Magazín

Produktové aktuality

Využijte slevu na tiskové služby a vyrobte fotoobraz jako dárek k vánocům

Tom KalousVydáno: 16. 11. 2021 v 12:03 • Rubrika: Produktové aktuality

Využijte slevu na tiskové služby a vyrobte fotoobraz jako dárek k vánocům

Obdarujte své blízké a kamarády vlastní tvorbou. Vánoce jsou ideální příležitostí všem ukázat, jak dobří fotografové jste. Využijte akčních nabídek na oblíbené tiskové materiály a formáty.

Obsah

Jak je již dobře známo, poptávka po výrobě fotoobrazů se před Vánocemi výrazně zvýší. Proto je dobré neotálet a zadat obraz do výroby co nejdříve.

Co je v akci?

Plátno Classic 90×60 cm

  • Akční cena 1 099 Kč

Fotoplátno je populární materiál pro přenos fotografií na fotoobraz a je vhodné pro všechny fotografické žánry. Získáte obraz, který bude mít jednoduchý a moderní vzhled a přesto bude vzbuzovat umělecký dojem. Fotoobrazy na plátně vydrží na zdi po několik generací. Plátno je navíc tou levnější variantou, co se fotoobrazů týče.  

Chci obraz na plátně

Obraz na plátně

Akryl Classic 90×60 cm

  • Akční cena 2 699 Kč

Potrpíte-li si na každý detail, pak určitě využijte tisk pod akrylové sklo. To dodá obrazu neuvěřitelnou hloubku barev, kontrast a na první pohled přitáhne oko pozorovatele... Obraz je pak podlepený hliníkovou deskou dibond a zavěšený bez rámu za zadní podpůrný hliníkový profil.

Chci obraz pod Akryl

Fotoobraz

V nabídce naší fotosběrny najdete spoustu dalších materiálů a formátů. Navštivte ji, nahrajte fotky a udělejte radost sobě nebo svým blízkým.

Chci fotoobraz

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.