Magazín

Produktové aktuality

Vyleťte do nebes s DJI Mini 3 a slevou až 3 500 Kč!

Lucie VořechováVydáno: 20. 3. 2023 v 9:25 • Rubrika: Produktové aktuality

Vyleťte do nebes s DJI Mini 3 a slevou až 3 500 Kč!

Chcete zachytit východ slunce z ptačí perspektivy, užít si dechberoucí záběry krajiny nebo třeba svatebčanům poskytnout zábavné video z jejich velkého dne? S DJI Mini 3 zvládnete všechno! Nyní jej navíc od 20. 3. do 9. 4. 2023, nebo do vyprodání zásob, pořídíte se slevou až 3 500 Kč!

Obsah

Jaro pomalu přichází a společně s ním i skvělá příležitost doplnit svou výbavu o kompaktní a ultralehký kamerový dron DJI Mini 3, který je určený pro cestovatele a nadšence do leteckých záběrů. 

Pokud si od 20. 3. do 9. 4. 2023 zakoupíte tento funkcemi nadupaný dron, ušetříte až 3 500 Kč! Akce se vztahuje na produkt a jeho výhodné sety

DJI kvadrokoptéra Mini 3

Mezi hlavní přednosti DJI Mini 3 patří prodloužená výdrž baterie, video v rozlišení 4K a zábavné funkce. 

Dron DJI Mini 3 | Megapixel

Baterie vydrží až 38 minut letu. V případě, že plánujete delší trasy, můžete čas prodloužit na 51 minut s volitelnou inteligentní letovou baterií Plus

Ať už budete nahrávat ve dne nebo v noci, záběry z DJI vás uchvátí svým rozlišením ve 4K HDR a věrnými barvami. Mini 3 disponuje kamerou se snímačem 1/1,3" typu CMOS, duální nativní citlivostí ISO a technologií HDR na úrovni čipu. 

Clona f/1,7 zaznamená jasné detaily i při slabším světle. Pokud si chcete přiblížit vzdálené objekty, 4násobný zoom vám to umožní.

Létání dronem | Megapixel

Chcete tvořit jako profesionálové? S pokročilými funkcemi můžete! Vybírat lze z QuickShots, Circle, Helix, Rocket a Boomerang. Výstupy je možné následně odeslat během několika vteřin do telefonu a sdílet je pomocí funkce QuickTransfer s přáteli nebo na sociálních sítích. 

Nemějte strach z větru. I při jeho rychlosti až 10,7 m za sekundu nebude mít DJI Mini 3 problém se udržet a zaznamenat stabilní záběry. Navíc si digitální přenos videa užijete až na dosah 10 km, včetně výkonných funkcí proti rušení. 

Při letu se občas setkáme s nepříjemnými překážkami, DJI vám však usnadní se jim vyhnout. Při startu můžete použít funkci automatického vzletu a pro návrat domu zase funkci RTH. Dron také kombinuje GNSS se spodním kamerovým systémem a systémem infračerveného snímání pro jisté létání bez obav z nárazu. 

Váha dronu činí pouze 249 g. Pořídit si k němu můžete řadu příslušenství, které usnadní vaši práci nebo zajistí plynulejší zážitek z létání. 

DJI Drony | Megapixel

Příslušenství Mini

  • DJI RC je dálkový ovladač se zabudovanou obrazovkou, který je díky vestavěné aplikaci DJI Fly připraven k použití i bez nutnosti připojení k chytrému telefonu. 
  • Nabíjecí stanice zvládne postupně nabít dálkový ovladač a tři baterie. Slouží také jako mobilní zdroj energie nebo pohodlný přenos baterií. 
  • Sadu ND Filtrů využijete pro přizpůsobení dronu aktuálním světelným podmínkám, aby vaše záběry nebyly přeexponované.
  • 360° ochrana vrtule zakrývá vrtule a zajišťuje její ochranu během letu. 
  • Držák vrtule se hodí pro spojení předních a zadních vrtulí, aby byla zajištěná jejich lepší skladnost a snazší přenos.  

Prodejte nám starou techniku a pořiďte si novou

Kolik za svou funkční techniku můžete obdržet zjistíte v naší výkupní kalkulačce. 

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Komunita Drony | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.