Magazín

Produktové aktuality

Využijte cashback až 12 500 Kč na techniku Canon a užijte si léto 2022

Tom KalousAktualizováno: 6. 5. 2022 v 9:43 • Rubrika: Produktové aktuality

Využijte cashback až 12 500 Kč na techniku Canon a užijte si léto 2022

Je na čase obnovit vaši techniku nebo jen přemýšlíte o novém objektivu? Učiňte tak nyní a získejte navíc hodnotný cashback ve výši až 12 500 Kč.

Obsah

Propojte zpětnou slevu s výkupním bonusem

Pokud nám přinesete svoji starou techniku do našeho Bazaru, dostanete až 15% bonus na nákup té nové. Tuto výhodu můžete zkombinovat s letním cashbackem na techniku Canon a zíkat tak ještě větší slevu na novou výbavu. Podívejte se, jak může takový nákup vypadat.

Podmínky akce

  • Pořiďte si některý z vybraných produktů v období 20. 4. - 31. 8. 2022
  • Zaregistrujte se na stránkách www.canon.cz/letnicashback nebo www.canon.sk/letnycashback, a to nejpozději do 30. 9. 2022
  • Cashback bude vyplacený do 28 dnů od jeho schválení

Zobrazit všechny produkty

Doporučujeme

Canon EOS 1D X Mark III

  • Cashback 12 500 Kč

Jedná se o profesionální, ultra odolnou a extrémně rychlou zrcadlovku, která se zároveň během okamžiku promění ve velmi schopnou bezzrcadlovku v módu LiveView! Pokud tedy fotíte velmi rychlý sport, reportáže nebo natáčíte videa na úrovni, není se o čem dál bavit..

Pořád se rozmýšlíte? Rozhodně si přečtěte naši podrobnou recenzi, která vám výběr usnadní!

Chci Canon 1D X Mark III

Dáme vám bonus za vaši starou techniku

Rozhodli jste se, že vyměníte vaši starou techniku a pořídíte si novou? Prodejte ji u nás a my vám přidáme až 15% bonus k výkupní částce!

Chci si bonus

Canon EOS R6

  • Cashback 7 500 Kč

Vyplatí se pořídit? Jednoznačně ano! Canon EOS R6 je perfektní stroj, který ocení nadšení amatéři i profesionálové, kteří se živí fotografií či videem. Bezzrcadlovka dokáže perfektně ostřit a pořizuje skvělé fotky i při vysokém ISO. Moc se mi líbí skvělá stabilizace obrazu v těle a celková ergonomie těla. V podstatě není co vytknout. 

Chci Canon R6

Canon RF 50 mm f/1,2 L USM

  • Cashback 3 700 Kč

„Konstrukce objektivu se skládá z 15 členů v 9 skupinách. Objektiv je osazený 10lamelovou clonou pro krásné podání neostrých partií. Objektiv je v elkové řadě utěsněný proti povětrnostním vlivům a je vybavený velmi rychlým ultrasonickým ostřením. Díky tomu je předurčený na tvrdé profesionální využití..." Přečtěte si naši recenzi a zjistěte o tomto objektivu vše potřebné!

Chci Canon RF 50 mm f/1,2

Fotoaparát Canon | Megapixel

Využijte naši půjčovnu!

Nevíte, co si vybrat? Vyzkoušejte techniku Canon ještě před tím, než ji koupíte.

Chci si půjčit Canon

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.