Víkendové školení Nikon Blog

Víkendové školení Nikon

Aktualizováno: 28. 3. 2013 v 18:22 • Rubrika: Blog

Vše začalo pozvánkou od společnosti Nikon, která slibovala malé produktové školení svých produktů a také zážitky ve sportovním i odpočinkovém duchu. Celá akce se totiž odehrála ve sportovně relaxačním centru v Benešově u Prahy, kam neváhali přijet ani kolegové z brněnské a ostravské pobočky Megapixelu. Podivnou „náhodou“ se pozvánka nedostala k vedení, nejspíše nám Nikon chtěl dopřát, abychom si tento víkend opravdu užili. A věřte, že užili :)

V sobotu v odpoledních hodinách jsme si vyslechli bezvadnou prezentaci zaměřenou na modelovou řadu systémových kompaktů s výměnným objektivem typu Nikon 1. K naší radosti jsme si je zanedlouho mohli všichni vyzkoušet „v akci." Jako překvapení si pro nás Nikon přichystal jízdu na vozítkách Segway s úvodní radou instruktora. Všechny aktéry jsme řádně vyfotili a natočili. Když jsme se pak na natočený materiál podívali, velmi se nám líbily zachycené zajímavé okamžiky pomocí režimu Pohyblivé momentky, díky kterému si divák scénu lépe vychutná.

Po výborné večeři a chvilce oddechu byl vyhlášen bowlingový turnaj. Motivací pro vítěze byly tekuté a hodnotné ceny z Karibiku. Ani při této aktivitě nezahálely spouště Nikonů J1 a V1. Zvěčněni byli také vítězové, kteří se o lahvinku úžasného moku kolegiálně rozdělili.

Zábava gradovala a kolem půlnoci se přenesla také do venkovního bazénu. Někteří v něm skončili dobrovolně, jiní už méně. Spouště fotoaparátů opět nezahálely. Bohužel ne všechny fotografie jsou z tohoto času publikovatelné. Vodní radovánky přebilo zjištění, že voda není zrovna nejteplejší, a tak se většina otužilců odebrala k místnímu baru. Pár jedinců zakončilo večírek až někdy kolem páté hodiny ranní u populární společenské hry Aktivity za četných průběžných výbuchů smíchu.

Někteří se již nemohli dočkat snídaně a nedělních sportovních aktivit. Kolektivně jsme se pobavili při badmintonu, volejbalu a méně pohybově náročné hře petanque. Kdo měl zájem, zašel si také do wellness a relaxoval ve vířivce, páře nebo sauně.

V nedělním odpoledni jsme se už jen neradi loučili. Ještě jednou bychom chtěli tímto poděkovat zástupcům společnosti Nikon za skvěle zorganizovaný víkend nabitý produktovými zajímavostmi, společenskou zábavou a odpočinkem. Velmi si toho vážíme a těšíme se na další společnou akci :-)

Více fotografií si můžete prohlédnout v naší Facebook komunitě.

Podívejte se také na krátkou pohyblivou ukázku z této akce (natočeno fotoaparátem Nikon V1, režim Pohyblivé momentky):
Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Související články

Fotografie z galerie

Přejít do galerie

Související články

Nové recenze

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím