Magazín

Produktové aktuality

Vyfoťte detailně vzdálené objekty s novým superteleobjektivem NIKKOR Z 600 mm

Lucie VořechováAktualizováno: 2. 11. 2022 v 14:34 • Rubrika: Produktové aktuality

Vyfoťte detailně vzdálené objekty s novým superteleobjektivem NIKKOR Z 600 mm

Zachyťte s výkonným automatickým ostřením každý vzdálený pohyb zvířat nebo sportovců s novým profesionálním objektivem NIKKOR Z 600 mm f/4 TC VR S a užijte si ještě více přiblížený obraz díky 1,4x telekonvertoru.

Obsah

NIKKOR Z 600 mm f/4 TC VRS

Společnost Nikon nám dnes představila nový superteleobjektiv s ohniskem 600 mm, který nabízí vestavěný telekonvertor, díky kterému zachytíte kvalitní záběry s ohniskovou vzdáleností až 840 mm. S výkonným automatickým zaostřovacím systémem budou vaše fotografie vždy přesné a ostré tak, jak potřebujete.

Chci NIKKOR 600 mm

Superteleobjektiv | Megapixel

Po celé obrazové pole je zaostření detailní i s plně otevřenou clonou. Rozostřené pozadí je reprodukované plynule a nechává příjemně vyniknout fotografovaný subjekt. 

Takový výkon snadno zachytí rychlé sportovce v pohybu i divoká zvířata v přírodě. Motory typu Silky Swift VCM poskytují tiché zaostřování, které oceníte právě při wildlife, u kterého každý sebemenší zvuk znamená nevydařený záběr. Výkonná optická redukce vibrací zvládne korekci na úrovni až 5,5 EV

Při vývoji objektivu se nezapomnělo na náročné podmínky, ve kterých se fotografové často vyskytují. Spoustu hodin strávených v nehybné poloze může znamenat ztíženou reakci na dlouho očekávaný příchod zvířete. Proto je NIKKOR Z 600 mm vybavený přizpůsobitelnými ovládacími prvky pro co nejsnazší použití a má vyvážené tělo pro stabilní snímky jak ze stativu, tak z ruky. 

Nikon 600 mm | Megapixel

S fotografováním venku se pojí i nepředvídatelné počasí. Novinka je proto kompletně utěsněná proti klimatickým vlivům a odolá prachu a vlhkosti. Zároveň je konstrukce lehká a kompaktní, aby byl možný její snadný přenos. S antireflexními vrstvami Meso Amorphous Coat je potlačený výskyt reflexů a nežádoucího závoje světla. 

Chci NIKKOR 600 mm

Telekonvertor

Vestavěný telekonvertor 1,4x lze snadno aktivovat. Stačí posunout páčku na pravé straně objektivu a získáte ohnisko 840 mm se světelností f/5,6

Pokud by pro vás bylo toto ohnisko stále nedostatečné, můžete na objektiv použít Telekonvertor Z TC-1,4x nebo Telekonvertor Z TV-2,0x.

Přemýšlíte o novém objektivu? 

Uvolněte si doma místo a prodejte nám svou starou funkční fototechniku. My vám za to přihodíme slušný výkupní bonus až 20 % na pořízení nové fotovýbavy. Kolik za svůj stávající fotoaparát nebo objektiv můžete obdržet zjistíte v naší kalkulačce: 

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Komunita Nikon | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.