Magazín

Produktové aktuality

Využijte cashback až 7 500 Kč na vybranou fototechniku značky Olympus

Lucie VořechováAktualizováno: 6. 6. 2022 v 8:42 • Rubrika: Produktové aktuality

Využijte cashback až 7 500 Kč na vybranou fototechniku značky Olympus

Pořiďte si nový fotoaparát na všechna letní dobrodružství! S Olympusem nyní můžete ušetřit až 7 500 Kč na fotoaparát OM-D E-M1X a až 5 000 Kč na vybrané objektivy M. Zuiko. Akce platí od 2. 6. do 31. 7. 2022 nebo do vyprodání zásob.

Obsah

Pokud jste zvažovali pořízení Olympusu OM-D E-M1X nebo doplnění své fotovýbavy o některý z vybraných objektivů M. Zuiko, tak právě nastala správná chvíle! 

Jaké jsou podmínky akce? 

Nakupte u nás v období od 2. 6. do 31. 7. 2022 některý z vybraných produktů a do 14. 8. 2022 zažádejte na stránce Olympusu o cashback až 7 500 Kč!

Nezapomeňte si pečlivě uschovat svůj doklad o koupi (fakturu), který je nutné pro úspěšné obdržení bonusu nahrát na stránku Olympusu

Olympus OM-D E-M1X

 

Digitální fotoaparát formátu Micro 4/3 Olympus OM-D E-M1X je určený pro pokročilé a profesionální fotografy. Snímač o rozlišení 20,4 Mpx s obrazovým procesorem TruPicVIII dokáže pořizovat kvalitní snímky až do -6 EV krokůAutofocusový systém se 121 křížovými body a inteligentní fázovou detekcí zvládá sledování rychlých pohybů objektů. Zaostřovací body lze také přesouvat manuálně pomocí joysticku. Fotoaparát zvládá sekvenční snímání až 60 snímků za sekundu, přičemž režim Pro Capture zaznamená zpětně až 35 snímků ještě před úplným stisknutím spouště. Díky tomu je Olympus OM-D E M1X vhodný na akční fotografii, sportovní focení nebo snímání divoké přírody.

Video tvůrcům umožňuje nahrávat s rozlišením 4K s využitím profilu OM-Log400, který zabírá videa bez ztráty detailů. Fotoaparát má integrovaný vertikální grip, který umožňuje intuitivní držení techniky jak na výšku, tak na šířku. Systém se zásuvnou kazetou na dvě baterie BLH-1 umožňuje pořídit až 2 580 snímků na jedno nabití. Až 100W USB nabíjení (USB-PD) dokáže obě baterie v těle fotoaparátu plně nabít během dvou hodin. Model je odolný proti povětrnostním vlivům i stříkající vodě. Můžete s ním tedy bez starostí zavítat ven a užít si focení a natáčení i ve zhoršených podmínkách. 

Chci Olympus OM-D E-M1X

Fotoaparát Olympus | Megapixel
Autor: Vítězslav Pužej

Olympus M.ZUIKO ED 40-150 mm f/2,8 PRO

M. Zuiko | Megapixel

Olympus M.ZUIKO ED 40-150 mm f/2,8 PRO je určený pro fotoaparáty s bajonetem Micro 4/3. Poskytuje ohniskovou vzdálenost 40-150 mm (ekv. 80-300 mm), což už ho řadí mezi univerzální objektivy. S jeho světleností f/2,8 můžete objektiv využít i za zhoršených světelných podmínek. Ostřící kroužek i kroužek pro změnu ohniska nabízí plynulý chod, který oceníte především při manuálním ostření. Výhoda oproti konkurenčním modelům této kategorie je hmotnost, která i přes rozměry činí 880 g. S minimální zaostřovací vzdáleností 70 cm nebude problém zaznamenat sportovní utkání, reportáž nebo zvířata v divoké přírodě. Další výhodou je možnost zakoupení 1,4 telekonvertoru, díky čemuž se ohnisko vyšplhá až na 420 mm. 

Chci Olympus M.ZUIKO ED 40-150 mm


Autor: Radim Hlaváč

Olympus M.ZUIKO 8-25 mm f/4 PRO

Olympus Zuiko | Megapixel

Ultraširokoúhlý objektiv Olympus M.ZUIKO 8-25 mm f/4 PRO je svým ohniskem (ekv. 16-50 mm) vhodný na fotografické žánry, jako jsou reportáž, portréty nebo krajiny. Minimální zaostřovací vzdálenost 23 cm nám dává možnost přiblížit se k focenému objektu a zaznamenat každý detail. Jeho přední optická část o průměru 72 mm může být doplněná kruhovými filtry, čímž zamezíte poničení optiky nebo dosažení požadovaného efektu. I přes schopnosti, které nám objektiv nabízí, je jeho váha pouhých 411 g, je tedy ideální na cestování. Také pokud chcete zachytit ultraširoké snímky, je tento objektiv jasná volba. 

Chci Olympus M.ZUIKO 8-25 mm

 

Krajina | Megapixel
Autor: Marek Ondráček

Přineste svou starou techniku a získejte za ni výkupní bonus na novou. To vše na jednom místě!

Zkuste si zadat v naší výkupní kalkulačce produkt, který byste rádi prodali, a zjistěte, kolik za něj můžete obdržet. 

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Komunita Olympus | Megapixel

 

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.