Magazín

Produktové aktuality

Vstupte do světa detailních záběrů s novým světelným makroobjektivem PENTAX 100 mm f/2,8

Lucie VořechováAktualizováno: 4. 11. 2022 v 8:52 • Rubrika: Produktové aktuality

Vstupte do světa detailních záběrů s novým světelným makroobjektivem PENTAX 100 mm f/2,8

Tvořte makrofotografie s objektivem Pentax HD DFA 100 mm Macro f/2,8 ED AW, který je opatřený novým optickým designem a poskytuje čisté a kvalitní makro snímky.

Obsah

Pentax HD DFA 100 mm Macro f/2,8 ED AW

Nový makroobjektiv Pentax HD DFA 100 mm Macro f/2,8 ED AW využívá nejnovější technologie pro optimalizaci rozlišení a kontrastu obrazu. Výsledkem ostřící vzdálenosti pouhých 13 cm a zaoblené kruhové clony s osmi lamelami jsou kvalitní výstupy s přirozeným efektem bokeh.

Chci Pentax 100 mm>

Makroobjektiv | Megapixel

Světelnost f/2,8 se skvěle hodí pro situace, kdy chybí dostatečný přísun světla, s čímž se potýkáme hlavně u makrofocení. Ať už se tedy zaměříte na malého broučka nebo detail ve struktuře, s tímto objektivem zachytíte s pomocí inovativního zaostřování FREE jasné, ostré a kvalitní záběry. 

Model je sestavený z optických členů, které kompenzují aberace a minimalizují nežádoucí efekt purpurových okrajů a světelných odlesků. S vícevrstvou povrchovou úpravou HD je snížená reflektance na méně, než 50 % oproti jiným běžným objektivům této kategorie. 

Jedná se o první makroobjektiv z řad společnosti Pentax, který je vybavený prachotěsným designem AW a zároveň je odolný vůči povětrnostním podmínkám. Jeho váha činí pouhých 348 g a délka 80,5 mm. Přední optiku je možné doplnit o filtr pro její ochranu, nebo dosáhnutí speciálních efektů. 

Objektiv na focení detailu | Megapixel

Model nepřichází pouze v jedné variantě. K dispozici je v černé a stříbrné verzi. Můžete si tak vybrat, který vám bude více vyhovovat a doplní vaši řadu stávajících objektivů. 

Chci Pentax 100 mm>

Vyměňte starý model za nový

Nechcete se zabývat prodejem své staré fotovýbavy, řešit s potenciálními zájemci cenu a jakým způsobem vám zaplatí? Ušetřete si trápení a využijte našeho výkupního programu, kdy vám k prodané technice kromě peněz přihodíme i až 20% bonus na nákup nové. Ušetříte tak čas i finance!

Podívejte se, kolik za svou stávající techniku můžete obdržet v naší výkupní kalkulačce:

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Makro | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.