Návod k obsluze výkupní kalkulačky

Výkupní kalkulačka je dostupná na adrese www.megapixel.cz/vykup, pro její správné využití doporučujeme přečtení Obchodních podmínek.

  1. Po kliknutí do textového pole můžete zadat produkt, který chcete prodat. Čím přesnější zadání bude, tím lepší bude výsledek vyhledávání.
  2. Vyhledávač zobrazí výsledky dle zadaného řetězce. Pokud zobrazil požadovaný produkt, je možné ho kliknutím vybrat. Vybíraný produkt je označen modře.
  3. Pokud Váš produkt není ve výsledcích, je možné stisknutím klávesy Enter i přesto produkt do kalkulačky zadat. V takovém případě náhled výkupní ceny není dostupný, ale cenu určí až po kontrole náš specialista.
  4. Po výběru nebo zadání produktu označte dle popisu odpovídající stav produktu, úroveň příslušenství a zvolte, jestli je fotoaparát ještě alespoň 6 měsíců od dne kalkulace v tovární záruce.
  5. Náhled výkupní ceny se dle zvolených parametrů zobrazuje ihned po volbou parametrů.
  6. Tlačítkem Přidat do výkupního košíku kalkulaci výkupní ceny dokončíte. Pokud chcete prodat více produktů, opakujte postup od bodu 1 do té doby, než budete mít zadány všechny produkty k prodeji.
  7. Pokud souhlasíte s nabídnutou částkou a chcete pokračovat v prodeji, zvolte tlačítko Pokračovat na další krok a budete požádáni o kontaktní informace a o volbu, jak bude Váš fotoaparát dopraven k nám.

Tímto krokem jste výkup potvrdili a budete kontaktováni pracovníky naší společnosti.

Po kontrole výrobku a potvrzení výkupní ceny naším personálem bude vyplacená částka poukázána na Megapixel konto.

Co se může stát?

Nebudete si jisti volbou například stavu přístroje?

Nevadí, v případě, že Vaše volba bude jiná, než odhad našich specialistů, budeme vás kontaktovat e-mailem s návrhem upravené ceny.

Máte k přístroji další příslušenství, které chcete prodat, ale nenašli jste jej v naší on-line výkupní kalkulačce?

Nevadí, zadejte všechny produkty postupně do výkupní kalkulačky nebo napište seznam zboží našim odborníkům na e-mail bazarpraha@megapixel.cz, případně je přineste osobně na libovolnou pobočku firmy v Praze, Brně nebo Ostravě.

Nemáte možnost vytisknout Občanský průkaz a přiložit jej k zásilce?

Nevadí, využijte například prodávaný fotoaparát a Občanský průkaz zřetelně vyfoťte na vnitřní paměť fotoaparátu, nebo základní paměťovou kartu, kterou s fotoaparátem prodáváte. Naši odborníci jej z paměti fotoaparátu vymažou.