Magazín

Blog

Vyhlášení výsledků FOTO/VIDEO/GRAFICKÉ soutěže na téma SVATBA

Martin LukešAktualizováno: 2. 6. 2021 v 8:16 • Rubrika: Blog

Vyhlášení výsledků FOTO/VIDEO/GRAFICKÉ soutěže na téma SVATBA

V červencovém kole jsme se v naší FOTO/VIDEO/GRAFICKÉ soutěži věnovali svatebnímu tématu a nám, tedy porotě a garantovi, kterým byl Vojta Hurych, zbyla milá povinnost vybrat nejlepší fotografie, videoklipy i grafické práce. Pokud jste zvědavi na to, jak to všechno dopadlo, tak tady jsou nejlepší autoři a komentáře garanta k nejlepším snímkům.

Obsah

Nejlepší fotografie soutěže - Svatební den

https://cdn.megapixel.cz/gallery/w1400h1400/4/449494.jpg?v=1564611188 | Eliška Kotrbatá Eichlerová, Svatební fotografie | Megapixel
1. místo - Eliška Kotrbatá Eichlerová / Eláá hop
Krásná ukázka, že i tisíckrát nafocený svatební zvyk se dá zachytit originálně a s přesahem, který vykouzlí úsměv nejen právě letící nevěstě – skvělá fotka!
 
Skvělá fotka, která nepotřebuje doslov a pan fotograf zaslouží velký potlesk, že mu tento důležitý moment neutekl. Věřím, že hodnota tohoto snímku je hlavně pro aktéry nedocenitelná!

https://cdn.megapixel.cz/gallery/w1400h1400/2/450802.jpg?v=1564611193 | Lukáš Tycar, Svatební fotografie | Megapixel
Svatba – pro někoho krok, pro jiného skok :). Novomanželé museli mít opravdu radost za takový svatební portrét, který v sobě nese kus originality a zároveň radosti!
 
Živě si dovedu představit radost novomanželu i pana fotografa z této fotky. Hádám ale, že skvělý pocit měl i pan jeřábník :) Opravdu originální snímek!
 
Řekl bych, že takovou fotku ocení každý milující otec i dcera. Toto je opět snímek, který jasně ukazuje, jakou důvěru si se zachycením jednoho z nejdůležitějších dnů v našich životech na bedra svatební fotograf nakládá.
 
Zachytit čirou a nefalšovanou radost. To je, oč ve svatební fotografii běží! Skvělý snímek!
 
Svatba byla, je a bude vždy o lidech. A právě svatební hosté jsou vždy odrazem novomanželů. A pokud byla svatba jedna velká párty, fotograf by to měl jednou fotkou zachytit, což se zde skvělé podařilo.
 
Humor je ingredientce, které je ve svatební fotografie jako šafránu. Oceňuji, jak nás díváky pan fotograf nechává nahlédnout do tajů kvalitní svatební reportážní fotografie!
 
Svatba je o mnoha zvycích. Zachytit je navíc s přesahem v podobě ryzích úsměvů v obličejích novomanželů to není samozřejmost ale um! Super fotka.
Skvěle zachycený a nijak nearanžovaný moment ze svatebních příprav ;)
 
 

Nejlepší grafika soutěže - Láska v obrazech


1. místo - Kateřina Benešová / Love is colorful

Nejlepší video soutěže - Svatební klip


1. místo - Ondřej Šimko /Verča & Petr


titulní foto: Jan Zavadil / Lesní svatba

 

Sdílet na


Komentáře k článku

František Kolský

Krásné fotky. Tohle téma bude asi vždycky výživné ve finálovém výběru. Je to tak ohrané téma a těžko se zachytí něco nového. Fotografové se musí sakra snažit a to to posuvá neustále vpřed :) Pro diváka tentokrát velmi různorodě vybráno. 5 pro mě úplně top

1

František Kolský, 23. 08. 2019 |Reagovat

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.