Veletrh CES 2017: sluchátka Sennheiser Produktové aktuality

Veletrh CES 2017: sluchátka Sennheiser

Luděk BouškaVydáno: 9. 1. 2017 v 14:06 • Rubrika: Produktové aktuality

Firma Sennheiser představila novinky na letošním veletrhu CES v Las Vegas. Jedná se především o bezdrátové verze k již známým drátovým sluchátkům. Sluchátka PXC 480 přinášejí prémiové funkce pro uživatele na cestách. Ocení je ti, kteří vyžadují cestování v tichu a s výbornou zvukovou kvalitou. Excelentní funkce potlačení vnímání okolního hluku jde ruku v ruce s výborným zvukem a snadnou obsluhou. Sluchátka Sennheiser MOMENTUM In-Ear Wireless propojují luxus, vysokou kvalitu materiálu a inovativní akustické konstrukce pro zcela neuvěřitelně dokonalé poslechové zážitky – tentokrát navíc se zcela nepřekonatelnou technologií bezdrátové konektivity, ideální pro mobilní přístroje. Série HD 4 Wireless je tvořena dvěma modely bluetooth uzavřených headsetů HD 4.40BT a HD4.50BTNC; druhý model je obohacen o aktivní potlačení vnímání okolního hluku. Těmito nově vyvinutými modely by Sennheiser rád oslovit vzrůstající počet zájemců o bezdrátový přenos hudebního signálu, kteří chtějí současně využít příjemnou možnost poslechu v tichu v jakémkoli prostředí díky aktivnímu potlačení vnímání okolního hluku.

Sennheiser PXC 480

Nový model sluchátek Sennheiser PXC 480 přináší nevšedně příjemné zážitky do nudného cestování.  Využití sedmdesátileté historie vývoje a konstrukce komponentů, které určovaly a určují směr technického vývoje zvukové techniky na celosvětovém trhu spotřební I profesionální techniky se setkávají v tomto komponentu pro zpříjemnění cestování.

Jak na krátkých či dlouhých cestách jistě vás nadchne možnost cestovat v klidu díky funkci NoiseGardTM   -aktivnímu potlačení vnímání okolního hluku a to po dobu až 50 hodin na jednu baterii. Tento udivující společník na cesty umožňuje cestovat po celém světě a poskytuje komfort kdekoli.

PXC 480 jsou uživatelsky vstřícná svojí jednoduchou obsluhou. Pokud neposloucháte hudbu, můžete přesto využít NoiseGardTM v pasivním modu a vytvořit si oázu klidu kdekoli právě jste. Pokud náhle potřebujte komunikovat s okolním světem je zde snadno dostupný dálkový ovladač se svým kvalitním mikrofonem, který vám umožní telefonovat v klidu a soukromí I v přeplněné hale letiště. TalkThrough tlačítko okamžitě umožní komunikaci s bezprostředním okolím, například s letuškou, aniž musíte snímat sluchátka z hlavy.

Pohodlná, lehounká a odolná díky kvalitním materiálům to jsou sluchátka vytvořená jako bezprecedentně dokonalý komponent I pro velmi dlouhé cesty nebo mnohahodinové poslouchání hudby. Náušníky sluchátek PXC 480 byly vytvořeny v souladu s dlouholetým výzkumem ergonomie lidkého ucha a způsobu poslechu, tyto znalosti jsou zárukou naprostého pohodlí. Pokud cesta zkončí, sluchátka lze složit do plochého tvaru a uschovat ve speciálním přenosném pouzdru.

Klíčové vlastnosti

 • NoiseGardTM aktivní systém pro potlačení vnímání hluku letadel a vlaků
 • Až 50 hodin provozu na baterie
 • Vychutnejte si ticho se systémem NoiseGardTM a to I bez poslechu hudby prostým odpojením kabelu
 • In-line mikrofon a ovladač na kabelu pro ideální možnost telefonovat
 • Kompaktní, skládací konstrukce
 • Bohatá výbava: USB kabel cestovní pouzdro a adaptér do letadla
 • TalkThrough vás okamžitě propojí s nejbližším okolím
 • Indikátor stavu baterií

Sennheiser MOMENTUM In-Ear Wireless

Zcela ultimátní nekompromisní styl, dokonalá reprodukce a nejpohodlnější možná mobilita. Sennheiser vytvořil MOMENTUM In-Ear Wireless – novou generaci Bluetooth sluchátek s unikátním zdobným koženým nákrčníkem.

Sluchátka MOMENTUM In-Ear Wireless představují perfekcionismus v každém detailu, byla vytvořena pro bohatší a zcela neomezené zvukové zážitky. Dokonale zpracovaný in-ear zvukový systém je určen k perfektnímu vedení zvuku: Tento vysoce kvalitní dynamický reprodukční systém je signifikantní pro sluchátka MOMENTUM jejichž zvuk je dokonale frekvenčně vyvážen od pevných a přirozeně mohutných basů, detailního vokálu až po perlivé výšky reprodukované v krystalicky čisté dokonalosti. To vše násobeno mohutnou dynamikou jakou znáte z živých vystoupení kapel.

Díky Bluetooth 4.1, s podporou AAC kodeku a Qualcomm® apt-X™ kompatibilitě, je jejich opravdu audiofilní zvuk dostupný v čisté, krystalicky dokonalé čistotě a frekvenčně bohaté reprodukci a to vše v příjemné svobodě bezdrátového poslechu.

Stejně jako všechna ostatní sluchátka série MOMENTUM, reprezentuje tento zcela nový model perfektní propojení stylového zpracování materiálů té nejvyšší úrovně poskytující nejen udivující pohodlí a komfort při poslechu který je docílen mimořádně měkkou ovčí kůží, kterou je precizně obšit sluchátkový technologický „nákrčník“, který obsahuje mikroUSB konektor, akumulátor, přijímač, vysílač, zesilovače, mikrofon a celou ovládací elektroniku. Tento ergonomicky konstruovaný nákrčník, který je vlastně technologickým zázemím vlastních lehkých sluchátek. Dokonalé materiály jako ocel, tuhý a nárazuvzdorný polykarbonát, na dotek příjemná ale houževnatá a odolná ovčí kůže dodávají sluchátkům MOMENTUM nejen nezaměnitelně luxusní vzhled ale i poskytují tomuto komponentu odolnost pro bezstarostné užívání v běhu běžného pracovního i soukromého dne, pro plnohodnotný život v pohybu.

S ohromující desetihodinovou výdrží vestavěného akumulátoru, jsou MOMENTUM In-Ear Wireless ideální pro užívání si po celý den s mobilním vybavením. Integrovaný třítlačítkový ovladač a neviditelně začleněný mikrofon se špičkovými profesionálními vlastnostmi poskytují uživateli další přidanou hodnotu komfortních telefonních rozhovorů probíhajících v úžasném soukromí v jakémkoli prostředí. Nejmodernější elektronika zakomponovaná do luxusního nákrčníku poskytuje okamžité propojení s mobilními telefony či jinými zdroji hudebního signálu. Umožňuje jejich komfortní a přehledné ovládání. K dispozici je snadno dostupný třítlačítkový ovladač a možnost využití multikonektivity - současného připojení dvou samostatných komponentů. Díky systému NFC je každé připojení dílem okamžiku. Intuitivní systém vás nejen vibrací upozorní na aktuální telefonní hovor ale dokonce i na snížení kapacity akumulátoru a potřeby jeho dobití, čím zabrání jeho poškození či snížení životnosti.   

Klíčové vlastnosti:

 • Postaveno s nekompromisním mistrovstvím z prémiových materiálů včetně oceli, leštěných chromových designových detailů a luxusního pokrytí nákrčníku ovčí kůží.
 • Speciálně zpracovaný ocelový zvukový tunel poskytující akustickou preciznost a zvukové vlastnosti dostupné pouze ve speciální edici MOMENTUM – neuvěřitelná bohatost basů, detailní přirozený vokál a obrovský hudební prostor.
 • Ergonomický a robustní nákrčník uzpůsobený pro celodení poslech.  
 • Bluetooth 4.1 Wireless Technology
 • Podpora Qualcomm® apt-X™ pro opravdu audiofilní zvuk
 • AAC (Advanced Audio Coding) pro zabezpečení vysoce kvalitního zvuku a akustické transparentnosti
 • NFC –párování na jedno stisknutí
 • Srozumitelná hlasová upozornění a vibrační varování
 • Možnost současného připojení dvou komponentů (například mobilního telefonu a notebooku) s podporou 3-way calling funkce
 • Možnost přenášet audiosignál po kabelu USB
 • 10 hodinový provoz akumulátoru s 1,5 hodinovým rychlým USB nabíjením
 • Personalizace pomocí adaptérů pro dokonalé odizolování od okolního hluku (ušní adaptéry ve čtyřech odlišných velikostech v setu)
 • Premiové, odolné přepravní pouzdro v setu

Sennheiser HD 4.40BT a HD 4.50BTNC

Nový headset Sennheiser HD 4.50BTNC nabízí uživateli brilantní bezdrátový poslech pro každodenní potěšení z poslechu. Nový Bluetooth headset přináší uznávanou zvukovou kvalitu sluchátek Sennheiser a přichází navíc s pokročilou funkcí NoiseGardTM Active Noise Cancellation, to vše v robustním a skládacím designu

Headset HD 4.50BTNC je uzavřený model s měkkým polstrováním okolo uší a je vytvořen jako dokonalá součást bezdrátového poslechu kvalitně nahrané hudby kdekoli, tedy i na cestách. Je především určen pro mobilní přístroje a umožňuje nerušeně poslouchat hudbu díky aktivnímu potlačení vnímání okolního hluku - Sennheiser NoiseGardTM. Toto inteligentní filtrování okolního hluku umožňuje vychutnat nádhernou zvukovou kvalitu a detailní, precizně vykreslený akustický rozsah speciálních reproduktorů Sennheiser o průměru 32 mm.

HD 4.50BTNC také využívají pokročilé bezdrátové technologie, audiokodeky a Bluetooth 4.0 včetně aptX pro realistickou bezdrátovou reprodukci na vice než Hi-Fi úrovni. Headset využívá  NFC pro rychlé párování s kompatibilními komponenty a jejich další využívání. Ideální je řízení headsetu I připojeného mobilu pomocí ovládacích prvků, velmi přehledně a dostupně umístěných na sluchátkové mušli, díky tomu lze snadno měnit a posouvat přehrávané skladby a uskutečňovat mobilní hovory s využitím integrovaného skrytého mikrofonu.

Příjemně rozměrné circum-aurální, hluboké, ergonomicky konstruované náušníky vytvářejí z HD 4.50BTC nabídku nezvyklé úrovně komfortu I při velmi dlouhém poslechu. Excelentně dlouhá životnost baterie přináší posluchači plné bezdrátové užívání hudby až po 19 hodin (pokud využívá ANC) a dokonce 25 hodin s vypnutým systémem pro potlačení vnímání okolního hluku. Velmi praktická je možnost klasického připojení odpojitelným kabelem, pokud při extrémně dlouhé cestě nemáte možnost dobít baterie.

Elegantní, designově minimalistická sluchátka HD 4.50BTNC jsou vyrobena z odolných, vysoce kvalitních materiálů, díky čemuž je můžete každodenně vzít kamkoli, bez obav o jejich osud, bezestrachu z jejich poškození nebo zničení. Vzhledem k otočnému upevnění sluchátkových mušlí a celkové robustní skládací konstrukci je snadno uložíte do přiloženého, odolného transportního pouzdra.  

Vedle špičkového, plně vybaveného modelu HD 4.50BTNC, nabízí Sennheiser verzi bez systému  aktivního potlačení vnímání okolního hluku. Model HD 4.40BT však stále nabízí ostatní vlastnosti výše popsaného modelu, tedy excelentní pasivní tlumení okolního hluku a možnost si vychutnat mohutný, krásný barevný zvuk v bezdrátové volnosti a pohodě.

Klíčové vlastnosti:

Sennheiser HD 4.50BTNC

 • Tlumení vnímání okoloního hluku NoiseGardTM Noise Cancellation (pouze HD 4.50BTNC)
 • Bezdrátový přenos hudebního signálu pomocí Bluetooth 4.0 doplněného o americký systém aptX pro možnost přenosu plné Hi-Fi kvality zvuku
 • Díky NFC je párování rychlé, během několika sekund se sluchátka připojí ke kompatibilnímu přístroji    
 • Integrovaný mikrofon umožní telefonické hovory bez potřeby odkládat sluchátka
 • Robustní a odolná konstrukce
 • Ovládací prvky pro telefonování či ovládání skladeb jsou umístěny přímo na sluchátkové mušli
 • Ve výbavě naleznete i 1,4 m dlouhý audiokabel pro připojení zdroje signálu, pokud se vám vybijí baterie
 • Přiložený mikro-USB nabíjecí kabel
 • Možnost složení headsetu do překvapivě malých rozměrů, pro možnost praktického přenášení
 • Přiložené prémiové pouzdro

Sennheiser HD 4.40BT

 • Bezdrátový přenos signálu Bluetooth 4.0 s aptX pro vysokou kvalitu zvuku
 • NFC pro bleskové párování s kompatibilními komponenty   
 • Integrovaný mikrofon pro mobilní telefonování
 • Robustní, mimořádně odolná konstrukce
 • Ovládací prvky přehrávání skladeb a telefonování jsou umístěny na sluchátkové mušli
 • Odpojitelný audio kabel s délkou 1,4 m pro možnost poslechu když máte vybitou baterii
 • Mikro-USB nabíjecí kabel
 • Možnost složení headsetu do překvapivě malých rozměrů, pro možnost praktického přenášení v přiloženém pouzdře


Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Související články

Fotografie z galerie

Přejít do galerie

Související články

Nové recenze

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím