Magazín

Produktové aktuality

Velké slevy paměťových karet

Aktualizováno: 10. 4. 2006 v 15:02 • Rubrika: Produktové aktuality

Velké slevy paměťových karet

Snížili jsme ceny nejvíce prodávaných typů paměťových karet, tedy SecureDigital, CompactFlash a XD karet!

Obsah

Blíží se "hlavní" fotografická sezóna a rozšíření místa pro ukládání Vašich snímků, jistě přijde vhod, zvláště když nyní můžete pořídit karty o kapacitě 1GB za cenu, před nedávnem, karet o kapacitě polovičních.

Výběrem z naší nabídky:

Pretec SD 256MB za 490 Kč s DPH

Kingston SD 1GB za 1 190 Kč s DPH

 

Kingston CF 512MB za 890 Kč s DPH

Pretec CF 2GB za 1 990 Kč s DPH

 

Olympus XD 256 MB typ H za 790 Kč s DPH

Olympus XD 512MB typ H za 1 290 Kč s DPH

Olympus XD 1GB typ H za 1 990 Kč s DPH
typ H - znamená rychlá karta - high speed - doporučujeme.

 

Kompletní nabídka paměťových karet.

 

Megapixel, poradna:

Jedno z největších omezení při fotografování digitálním fotoaparátem je nedostatek místa na paměťové kartě (žádná karta není dostatečně velká :o) a díky velké náročnosti na spotřebu, také nedostatek energie. Proto doporučujeme vybrat kartu s co největší možnou kapacitou a náhradní zdroj energie, tužkové baterie, nebo akumulátory na výměnu.

Tip Megapixelu:

Jak ušetřit při nákupu nabíječky? Pro případy, že máte v rodině více druhů digitálních fotoaparátů, nebo kombinaci s videokamerou, kdy používáte různé druhy akumulátorů, nabízíme univerzální nabíječku s výměnnými platy, právě pro různé druhy akumulátorů. Snadná obsluha a nízká cena v porovnání s originálními doplňky!
Nabízíme ji pod naší značkou MEGAPIXEL, stejně jako výměnná plata a dobíjecí akumulátory, které jsou levnější variantou originálním produktům.

 

 

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.