Magazín

Produktové aktuality

Velký rozsah, světelnost a stabilita s novinkou od Tamronu 17-70 mm f/2,8 pro Fujifilm X

Lucie VořechováVydáno: 16. 6. 2022 v 16:20 • Rubrika: Produktové aktuality

Velký rozsah, světelnost a stabilita s novinkou od Tamronu 17-70 mm f/2,8 pro Fujifilm X

Svůj objektiv si v nabídce značky Tamron najdou majitelé fotoaparátů Canon, Sony, Nikon, ale i Fujifilm, které potěší nový zoom objektiv s velkou světelností. Přivítejte Tamron 17-70 mm f/2,8 Di III-A VC RXD pro bajonet Fujifilm X!

Obsah

Společnost Tamron nám už před dvěma lety představila objektiv Tamron AF 17-70 mm f/2,8 Di-III-A VC RXD, který byl určený pro bezzrcadlovky s bajonetem Sony E. Tento model obdržel několik významných ocenění, jako je TIPA Awards 2021 nebo EISA Awards 2021, a tak není divu, že byl dnes na trh uvedený i nový typ pro bajonet Fujifilm X

Tamron AF 17-70 mm f/2,8 Di-III-A VC RXD

Všestranný zoom objektiv Tamron AF 17-70 mm f/2,8 Di-III-A VC RXD pro Fujifilm X oceníte pro jeho konstantní světelnost f/2,8, která se hodí pro každodenní použití ať už za slunného dne, nebo za šera. Krásně rozostří pozadí a nechá tak vyniknout focený objekt. Díky 9lamelové cloně zvládne příjemný kruhový bokeh. S ohniskem 17-70 mm (ekv. 25,5-105 mm) snadno zachytíte krajinu, portrét, architekturu, makro nebo koncerty. Pro nadšence do makro  fotografií je dobrou zprávou, že ostřící vzdálenost činí pouhých 19 cm.

Objektiv Tamron | Megapixel

Krokový motor RXD zajišťuje extra tiché a rychlé automatické ostření ať už při focení, nebo natáčení videa. Pro svou tvorbu také využijete výkonnou stabilizaci, která eliminuje projevy chvění fotoaparátu a dovolí fotit z ruky bez použití stativu za zhoršených světelných podmínek. 

Pokud zrovna plánujete vyrazit na dovolenou, nebojte se AF 17-70 mm f/2,8 přibalit s sebou. Objektiv má voděodolnou konstrukci a fluoridovou ochranu a zvládne tak i náročné putování v nepříznivém počasí. V případě obav z poškrábání předního optického členu jej můžete doplnit kruhovým filtrem o průměru 67 mm. S hmotností 525 g a délkou 119,3 mm se vám krásně vejde do pouzdra, brašny nebo batohu.  

Chci Tamron 17-70 mm

Tamron 17-70 mm | Megapixel

Zaujal vás objektiv? Vyměňte snadno svůj starý za nový!

Pokud plánujete obměnu své staré techniky za novou, využijte možnosti vše uskutečnit na jednom místě. Do naší kalkulačky vložte fototechniku, kterou si přejete prodat a nechte si vypočítat, kolik byste za ní mohli obdržet. 

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Fuji Svět | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.