Vyhrajte fotokurz ve Škole perfektní fotografie Produktové aktuality

Vyhrajte fotokurz ve Škole perfektní fotografie

Aktualizováno: 18. 4. 2012 v 10:31 • Rubrika: Produktové aktuality

Rádi byste se zdokonalili ve fotografování bez „technické hantýrky“? Podpora kreativního myšlení, jiného přístupu k fotografování a zpětná vazba k Vašim fotografiím, vše z pohodlí domova. To jsou on-line fotografické kurzy Školy perfektní fotografie s profesionálním fotografem Bryanem Petersonem, které již fungují v zahraničí a nyní se dostaly také do ČR. Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte tento netradiční fotokurz. Čtěte dále.

Komu je fotografický kurz určen

On-line fotografické kurzy jsou určeny pro začínající „amatérské" fotografy i pokročilejší „nadšence", kteří by se chtěli přiučit novému náhledu na svět fotografie. Kurzy jsou vytvořeny na základě úspěšných knih o fotografování Bryana Petersona, který je zakladatelem této školy a působí také na pozici lektora.

Metodika vzdělávání

Každý týden obdržíte lekci, jejíž součástí je také určité zadání, na jehož vypracování budete mít 10 dní. Po zpracování a odeslání obdržíte zpětnou vazbu od lektorů. Více o metodice vzdělávání se dozvíte na stránkách Školy perfektní fotografie.

Spuštění fotografických kurzů PPSOP

Fotografické kurzy budou spuštěny v prvním termínech, a to v pátek 20. dubna. Přihlásit se můžete na kurz Kompozice kreativně a působivě a Naučte se exponovat kreativně. O dalších termínech se dozvíte na stránkách PPSOP.

Inspirujte se

Podívejte se také na krátké video s Bryanem Petersonem, kterému společnost Megapixel po příletu do Prahy zapůjčila objektiv pro fotografování v pražským ulicích. Můžete se nechat inspirovat:Soutěžte a vyhrajte fotografický kurz a další ceny

Pokud se zapojíte do naší soutěže, můžete vyhrát zajímavé ceny:

1. místo: 8 týdenní kurz „Naučte se exponovat kreativně" a kniha Bryana Petersona s podpisem
2. místo: Kniha Bryana Petersona s podpisem
3. místo: Kniha Bryana Petersona s podpisem

Zadání: Pošlete nám jednu zajímavou fotografii na téma VODA na e-mail fotografovani@megapixel.cz. Soutěžní fotografie můžete posílat do 24. 4. Zasláním fotografie účastník soutěže souhlasí s pravidly níže.

Shromážděné fotografie zhodnotí odborná porota a vyhlášení autorů vítězných záběrů naleznete 25. 4. zde v aktualitách a také na facebooku.

Pravidla soutěže:
Soutěžící se může zúčastnit soutěže pouze jednou soutěžní fotografií na dané téma.
Účastí v soutěži souhlasí účastník se zařazením všech jím poskytnutých osobních údajů v rámci této soutěže (dále jen „údaje") do databáze společnosti MEGAPIXEL s. r. o., jakožto správce (dále v tomto odstavci jen „Společnost") a se zpracováním údajů pro účely předání výhry, a to na dobu do odvolání souhlasu. Odvolání tohoto souhlasu před ukončením doby trvání soutěže má za následek vyřazení účastníka ze soutěže. Účastníci soutěže výslovně souhlasí s tím, že pořadatel soutěže je oprávněn užít v souladu s § 12 zákona č. 40/1964 Sb., v platném znění, občanského zákoníku, jimi uvedené jméno, příjmení a město pro účely vyhlášení vítězů na internetu (megapixel.cz a facebook Megapixel.cz) a také soutěžní fotografie.Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Související články

Fotografie z galerie

Přejít do galerie

Související články

Nové recenze

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím