Návod k obsluze výkupní kalkulačky

Výkupní kalkulačka je dostupná na adrese www.megapixel.cz/vykup, pro její správné využití doporučujeme přečtení Návodu k obsluze.

 1. Po kliknutí do textového pole můžete zadat produkt, který chcete prodat. Čím přesnější zadání bude, tím lepší bude výsledek vyhledávání
 2. Vyhledávač zobrazí výsledky dle zadaného řetězce. Pokud zobrazil požadovaný produkt, je možné ho kliknutím vybrat. Vybraný produkt je označený modře.
   
 3. Pokud Váš produkt není ve výsledcích, je i přesto možné stisknutím klávesy Enter produkt do kalkulačky zadat. V takovém případě není dostupný náhled výkupní ceny. Tu určí až po kontrole náš specialista.


   
 4. Po výběru nebo zadání produktu označte dle popisu odpovídající stav produktu, úroveň příslušenství a zvolte, jestli je fotoaparát ještě alespoň 6 měsíců v tovární záruce.


   
 5. Náhled výkupní ceny se dle zvolených parametrů zobrazuje hned pod volbou parametrů.
   
 6. Tlačítkem Přidat do výkupního košíku kalkulaci výkupní ceny dokončíte. Pokud chcete prodat více produktů, na následující straně tlačítkem Přidejte další položku výkupu otevřete znovu možnost zadání produktu k prodeji a opakujte postup od bodu 1.


   
 7. V horní části stránky můžete nyní i přidat produkt, který byste chtěli koupit na protiúčet. Kalkulačka rovnou vypočítá rozdíl cen, zobrazí výši protiúčtového bonusu a na nové zboží vytvoří rezervaci.

   
 8. Pokud souhlasíte s nabídnutou částkou a chcete pokračovat v prodeji, zvolte tlačítko Pokračovat na další krok a budete požádáni o kontaktní informace a o volbu, jak bude Váš fotoaparát dopravený k nám.


Tímto krokem jste výkup potvrdili a budete kontaktováni se shrnutím a dalším postupem.

Po kontrole výrobku a potvrzení výkupní ceny naším personálem bude vyplacená částka poukázána na Megapixel konto.

Co se může stát?

Nebudete si jisti volbou například stavu přístroje?

Nevadí, v případě, že Vaše volba bude jiná, než odhad našich specialistů, budeme vás kontaktovat e-mailem s návrhem upravené ceny.

Máte k přístroji další příslušenství, které chcete prodat, ale nenašli jste jej v naší on-line výkupní kalkulačce?

Nevadí, zadejte všechny produkty postupně do výkupní kalkulačky nebo napište seznam zboží našim odborníkům na e-mail bazarpraha@megapixel.cz, případně je přineste osobně na libovolnou pobočku firmy v Praze, Brně nebo Ostravě.

Nemáte možnost vytisknout Občanský průkaz a přiložit jej k zásilce?

Nevadí, využijte například prodávaný fotoaparát a Občanský průkaz zřetelně vyfoťte na vnitřní paměť fotoaparátu, nebo základní paměťovou kartu, kterou s fotoaparátem prodáváte. Naši odborníci jej z paměti fotoaparátu vymažou.