Magazín

Produktové aktuality

Velkoobjemový tisk za nízkou cenu? Ten získáte s novými tiskárnami Epson

Lucie VořechováVydáno: 9. 3. 2023 v 17:36 • Rubrika: Produktové aktuality

Velkoobjemový tisk za nízkou cenu? Ten získáte s novými tiskárnami Epson

Barevné inkoustové tiskárny Epson EcoTank L8050 a L18050 se osvědčí doma i v menších firmách. Kvalitní tisk, úspornost a snadné použití z nich dělají ideální řešení pro široké věkové rozpětí a využití od tisku fotografií po dokumenty.

Obsah

Epson EcoTank L8050

Rychlá šestibarevná fototiskárna by měla mít své místo v každé domácnosti, ve které se pohybuje fotograf, ať už profi nebo hobby. Epson EcoTank L8050 je skvělým adeptem právě pro tyto účely. Hravě zvládne velkoobjemový tisk fotografií formátu A4 a kromě kvalitních výstupů nabízí snadné ovládání a nízké provozní náklady

Chci EcoTank L8050

Tiskárny Epson | Megapixel

Vysokokapacitní inkoustová nádržka s použitím lahviček s inkoustem o objemu 70 ml dokáže vytisknout až 2 100 barevných fotografií o velikosti 10 x 15 cm. V případě, že by bylo zapotřebí vyměnit lahvičku, docílíte toho pomocí bajonetového mechanismu rychle a bez zašpinění. Není kvůli tomu nutné navštívit servis, výměnu zvládnete doma.

Nízké náklady za tisk jsou jedním z důležitých faktorů, kterými se při výběru nové tiskárny řídíme. Epson EcoTank L8050 využívá technologii Heat-Free Micro Piezo, která zajišťuje nízkou spotřebu energie. Velké zásobníky inkoustu zase zaručují dlouhodobé využití bez častého doplňování.

Snadná výměna inkoustu | Megapixel

S tímto modelem bude tisk maximálně snadný. Pokyn mu můžete poslat přes chytré zařízení pomocí připojení přes Wi-Fi a chytré aplikace Epson Smart Panel. Ať už jste přímo u přístroje nebo se pohybujete v jiné místnosti, pro bezdrátový tisk stačí použít mobilní telefon, tablet nebo notebook. EcoTank L8050 také disponuje širokou kompatibilitou s médii, jako jsou PVC ID karty, CD nebo DVD. 

V neposlední řadě je zapotřebí zvážit i rozměry tiskárny, aby zbytečně nezabírala velký prostor na stole, ale vešel se na něj kromě ní i třeba notebook, psací pomůcky, knihy či fotoalba. S L8050 nesáhnete vedle. I přes své parametry má totiž kompaktní design, který rozhodně oceníte. Rozměry jsou 403‎ x 369 x 149 mm a váha pouhých 6 kg.

Chci EcoTank L8050

Epson EcoTank L18050

Plánujete tisk ve formátu A3+? Tak to vás zaujme nová tiskárna Epson EcoTank L18050! Jedná se o nízkonákladové zařízení vhodné pro velkoobjemový tisk, které nabízí prostorově úsporné řešení. 

Chci EcoTank L18050

Mutlifunkční tiskárna | Megapixel

Jak už jsme u tiskáren Epson zvyklí, i zde integrovaný systém předních inkoustových nádržek zajišťuje nízké náklady na tisk. Vysokokapacitní nádržka s použitím lahviček s inkoustem o objemu 70 ml vytiskne až 2 100 vysoce kvalitních barevných fotografií o velikosti 10 × 15 cm. V případě, že vám inkoust přeci jen dojde, jeho doplnění je snadné a bezproblémové. 

Čím dále šetří tiskárna vaši peněženku je technologie tiskové hlavy Heat-Free Micro Piezo, která snižuje spotřebu energie.

Jste zvyklí tisknout, kdykoliv si jen vzpomenete? S EcoTank L18050 můžete i dálkově pracovat skrze svá chytrá zařízení a poslat povel k tisku prostřednictvím připojení WiFi přes aplikaci Epson Smart Panel. Ať už máte při ruce mobilní telefon, notebook nebo třeba tablet, práce je rychlá a své výtisky máte do pár sekund na stole. Tiskárna nabízí také spolehlivý tisk na identifikační karty PCV, disky CD a DVD.

Rychlý tisk, snadné doplnění inkoustu | Megapixel

Máte malé prostory pro novou tiskárnu? I na to v Epsonu mysleli. L18050 se může pochlubit kompaktními rozměry 523 x 369 x 150 mm a váhou jen 8 kg. Zásobník papíru pojme až 100 standardních listů nebo 20 fotografických

Obsahem balení je 6 samostatných 70ml lahviček s inkoustem, mezi nimiž najdete černou, azurovou, žlutou, purpurovou, světle azurovou a světle purpurovou barvu.  

Chci EcoTank L18050

Jak vybrat správný papír pro tisk fotografií

Tiskárnu už vybranou máte, ale co fotopapír? Je na výběr takových druhů a možností. Právě pro tyto případy jsme pro vás připravili stručného průvodce, ve kterém se dozvíte nejdůležitější informace o výběru papíru vhodného pro různé druhy tiskáren.

 

Sdílet na


Komentáře k článku

Martin Lukeš

Reaguje na (1) | Dobrý den, model L18050 s vyšším rozlišením 4800 x 2400 dpi může potenciálně poskytovat o něco detailnější výtisky, zejména u větších formátů.

2

Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 19. 4. 2024 |Reagovat

L

Dobrý den, mají tyto tiskárny shodnou kvalitu tisku? Je jediným rozdílem formát?

1

Lukáš, 19. 4. 2024 |Reagovat

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.