Magazín Produktové aktuality

Vyhraj Chevrolet! Produktové aktuality

Vyhraj Chevrolet!

Aktualizováno: 5. 6. 2008 v 9:17 • Rubrika: Produktové aktuality

Výjimečná událost, jakou je otevření nové prodejny v Brně, si žádá výjimečnou nabídku pro zákazníky. Nakup, tipni a vyhraj! Takhle jednoduše můžete vyhrát třeba Chevrolet Aveo, televizi Sony, dalekohled Vanguard a celou řadu dalších cen.

Protože otevření nové a špičkově vybavené prodejny v Brně přece jenom není každodenní maličkost, přemýšleli jsme o tom, jak naše zákazníky potěšit ještě víc a přesvědčit je, že nám na nich skutečně velice záleží. Ve spolupráci s firmami Sony a Vanguard jsme pro vás připravili jedinečnou soutěž, kterou pro nás pořádá firma Grep Design s.r.o. Je to velice jednoduché.

Kupte si cokoliv ve fotoprodejnách MEGAPIXEL od Sony nebo Vanguard a

VYHRAJTE CHEVROLET AVEO a dalších 99 cen!


Stačí zakoupit od 2. 6. 2008 do 31. 8. 2008 v jedné z našich prodejen jakýkoliv výrobek značky SONY nebo Vanguard a správně odpovědět na soutěžní otázku:

Kolik účastníků bude registrováno za dobu trvání soutěže?

Nejpřesnější odpovědi, budou při slavnostním vyhlášení 1. 9. 2008 v brněnské prodejně, odměněny jednou z 10-ti hodnotných cen mezi nimiž je i osobní vůz Chevrolet Aveo!

Každý den navíc máte možnost vyhrát jednu z 90 cen, které tvoří praktické fotopříslušenství a každý pátek digitální fotoaparát SONY DSC-S750.


VYHRÁVÁ SE KAŽDÝ DEN!

Zde najdete seznam cen a výherců a plné znění pravidel soutěže.

 

výhryVložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Související články

Fotografie z galerie

Přejít do galerie

Související články

Nové recenze

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím