Výkup fototechniky

Návod k obsluze aplikace Online kalkulačka

Nástroj Online kalkulačka je dostupný na adrese www.megapixel.cz/vykuppro její správné využití doporučujeme přečtení Obchodních podmínek.

Před samotným výkupem Vašeho fotoaparátu je nutné nejdříve odpovědět ve třech krocích na otázky nutné k vypočítání odhadu nabídnuté výkupní ceny. 

1) V prvním kroku zvolte označením odpovídajícího pole typ fotoaparátu (kompaktní fotoaparát, zrcadlovka nebo kompakt s výměnným objektivem), dále zvolte značku, model a konkrétní variantu produktu.

2) Tlačítkem „Pokračovat“ se dostanete k druhému kroku, kterým je volba úrovně příslušenství dodaného s nabízeným fotoaparátem. Odpověď vyberte označením odpovídající varianty.

3) Tlačítkem „Pokračovat“  postoupíte k třetímu kroku, kde zvolte stav nabízeného fotoaparátu označením odpovídajícího pole a dále, prosím, zvolte, jestli je fotoaparát ještě alespoň 6 měsíců od dne kalkulace v záruce.

Tlačítkem „Spočítat cenu“ dokončíte kalkulaci a bude zobrazen odhad výkupní ceny, kterou vám nabízíme. 

Pokud souhlasíte s nabídnutou částkou a chcete pokračovat v prodeji, zvolte tlačítko "Souhlasím, pokračovat" a budete požádáni o kontaktní informace a o volbu, jak bude Váš fotoaparát dopraven k nám do firmy.  

Po vyplnění potvrďte tlačítkem "Odeslat k vykoupení".

Tímto krokem jste výkup potvrdili a budete kontaktováni pracovníky naší společnosti. 

Po kontrole výrobku a potvrzení výkupní ceny naším personálem bude vyplacená částka poukázána na Konto MEGAPIXEL. 

Co se může stát? 

1) Nebudete si jisti volbou například stavu přístroje? 
Nevadí, v případě, že Vaše volba bude jiná, než odhad našich odborníků, budeme vás kontaktovat e-mailem s návrhem upravené ceny. 

2) Máte k přístroji další příslušenství, které chcete prodat, ale nenašli jste jej v naší on-line výkupní kalkulačce? 
Nevadí, napište seznam zboží našim odborníkům na e-mail bazarpraha@megapixel.cz, nebo je přineste osobně na libovolnou pobočku firmy v Praze, Brně nebo Ostravě.

3) Nemáte možnost vytisknout Občanský průkaz a přiložit jej k zásilce? 
Nevadí, využijte například prodávaný fotoaparát a Občanský průkaz zřetelně vyfoťte na vnitřní paměť fotoaparátu, nebo základní paměťovou kartu, kterou s fotoaparátem prodáváte. Naši odborníci jej vytisknou a z paměti fotoaparátu vymažou. 

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách.
Dozvědět se víc.
Souhlasím