Under Armour: ŽÁDNÝ ZÁPAS, JEN SPORT

4. místo podle poroty v soutěži Lifestyle reklamní spot

Under Armour: ŽÁDNÝ ZÁPAS, JEN SPORT

Další kolo soutěže na megapixel.cz a opět pro mě další výzva. V tomto dubnovém kole je za úkol vytvořit podprahovou reklamu. Musím opět poděkovat Žanet, že mi s videem pomohla! Vzhledem k tomu, že zbožňuje značku Under Armour. Tak volba značky byla jasná. Under Armour: ŽÁDNÝ ZÁPAS, JEN SPORT - heslo, které vystihuje dnešní dobu.

Chtěl jsem videu dodat určitou váhu. Nechtěl jsem jen obyčejné video s nějakými sledy a prostřihy. Chtěl jsem k tomu dodat i nějaké mluvené slovo, které vystihuje, co se dnes děje. Jsme posuzování podle vzhledu, peněz a sledujících na sociálních sítích. Jsme skoro neustále on-line!

Když člověk vyběhne na silnici, nic z toho neřeší! Když běží, tak přemýšlí jen nad tím, aby zvládl uběhnout vše co chce! Když spadne na hubu, tak se oklepe, zvedne se a běží dál. Silnici nezajímá žádný váš status, peníze ani to že jste ředitelem zeměkoule. Silnici zajímá jen to, kdy ji znovu navštívíš.

Licencovaná hudba: https://app.soundstripe.com/songs/12882
https://app.soundstripe.com/songs/12491

Hodnotit a komentovat mohou pouze přihlášení členové Galerie. Přihlásit se / Registrovat

Atraktivita v anonymitě:

89.5 % Atraktivita je odvozena z počtu zhlédnutí, „líbí se” a „oblíbených” v době, kdy byla fotografie v anonymním režimu.

Aktuální atraktivita:
59.5 %

Parametry videa :

Vloženo: 30. 04. 2021 12:16
Žánr: Sport
Kategorie: barevné
Fotoaparát: -
Objektiv: -
Ohnisko: -
Závěrka: -
Clona: -
ISO: -
Korekce Exp.:
Blesk: -

Štítky:

reklamní spot sport under armour reklama podprahová reklama

Místo pořízení fotografie:

Zobrazit mapu

Sdílet na: