Magazín

Produktové aktuality

Vítáme nový objektiv Sony FE 35 mm f/1,4 GM

Tom KalousAktualizováno: 21. 1. 2021 v 10:47 • Rubrika: Produktové aktuality

Vítáme nový objektiv Sony FE 35 mm f/1,4 GM

Ostrost, rychlost, kompaktní velikost a bokeh jako vínko! To je shrnutí zásadních vlastností nového objektivu Sony FE 35 mm f/1,4 G Master. Při nákupu na protiúčet získáte k výkupu bonus a ke všem předobjednávkám od nás dostanete ochranný filtr Haida jako dárek.

Podle fotky si možná říkáte, že vám je objektiv povědomý. A nedivím se, i já jsem měl takový pocit. Nejsme ale daleko od pravdy, jelikož je novinka Sony FE 35 mm f/1,4 GM téměř totožná s nedávno představeným Sony FE 24 mm f/1,4 GM. Oba objektivy nabízí 11 lamelovou clonu, která vytváří krásný, téměř kruhový bokeh. Sony FE 35 mm váží 524 g a měří 96 mm, což je o 3,6 mm více než u Sony 24 mm.

Novinka má také extrémně rychlý lineární XD (extreme dynamic) ostřící motor zajišťující vysokou efektivitu pohonu. Této vysoké rychlosti a přesnosti docílíte i při sekvenčním snímání, takže vás při fotografování nebude nic omezovat. Minimální zaostřovací vzdálenost je 27 cm při AF při zvětšení 0,23 x. Tento objektiv byl navržen tak, aby byl spolehlivý. Jeho konstrukce je odolná proti prachu a vlhkosti a také nabízí fluorovou povrchovou úpravu předního členu, která odpuzuje vodu, olej a další nečistoty.

Objektiv Sony FE 35 mm f/1,4 GM bude dostupný začátkem února 2020 za cenu 45 990 Kč. Jako bonus ke všem objednávkám rozdáváme Haida ochranný filtr NanoPro MC 67 mm.

Chci SONY 35 mm GM

Prodejte u nás starý E-mount objektiv s bonusem 10 %

Chcete si pořídit novou 35 mm f/1,4 GM? Snižte si pořizovací cenu tím, že u nás prodáte váš starý E-mount objektiv, který nepoužíváte nebo byste ho rádi obměnili a my vám k výkupní ceně přihodíme 10 % navíc, jako bonus, že budete kupovat Sony FE 35 mm f/1,4 GM.

Představení od našeho ambasadora Kubajsze

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.