Magazín

Produktové aktuality

Velikonoční výslužka DJI - slevy a dárky

Tom KalousVydáno: 3. 4. 2020 v 18:18 • Rubrika: Produktové aktuality

Velikonoční výslužka DJI - slevy a dárky

Využijte karanténu k tvorbě. Naučte se něco nového a zkoušejte věci, na které dříve nebyl čas. S akčními kamerami DJI to půjde samo. Některé jsme zlevnili až o 2 300 Kč a k dronům navíc dostanete náhradní baterii zdarma.

Akce platí pouze do 12. 4. nebo do vyprodání zásob!

Doporučujeme

DJI OSMO Action

  • Sleva 2 300 Kč  

První outdoorová akční kamera ze stáje DJI. Svým výkonem nás velice mile překvapila a některými funkcemi dokonce předčila svého hlavního konkurenta GoPro. Zaznamená video ve 4K až 60 fps a ve FullHD až 240 fps. Při natáčení HDR videa výrazně zvýšíte dynamický rozsah záznamu. Osmo Action má také velmi účinnou elektronickou stabilizaci, která na základě informací z gyroskopického senzoru vyrovnává veškeré otřesy. Jaká by to byla akční kamera, kdyby se nedala použít ve všech situacích. Osmo Action je utěsněné a je možné s ním jít i do vody a to až do hloubky 11 metrů.

Podrobná recenze

DJI OSMO Pocket

  • Sleva 1 400 Kč

S touhle kapesní kamerkou a stabilizátorem v jednom naděláte hodně parády! Je tak miniaturní, že ji budete mít stále u sebe. Výkonu a funkcí se nemusíte vůbec bát! Osmo Pocket je vybaven kamerou pořizující fotky v rozlišení 12 MPx a video v rozlišení až 4K v 60 fps, ve FullHD pak až 120 fps. Je také nabitý funkcemi, jako je Active track či sledování obličeje. V tomto módu kamera sama vidí obličej a začne ho sledovat a natáčet se za ním. V případě, kdy v záběru není obličej, ale chcete nějaký subjekt sledovat, stačí kliknout na displej a označit ho. Dále pak Osmo Pocket fotí a skládá panoramatické fotky nebo natáčí timelapse videa, která jsou v dnešní době velice populární. Mrkněte na videorecenzi níže.

DJI Mavic 2 Pro

  • Náhradní baterie zdarma

Když DJI představilo tento dron s foťákem, který má 1palcový čip a optiku Hasselblad, byl jsem nadšený a hned jsem si ho chtěl půjčit na vyzkoušení. V porovnání s první verzí Mavic Pro je výstup dvojky úplně někde jinde. Má větší dynamický rozsah, lepší obrazovou kvalitu i lepší odstup od šumu v horších světelných podmínkách. Dron natáčí 4K video o 30 fps, ve Full HD pak 120 fps. Velký detail je zachycen díky maximálnímu datovému toku 100 Mb/s a za použití kodeku H.265. Funkcí nabízí Mavic 2 Pro také mnoho - čtyři Hyperlapse módy – free, circle, courselock a waypoint. Toto dodává videím další rozměr a stávají se tak koukatelnějšími. Přibyl také jeden „Quickshot“ a to Dolly zoom. Zatímco dron odlétá od objektu, tak zoomuje a vzniká tedy efekt hýbajícího se pozadí.

Podrobná recenze

Celá nabídka

DJI produkt Původní cena Akční cena
DJI OSMO ACTION 9 990 Kč 7 690 Kč
DJI OSMO Pocket 9 690 Kč 8 290 Kč
DJI OSMO MOBILE 3 2 990 Kč 2 290 Kč
DJI - Mavic 2 PRO 38 990 Kč 38 990 Kč
+ baterie zdarma
DJI - Mavic 2 PRO (DJI Smart Controller) 51 990 Kč 51 990 Kč
+ baterie zdarma
Ronin-S - rozšířený set 19 990 Kč 16 590 Kč
Ronin-S - základní set 13 490 Kč 12 290 Kč
DJI Tello RC Drone Edice Iron Man 3 890 Kč 3 190 Kč

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.