Krásy jižní Moravy

7. místo podle poroty v soutěži Video z dronu

Kunkovický mlýn, který při cestě na jižní Moravu nelze minout. Hrad a zámek v Dolních Kounicích, zřícenina kláštera Rosa Coeli v Dolních Kounicích a kaple sv. Antonína v Dolních Kounicích. Další zastavení je pod kaplí sv. Šebestiána na Svatém kopečku v Mikulově a pohled na zámek Mikulov. Následuje pár zastavení v lednicko-valtickém areálu. Novogotický zámek Lednice s jeho překrásným parkem (v pozadí Minaret), Dianin chrám (Rendez-vous či Rendezvous), Minaret (také Turecká věž), který je od zámku vzdálen asi 2 km a jeho výška je 60 metrů. Kolonáda Rajstna (Reitsna) odkud je krásný výhled na Valtice i Lednici.
Římskokatolický kostel svatého Michaela archanděla, na kopci nad Vítochovem, patří mezi nejstarší kostely na Moravě. Zámek Veselí nad Moravou, původně vybudován jako vodní hrad se zámeckou zahradou. Zámek Rájec nad Svitavou s fontánou a právě kvetoucímí lekníny. Smutný amfiteátr u zámku ve Strážnici a zelený labyrint u zámku ve Veselí nad Moravou. Moravské Toskánsko láká fotografy v každém ročním období. Šardické biopásy, vinice a okolí Velkých Bílovic. Hradištěk a Kaple sv. Cyrila a Metoděje, Václava a Urbana odkud jsou krásné západy slunce. To je jižní Morava, jen kousek z jejich zajímavých zastavení, které jsme zakončili u kaple Matky Boží na Veveří a hradu Veveří s výhledem na prýgl....

Hodnotit a komentovat mohou pouze přihlášení členové Galerie. Přihlásit se / Registrovat

Atraktivita v anonymitě:

24.6 % Atraktivita je odvozena z počtu zhlédnutí, „líbí se” a „oblíbených” v době, kdy byla fotografie v anonymním režimu.

Aktuální atraktivita:
21.4 %

43zhlédnutí
líbí se
oblíbená

Parametry videa :

Vloženo: 31. 07. 2021 02:20
Žánr: Dron / letecká fotografie
Kategorie: barevné
Fotoaparát: DJi Mavic Mini
Objektiv: -
Ohnisko: -
Závěrka: -
Clona: -
ISO: -
Korekce Exp.:
Blesk: -

Místo pořízení fotografie:

Zobrazit mapu

Sdílet na: