotvor, 20.01.2019 | Reagovat

 • 10

  Avatar

  Centrum Brna? Škoda. Je tam vůbec nějaké rozumné byť placené parkování? V Praze je hned před prodejnou a navíc v případě nákupu proplacení parkování.

  Igor Pifka, 19.01.2019 | Reagovat

 • 9

  Avatar

  Tak tedy hurá hurá a ještě jednou hurá ... konečně zase v centru dění ... .... sednu na šmirgl nebo na tykadla a jsem tam :) .... jezdit kamsi na periférii ke hřbitovu , to bal tedy nápad . Tak tedy vítám tuto zprávu o návratu do centra dění velice pozitivně .... Ještě bych měl takovou drobnost .... bylo by faj konečně i nějak stabilizovat team obsluhy ... kdykoliv jsem přišel ke hřbitovu do prodejny tak první otázka byla , kdo dělá do Canonu . Tudíž s kým se mohu bavit o této značce. Nedávno jsem se dozvěděl že kdo tam je déle jak 6 měsíců tak se může považovat za veterána . Megapixel považuji za svůj obchod co se tyče fototechniky . Kdykoliv jsem došel do prodejny na Moravském nam. nebo ke hřbitovu :) třeba jen pro radu případně něco přikoupit do batohu tak jednání bylo příjemné a vstřícné .... Na otevíračku se přijdu podívat ....

  Boris Moskovský, 16.01.2019 | Reagovat

 • 8

  Avatar

  Reaguje na (7) | Dobrý den,

  otevírací doba zůstává stejná. Tedy 9 – 18 hodin, kromě středy, kdy otevíráme v 10 a neděle, kdy máme zavřeno.

  Ondřej Krist - Megapixel, 16.01.2019 | Reagovat

 • 7

  Avatar

  Otvírací doba zůstává stejná? Ptám se hlavně kvůli tomu pondělí 21.ledna.

  Martin Kovarik, 15.01.2019 | Reagovat

 • 6

  Strapina

  Za me hodne plus. Konecne se nebudu muset trmacet z centra na okraj mesta pro drobnosti.

  Filip Strapina, 03.01.2019 | Reagovat

 • 5

  Lukeš

  Reaguje na (4) | Dobrý den, s polohou prodejny se bohužel nelze zavděčit všem. Navíc ne každý jazdí po městě autem a centrum Brna je MHD jednoznačně dostupnější. Na druhou stranu s novou prodejnou nabídneme zákazníkům takové zázemí a služby, že se ta dvacetikoruna za parkování určitě vyplatí ;)

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 30.12.2018 | Reagovat

 • 4

  Avatar

  Za mě je to bohužel krok zpátky. Nejsem přímo z Brna, tudíž mi vyhovovala poloha na okraji se snadným parkováním, rád jsem tam jezdil. Příště až budu něco potřebovat, budu už víc přemýšlet, jestli jet osobně autem do centra a platit parkování, nebo si vše objednat přes net i s dopravou - navíc často konkurence vychází levněji...

  Jakub Němeček, 29.12.2018 | Reagovat

 • 3

  Rýpal
  Gratuluji! :)

  David Rýpal - Megapixel, Marketingový manažer, 19.12.2018 | Reagovat

 • 2

  Avatar

  No konečně! Brno to skutečně potřebuje a myslím, že si to zaslouží. Moc se těším.

  Oldřich Hübel, 17.12.2018 | Reagovat

 • 1

  Avatar

  To je skvela zprava

  Stanislav Zapletal, 15.12.2018 | Reagovat

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Související články

Fotografie z galerie

Přejít do galerie

Související články

Nejbližší události

Nové recenze

Přihlásit

Košík

Způsoby doručení

 • Denní doručení PPL 129 Kč
 • Kurýr od 249 Kč
 • Osobní odběr v Zásilkovně 99 Kč
 • Osobní odběr (Praha, Brno, Ostrava) Zdarma

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Kontakt

Nahrát

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím