Workshop

Večerní fotografie - beseda s garantem soutěže Martinem Lukešem

Přijďte na besedu s garantem soutěže Martinem Lukešem, kde se dozvíte vše, co byste měli vědět o fotografování večerních záběrů.

Termíny

Nechte si poslat upozornění na nové termíny
foto: Martin Lukeš

Stručný obsah besedy:

  • Promítání fotografií přednášejícího

  • Základní fotografické postupy pro večerní fotografování

  • Jak hledat zajímavý motiv

  • Technika a postproces

  •  Tipy a trikyfoto: Martin Lukeš

Představení Martina Lukeše

K fotografování měl Martin blízko již od malička, kdy rád nakukoval do šachty hledáčku dědečkovy Flexarety. I to patrně ovlivnilo jeho další kroky, když si později vybral studijní obor Mechanik optických přístrojů, tedy opravář fotoaparátů a dalekohledů. S nástupem digitální techniky se Martin znovu vrátil k dávnému koníčku a fotografii se začal věnovat naplno. V roce 2004 nastoupil do společnosti MEGAPIXEL, kde uplatnil své znalosti nejdříve jako odborný prodejce, později se stal také lektorem fotografických kurzů, redaktorem Magazínu a editorem fotografické Galerie. Jako lektor působil i v několika dalších společnostech už od roku 2007. V roce 2012 úspěšně dokončil fotografickou školu Impuls v Hradci Králové. K nejčastějším námětům jeho tvorby patří především krajina, portréty, fotografování jídla, architektury, reportáží a motoristických sportů.


foto: Martin Lukeš

  •  

     

Kam pokračovat?


Náš expert je tady pro vás

Komentáře

Martin Lukeš

Reaguje na (1) | Dobrý den,díky za upozornění. Probíhalo nějaké ladění pořadí z důvodu vyřazení fotografií, která porušovala pravidla. Dnes bude vše opraveno a omlouváme se za kompolikace. Jinak v podobném případě prosím o zaslání zprávy mailem, nebo interní poštou, protože dotaz pod několik let starou besedou není moc relevantní co se umístění dotazu týče.

2

Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 07. 06. 2018 |Reagovat

Vladimír Jankovič

Dobrý den
Mám na vás prosbu ohledně Dubnového kola soutěže Wildlife z nějakého důvodu mě zmizelo vyhodnocení i pořadí konkrétních fotografií. Nyní se to tváří jako nevyhodnocené a neuzavřené kolo.
Děkuji předem o prověření a informaci v čem je problém. Děkuji V.Jankovič

1

Vladimír Jankovič, 06. 06. 2018 |Reagovat

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.