Magazín

Produktové aktuality

Vyrazte na oslavu s těmito produkty a vyhrajte soutěž Rok s Megapixelem

Tom KalousVydáno: 15. 9. 2021 v 14:54 • Rubrika: Produktové aktuality

Vyrazte na oslavu s těmito produkty a vyhrajte soutěž Rok s Megapixelem

Zachyťte momenty vašich oslav - svateb, narozenin nebo třeba povýšení v práci. Přidejte fotku k nám do galerie a vyhrajte zajímavé ceny. S touto technikou se vám to určitě podaří!

Obsah

Fujifilm Instax mini 9

Skvělý parťák, který se postará o zábavu. Navíc s ním vytvoříte skvělou vzpomínku v podobě ihned vytištěných fotek, které si vystavíte nebo z nich vytvoříte krásné fotoalbum. Instax mini je malý, lehký foťák, ve kterém stačí pouze vyměňovat náplně (filmy). Je velice jednoduchý na ovládání - má pouze jedno tlačítko. Pomocí otáčecího voliče si nastavíte režim focení dle situace a prostředí, ve kterém se nacházíte.

Chci Instax Mini 9

Instax mini | Megapixel

DJI Osmo Action

Jak už název napovídá, jedná se o akční kameru. Je malinká, vejde se do kapsy, ale nabízí vysoce kvalitní natáčení a perfektní obraz. Velkou výhodou je vysoká odolnost, takže se nemusíte bát, že se na oslavě poškodí. Navíc je i vodotěsná až do hloubky 11 metrů. 

Chci DJI OSMO ACTION

Canon Zoemini černá

Tiskněte fotky z mobilu tady a teď! Toto je hezká alternativa, pokud nechcete fotoaparát Instax. Tiskárnu Zoemini připojíte jednoduše pomocí Bluetooth k mobilní aplikaci Canon Mini Print a už si jenom vybíráte, jaké fotky o velikosti 5 x 7,6 cm vytisknete. Díky vysoké mobilitě nové tiskárny, o rozměrech 118 x 82 x 19 mm a hmotnosti pouhých 160 gramů, mohou uživatelé kdykoliv využívat všechny kreativní možnosti včetně tvorby personalizovaných výstupů. 

Chci Canon Zoemini

Tiskárna Canon Zoemini | Megapixel

Joby GorillaPod 3K Kit

Stativ se hodí vždy a všude, ale proč s sebou tahat ten velký a těžký, když můžete mít skládací JOBY? Je ideální na focení, pokud potřebujete stabilitu, ale já ho také využívám na natáčení vlogů, nebo k vytvoření stabilnějších záběrů. Navíc ho můžete omotat třeba kolem zábradlí nebo stromu a to se hodí!

Chci Joby Gorillapod

Stativ Joby | Megapixel

Systémový blesk

Málo světla, že ani GMková f/1,4 nestačí? Nevadí! Pořiďte si systémový blesk z naší nabídky a rozsviťte si, kdekoliv budete chtít. Zábleskem nejen, že prosvětlíte scénu, ale také můžete zachytit fotky kreativně a jinak - třeba takto:

Chci Systémový blesk

NanLite PavoTube II 6C

Blesk může nahradit také světlo. NanLite PavoTube je RGBWW LED světelná trubice s integrovanou baterií, která hezky svítí a to nejen bíle, ale také barevně. Nastavit si můžete teplotu v rozmezí od 2700K do 7500K a nebo si vybrat z plného barevného RGB spektra. Teď jsou také populární efekty, které i toto světlo umí! Vytvořte si třeba blikání policejních majáků, bouřky nebo záblesků fotografů. Podívejte se na podrobnou recenzi.

Chci NanLite Pavotube

Světelná trubice pro focení | Megapixel

Peak Design Leash popruh

Nikomu se nechce tahat foťák v ruce celý den, nebo neustále hledat místo, kam ho odložit, aby do něho nikdo nekopl. Popruh Peak Design je krásné a elegantní řešení. Navíc s popruhem dostanete takzvané kotvičky, které provlíknete očkem na foťáku. Díky těmto rychloupínacím kotvičkám můžete popruh velmi rychle odepnout, když ho zrovna nebudete potřebovat.

Chci Popruh Peak Design

 

Titulní foto: Vítězslav Malina

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.