Magazín

Produktové aktuality

Vlastníte fotoaparát Leica? Přijďte si pro slevu až 16 000 Kč!

Lucie VořechováAktualizováno: 17. 8. 2022 v 9:25 • Rubrika: Produktové aktuality

Vlastníte fotoaparát Leica? Přijďte si pro slevu až 16 000 Kč!

Pokud vlastníte fotoaparát Leica, potěší vás akce, kdy při registraci své fototechniky obdržíte dva poukazy v hodnotě až 16 000 Kč na nákup nového fotoaparátu nebo objektivu! Po aktivaci těchto voucherů je navíc můžete poskytnout až pěti přátelům.

Obsah

Podmínky akce

Pokud vlastníte jeden z vybraných fotoaparátů Leica, od 4. 8. do 31. 10. 2022 při jeho registraci na stránkách Leica obdržíte dva vouchery. Jeden v hodnotě 16 000 Kč na nákup fotoaparátů Leica SL2 a SL2-S včetně kitů a druhý v hodnotě 12 300 Kč na nákup SL Prime objektivů. Vouchery po aktivaci navíc můžete poskytnout i 5 svým přátelům.

Více informací najdete na stránce Leica.

Jak uplatnit vouchery

V momentě, kdy obdržíte od společnosti Leica své vouchery, přijďte k nám na prodejnu nebo nás kontaktujte v chatu či přes email a my vám vaše vouchery vyměníme za slevové poukazy, které u nás budete moci obratem použít na nákup fotoaparátů Leica SL2 a SL2-S včetně kitů a SL Prime objektivů.

Leica | Megapixel

Uplatnění slevového poukazu

Vouchery v hodnotě 16 000 Kč lze uplatnit na tyto produkty: 

Vouchery v hodnotě 12 300 Kč uplatníte na nákup těchto SL Prime objektivů: 

Leica SL2-S

Full-frame bezzrcadlovka Leica SL2-S s rozlišením 24,6 Mpx nabízí výkonný stabilizátor s rychlým autofokusem, díky kterým jsou snímky i videozáznamy ostré a bez otřesů. Efektivní zaostřování zvládne různé typy scén, včetně zaostření na postavu, obličej či oko. Díky sekvenčnímu snímání až 25 snímků za sekundu vám neunikne žádný záběr. Snímání v režimu 5K videa při 30 sn./s. nebo C4K při 60 sn./s. s možností 10 bit externího záznamu přes HDMI umožní profesionální výstupy. Se zabudovaným WiFi modulem a aplikací Lecia FOTOS lze fotoaparát ovládat dálkově a fotit tak z různé perspektivy pro co nejoriginálnější záběr. 

Protože je tělo vyrobené ze dvou hliníkových bloků, které jsou ručně instalované, je každý kus unikát. Odolný materiál zaručuje utěsnění proti prachu a vodě, nemusíte se s ním tedy bát vyrazit do terénu. 

Chci Leica SL2-S

Leica SL2-S + 24-70 mm /f2,8 | Megapixel

Leica SL2 

Bezzrcadlovka Leica SL2 je osazená 47,3Mpx CMOS snímačem, který zvládá při multiexpozičním režimu tvořit snímky s rozlišením až 187 Mpx. Expoziční čas lze nastavit v rozsahu 1/8000 do 60 sekund a ISO 100 až 50 000, zvládnete tak hravě fotit i při zhoršených světelných podmínkách bez obav ze šumu. 225 zaostřovacích bodů využijete při autofocusu i při manuálním nastavení pomocí dotykového LCD displeje, který dává nový rozměr práci s kompozicí.

Pokud se mimo fotografování věnujete i videím, osloví vás možnost natáčení v 5K formátu. Pohrát si můžete i se slow motion ve FullHD při 180 fps a dodat tak svému výstupu dynamickou vsuvku, která zaujme publikum. 

Se 4 GB vyrovnávací pamětí, která pojme až 78 RAW snímků, které lze následně ukládat na SDXC nebo UHS-II paměťové karty, docílíte rychlého sériového snímání a ukládání velkého objemu dat. 

Chci Leica SL2

Leica SL2 + 24-70 mm f/2,8 | Megapixel

Chystáte se vyměnit svou starou fotovýbavu za novou? 

Vložte do naší výkupní kalkulačky funkční model, který chcete prodat, a podívejte se, kolik za něj u nás obdržíte! Nezapomeňte, že v rámci našeho programu Restart dostanete k výkupní ceně i výkupní bonus na nákup nové techniky! Prodejte a nakupte fotovýbavu na jednom místě a bez starostí. A pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte se obrátit na naše proškolené specialisty, kteří vám rádi doporučí nejvhodnější techniku přímo pro vás!

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.