Magazín

Produktové aktuality

Vykoupíme vaši starou techniku na dálku, doprava je na nás!

Tom KalousVydáno: 20. 3. 2020 v 17:11 • Rubrika: Produktové aktuality

Vykoupíme vaši starou techniku na dálku, doprava je na nás!

Přemýšlíte o osvěžení vaší stávající techniky nebo se vám doma válí nějaký kousek, který už jste dlouho nepoužili? Nenechávejte na něj sedat prach a pošlete ho dál. Mezi naše časté zákazníky patří začátečníci, kteří se chtějí naučit fotit a nepotřebují k tomu techniku za desítky tisíc korun. Využijte náš bazar i vy!

Obsah

V článku 8 důvodů, proč využít bazar Megapixel se dozvíte všechny výhody, které v našem bazaru nabízíme. U nás to máte jednoduché, rychlé a efektivní. Nikdo se s vámi nebude dohadovat o ceně, nebude na vás zkoušet nějaké podvody a tak dále. Teď už ale k výkupu. V momentální situaci je dobré snížit kontakt s ostatními, proto můžete nově využít výkup na dálku. 

Jak to funguje?

  • Vše začíná v naší webové výkupní kalkulačce.

    Zde vyplníte název techniky, kterou chcete prodat, její technický stav a zda je ještě v záruce. Dostanete orientační výkupní cenu, která se finalizuje až po technické prohlídce. U méně běžných věcí se cena určuje individuálně. 

  • V druhém kroku zvolíte odeslání kurýrem a vyplníte potřebné údaje. My sjednáme vyzvednutí zásilky u společnosti PPL a až k vám kurýr pojede, ozve se vám.

    Prosíme o řádné zabalení, aby nedošlo k nechtěnému poškození při přepravě. POZOR! NEZAPOMEŇTE K TECHNICE PŘIBALIT TAKÉ KOPII VAŠEHO OBČANSKÉHO PRŮKAZU! Toto potvrzení identifikace vyžaduje zákon, děkujeme za pochopení.

  • Následuje doručení k nám na pobočku, kde si techniku prohlédneme, zkontrolujeme a vyzkoušíme funkčnost všech částí. Poté vás budeme kontaktovat, abychom potvrdili finální výkupní částku a dokončíme výkup na dálku.

  • Peníze při výkupu na dálku posíláme vždy na konto Megapixel, která máte pod vaším přihlášením na našem webu.
    Pokud přihlášení nemáte, účet se vám výkupem automaticky vytvoří. Vám už pak zbývají pouze 2 možnosti, jak s penězi na kontě naložit. První variantou je nákup u nás v e-shopu, kdy k částce, kterou máte na kontě přičteme bonus 5 % a zvýhodníme vám tím nákup. Druhou variantou je nechat si peníze zaslat na svůj bankovní účet. Tento převod trvá z bezpečnostních důvodů 10 pracovních dní.

Chcete přejít na full-frame? Nabídneme vám lepší podmínky, pokud u nás prodáte i nakoupíte! Více informací se dozvíte v článku Přejděte na full frame s bonusem 10 % za váš starý foťák.

 

Sdílet na


Komentáře k článku

Martin Lukeš

Reaguje na (6) | Dobrý den, teoreticky ano, ale poprosíme Vás o telefonickou domluvu předem přímo s konkrétní pobočkou.

7

Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 2. 2. 2021 |Reagovat

Roman König

Dobrý den, je momentálně možné doručit techniku k výkupu osobně a počkat si na stanovení ceny? Děkuji.

6

Roman König, 2. 2. 2021 |Reagovat

Martin Lukeš

Reaguje na (4) | Dobrý den, výborně spojte se s kolegou z našho bazaru (malina@megapixel.cz), nebo využijte naší on-line výkupní kalkulačku

5

Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 3. 8. 2020 |Reagovat

Milan Klail

Na protiúčet mám Canon a chtěl bych Olympus OMD1 Mark III + objektiv 300 mm F 4. Mám : Canon 7 d , Canon 7 d mark II skla 17/40 F 4, 300 F 4, 50 mm F 1,4, Canon 24 mm F 2,8 Teleconvertor canon 2 x , Sony RX 10 , Sony RX 10 III , Canon s100. + nabíječky na všechny skla ochrané filtry UW a filtry čtvercové 20 ks barevné. a příslušenství. Mezikroužky

4

Milan Klail, 28. 7. 2020 |Reagovat

AB

No nezlobte se na mě, ale ty výkupní ceny dle kalkulátoru jsou opravdu "nevídané" :-) a to i za zcela nový či téměř nepoužívaný model s příslušenstvím za pouhou 1/10 původní ceny. Někdo by musel ten fotoaparát pořádně nenávidět. :-) Pouze múj osobní názor.

3

Adam Bernau, 8. 4. 2020 |Reagovat

Martin Lukeš

Reaguje na (1) | Dobrý den, ano přesně tak. I z toho důvodu je lepší předem využít naší výkupní kalkulačku, která hodně přiblíží výkupní cenu.

2

Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 1. 4. 2020 |Reagovat

PK

Zdravím, a jak to bude, když s výkupní cenou nebudu souhlasit? Pošlete mi ji zpět?

S pozdravem

Pavel Kynčil

1

Pavel Kynčil, 1. 4. 2020 |Reagovat

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.