Magazín

Produktové aktuality

Vlogujte s kvalitním obrazem i zvukem s novým Sony ZV-1F

Lucie VořechováAktualizováno: 18. 10. 2022 v 17:31 • Rubrika: Produktové aktuality

Vlogujte s kvalitním obrazem i zvukem s novým Sony ZV-1F

Řadíte se mezi tvůrce, kteří nad svými vlogy a reels nechtějí trávit příliš času, přesto však vyžadují co nejkvalitnější výstup? V tom případě vás osloví nový Sony ZV-1F vlogovací fotoaparát, který za vás spolehlivě a automaticky nastaví vhodné hodnoty pro natáčení. Vlogování nebylo nikdy jednodušší!

Obsah

Vlogování, reels a streamy jsou velice populární typy videí, kterým se v současnosti věnuje čím dál více lidí. Ne každý se chce tomuto hitu však věnovat naplno, a tak nedisponuje potřebnými znalostmi pro správné nastavení zařízení nebo následný sestřih videí. Se Sony ZV-1F odpadá starost z obou těchto strašáků a vlastní vlog si tak natočí naprosto každý!

Vlogovací kamera | Megapixel

Sony ZV-1F

Mezi hlavní přednost fotoaparátu Sony ZV-1Fa zároveň zásadní rozdíl oproti předchozímu modelu ZV 1patří širokoúhlý objektiv jehož ohnisko začíná hodnotou 20 mm a světelností f/2. To zaručuje dostatečný prostor pro natáčení se širokým záběrem i z ruky a zároveň umožňuje tvorbu i v horších světelných podmínkách.

Vlogovací fotoaparát | Megapixel

Dále oceníte nahrávání videí ve 4K a možnost zpomalených záběrů ve Full HD. Pokud plánujete při svých dobrodružstvích i fotit, s rozlišením 20 Mpx docílíte také kvalitních snímků. 

Jak už jsme u vlogovacích fotoaparátů zvyklí, i tato novinka nabízí filtry, profily a funkce, které usnadňují finální úpravu. Mezi nejdůležitějšími stojí za zmínku Product Showcase, tedy předvádění produktů, pomocí něhož je automaticky zaostřeno na produkt, který představujete svým fanouškům. Dále by vás mohl oslovit přepínač efektu bokeh, který zajistí dokonale rozostřené pozadí. 

Efektivních záběrů je docíleno také výklopným dotykovým displejem, na kterém vidíte celou snímanou scénu. Displej si můžete natočit na sebe a natáčet selfie, a pokud byste chtěli zaostřit na konkrétní místo, docílíte toho pouhým dotykem na zvolený subjekt. 

Ať už při natáčení chodíte nebo stojíte, systém automatického ostření na oči je velkým pomocníkem pro maximální ostrost. Tato detekce zvládne sledovat zaostřené objekty i při pohybu.

Spolehlivé ostření | Megapixel

Pokud by vám nestačila vestavěná stabilizace ve fotoaparátu, můžete použít grip GP-VP2BT pro ještě stabilnější natáčení. Využijete ho i jako stativ nebo prodloužení ruky pro nahrávání horizontálního i vertikálního obsahu.

Ať už jste začátečník nebo pokročilý uživatel vlogovacích fotoaparátů, jistě víte, že video není jen o obrazu, ale i o zvuku. Ten je zde zajištěný vestavěným směrovým mikrofonem s protivětrnostní ochranou, díky čemuž mají výsledné záznamy křišťálově čistý zvuk i za větrného počasí.

Šetřete svým časem a přenášejte záznamy rychle a bez zbytečného zdržování přes novou aplikaci Imaging Edge Mobile+. Sdílení na sociální sítě nebo se svými přáteli tak zvládnete za pár minut. Stejně tak kameru můžete připojit ke svému počítači a využít ji pro stream. Buďte ke svým fanouškům a kamarádům blíže a sdílejte s nimi své zážitky i úspěchy! 

Ke všem předobjednávkám vám nyní dáme i Sony grip se stativem GP-VPT2BT v hodnotě 5 390 Kč zcela zdarma! Tato nabídka platí do vyprodání zásob.

Chci Sony ZV-1F

Online stream | Megapixel

Upgradujte svou techniku! 

Starý model vám už nestačí? Vyměňte ho za nový! Prodejte nám svou starou funkční fotovýbavu a získejte až 20% výkupní bonus na pořízení nové! Stačí přijít na jednu z našich poboček, nebo vše zařídit online z pohodlí domova. Více informací se dozvíte v našem programu Restart.

Podívejte se, kolik za svou stávající techniku můžete obdržet v naší výkupní kalkulačce. 

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Komunita Sony | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.