Vyhlášení soutěže Rok s Megapixelem 2017 a beseda s Janem Šibíkem Blog

Vyhlášení soutěže Rok s Megapixelem 2017 a beseda s Janem Šibíkem

Martin HájekVydáno: 9. 2. 2018 v 9:00 • Rubrika: Blog

Koncem měsíce ledna jsme u nás v Megapixelu spojili hned dvě významné události: besedu se špičkovým reportážním fotografem Janem Šibíkem a slavnostní vyhlášení výsledků Rok s Megapixelem 2017. Podívejte se na sestřih z celé akce.

Na přelomu ledna a února proběhly u nás v Megapixelu hned dvě významné akce - beseda s naším předním reportážním fotografem Janem Šibíkem a slavnostní vyhlášení výsledků Rok s Megapixelem 2017. Pokud jste to z jakéhokoli důvodu nestihli, nezoufejte! Připravili jsme pro vás krátký sestřih, průřez celou akcí. Přejeme pěknou zábavu. 

Galerie: zapojte se do naší komunity

Můžete vkládat fotografie, komentovat, sdílet, zapojit se do soutěže, navštěvovat workshopy. Galerie - to je zábava, vášeň, inspirace. Máte už profil v Megapixel galerii? Pokud ne, založte si jej a povyšte své snímky na další úroveň. 

Rok s Megapixelem 2018

Minulý měsíc odstartoval nový ročník (v pořadí již 5.) soutěže RsM 2018. Opět máme pro vás 12 kol, pokaždé s jiným fotografickým tématem. Dále se můžete těšit na besedy, workshopy, osobnosti a spoustu krásných, inspirativních fotek a zážitků. To je Rok s Megapixelem. Chcete se přidat a vyhrát skvělé ceny? Pojďte do toho! 


Upoutávka na Rok s Megapixelem 2018

 

Fotografie z akce: Výherci Roku s Megapixelem 2018

 Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Související články

Fotografie z galerie

Přejít do galerie

Související články

Nové recenze

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím