Magazín

Produktové aktuality

Využijte slevu až 22 000 Kč na Fujifilm GFX 50S II a vybrané objektivy

Lucie VořechováAktualizováno: 23. 6. 2022 v 16:10 • Rubrika: Produktové aktuality

Využijte slevu až 22 000 Kč na Fujifilm GFX 50S II a vybrané objektivy

Pokud jste zvažovali pořízení středoformátové bezzrcadlovky Fujifilm GFX 50S II nebo objektivu s bajonetem G, máte nyní skvělou příležitost! Akční sleva až 22 000 Kč platí od 23. 6. do 30. 7. 2022, nebo do vyprodání zásob. Navíc vám při pořízení vybraných produktů přidáme i 20% výkupní bonus na nákup nové techniky. Tak už na nic nečekejte a využijte této výhodné nabídky.

Obsah

Zobrazit celou nabídku

Fujifilm GFX 50S II 

Bezzrcadlovka středního formátu Fujifilm GFX 50S II je osazená 51,4Mpx snímačem a vylepšeným procesorem typu X-Processor 4. Díky této kombinaci zvládne FullHD video, kvalitní výstup a rozsah citlivosti ISO 10012 800, který umožňuje pořizovat fotografie i za zhoršených světelných podmínek s minimalizací šumu.

Malá hloubka ostrosti, dynamický rozsah a věrná reprodukce barev osloví především profesionály a komerční fotografy. Své využití fotoaparát najde při pořizování reklamních a produktových fotografií nebo portrétů. S automatickým ostřením a pětiosou stabilizací se můžete rozloučit s rozmazanými a roztřesenými záběry. 117 zaostřovacích bodů zajistí spolehlivé sledování foceného objektu, včetně detekce obličeje i očí a duální slot na SDXC UHS-II paměťové karty poskytne dostatek paměti i na větší fotografické projekty.

Kdyby vám náhodou docházela šťáva, můžete baterii nabít pomocí USB-C konektoru přímo v těle. Pokud se tedy nacházíte venku a nemáte přístup k zásuvce, stačí fotoaparát zapojit do powerbanky, což se skutečně hodí hlavně při delších cestovatelských výpravách. 

Fujifilm | Megapixel

Jak už jsme u modelů od Fuji zvyklí, i tento je opatřený simulacemi filmu, které využijete při natáčení i focení. Výsledek můžete zhlédnout v živém náhledu na LCD displeji, který je výklopný do tří stran, nebo rovnou v hledáčku. S funkcí Pixel Shift Multi-Shot zachytíte až 200Mpx snímky s vynikající ostrostí až do krajů. 

Fujifilm GFX 50S II využívá bajonet G s průměrem 65 mm, který brání vinětaci a poskytuje ostrost po celé ploše snímku.

Chci Fuji GFX 50S II

Pokud o nové technice přemýšlíte, ale rádi byste si ji rozsplátkovali, nezapomeňte, že do 30. 6. 2022 můžete využít možnosti nákupu na splátky se 100% úrokem zpět při řádném splácení! 

100 % úroku zpět | Megapixel

Fujifilm GF 45 mm f/2,8 R WR

Objektiv GF 45 mm f/2,8 R WR (ekv. 35 mm) využijete pro středoformátové snímače se systémem GFX. Oceníte jeho kresbu a zřetelnost i za nepříznivých podmínek. Se světelností f/2,8 dosáhnete oddělení foceného objektu od pozadí a příjemného kruhového bokehu. Rychlé a přesné ostření společně s tichým chodem umožňuje focení i na významných událostech, jako jsou svatby, kde nechcete rušit okolí a poutat na sebe pozornost.

Váha objektivu pouhých 490 g a odolnost proti vniknutí vody či prachu vybízí k přibalení objektivu s sebou do batohu na cesty a dovolenou. Přední optický člen můžete doplnit o kruhový filtr o průměru 62 mm. 

Chci Fuji GF 45 mm

Objektiv GF | Megapixel

Zobrazit celou nabídku

Výkupní bonus 20 %

Zvažujete obnovu své fototechniky? Máme pro vás dobrou zprávu. Pokud u nás prodáte svůj starý funkční fotoaparát nebo objektiv, připíšeme vám za to na váš účet bonus 20 % na pořízení vybrané techniky od Fujifilm

Příklady nákupu na protiúčet

Vložte do naší kalkulačky název své techniky a podívejte se, kolik za ní můžete obdržet.

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Komunita Fujifilm | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.