Magazín

Produktové aktuality

Využijte slevu až 22 000 Kč na Fujifilm GFX 50S II a vybrané objektivy

Lucie VořechováAktualizováno: 25. 7. 2022 v 17:11 • Rubrika: Produktové aktuality

Využijte slevu až 22 000 Kč na Fujifilm GFX 50S II a vybrané objektivy

Pokud jste zvažovali pořízení středoformátové bezzrcadlovky Fujifilm GFX 50S II nebo objektivu s bajonetem G, máte nyní skvělou příležitost! Akční sleva až 22 000 Kč platí na zboží skladem od 23. 6. do 30. 7. 2022 za předpokladu, že bude zásilka nejpozději v sobotu 30. 7. 2022 vyzvednutá na jedné z našich prodejen nebo převzatá přepravní společností. Navíc vám při pořízení vybraných produktů přidáme i 20% výkupní bonus na nákup nové techniky. Tak už na nic nečekejte a využijte této výhodné nabídky.

Obsah

Zobrazit celou nabídku

Fujifilm GFX 50S II 

Bezzrcadlovka středního formátu Fujifilm GFX 50S II je osazená 51,4Mpx snímačem a vylepšeným procesorem typu X-Processor 4. Díky této kombinaci zvládne FullHD video, kvalitní výstup a rozsah citlivosti ISO 10012 800, který umožňuje pořizovat fotografie i za zhoršených světelných podmínek s minimalizací šumu.

Malá hloubka ostrosti, dynamický rozsah a věrná reprodukce barev osloví především profesionály a komerční fotografy. Své využití fotoaparát najde při pořizování reklamních a produktových fotografií nebo portrétů. S automatickým ostřením a pětiosou stabilizací se můžete rozloučit s rozmazanými a roztřesenými záběry. 117 zaostřovacích bodů zajistí spolehlivé sledování foceného objektu, včetně detekce obličeje i očí a duální slot na SDXC UHS-II paměťové karty poskytne dostatek paměti i na větší fotografické projekty.

Kdyby vám náhodou docházela šťáva, můžete baterii nabít pomocí USB-C konektoru přímo v těle. Pokud se tedy nacházíte venku a nemáte přístup k zásuvce, stačí fotoaparát zapojit do powerbanky, což se skutečně hodí hlavně při delších cestovatelských výpravách. 

Fujifilm | Megapixel

Jak už jsme u modelů od Fuji zvyklí, i tento je opatřený simulacemi filmu, které využijete při natáčení i focení. Výsledek můžete zhlédnout v živém náhledu na LCD displeji, který je výklopný do tří stran, nebo rovnou v hledáčku. S funkcí Pixel Shift Multi-Shot zachytíte až 200Mpx snímky s vynikající ostrostí až do krajů. 

Fujifilm GFX 50S II využívá bajonet G s průměrem 65 mm, který brání vinětaci a poskytuje ostrost po celé ploše snímku.

Chci Fuji GFX 50S II

Fujifilm GF 45 mm f/2,8 R WR

Objektiv GF 45 mm f/2,8 R WR (ekv. 35 mm) využijete pro středoformátové snímače se systémem GFX. Oceníte jeho kresbu a zřetelnost i za nepříznivých podmínek. Se světelností f/2,8 dosáhnete oddělení foceného objektu od pozadí a příjemného kruhového bokehu. Rychlé a přesné ostření společně s tichým chodem umožňuje focení i na významných událostech, jako jsou svatby, kde nechcete rušit okolí a poutat na sebe pozornost.

Váha objektivu pouhých 490 g a odolnost proti vniknutí vody či prachu vybízí k přibalení objektivu s sebou do batohu na cesty a dovolenou. Přední optický člen můžete doplnit o kruhový filtr o průměru 62 mm. 

Chci Fuji GF 45 mm

Objektiv GF | Megapixel

Zobrazit celou nabídku

Výkupní bonus 20 %

Zvažujete obnovu své fototechniky? Máme pro vás dobrou zprávu. Pokud u nás prodáte svůj starý funkční fotoaparát nebo objektiv, připíšeme vám za to na váš účet bonus 20 % na pořízení vybrané techniky od Fujifilm

Příklady nákupu na protiúčet

Vložte do naší kalkulačky název své techniky a podívejte se, kolik za ní můžete obdržet.

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Komunita Fujifilm | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.