Magazín

Produktové aktuality

Vyzvedněte si v březnu zásilku s PPL Parcel Smart zdarma

Iva ŘeřichováAktualizováno: 6. 3. 2023 v 15:13 • Rubrika: Produktové aktuality

Vyzvedněte si v březnu zásilku s PPL Parcel Smart zdarma

Rozšířili jsme možnosti doručení vašich objednávek. Nově si je budete moci nechat zaslat prostřednictvím služby PPL Parcel Smart, a to na výdejní místo nebo do boxu. Navíc po celý březen si ji v Česku vyzkoušíte zdarma.

Obsah

Jak doručení funguje? 

Nemůžete čekat, až přijede kurýr, a na prodejnu to k nám máte daleko? Určitě oceníte naši novou službu, a to doručení zásilek s PPL Parcel Smart na výdejní místo nebo do boxu, kde na vás balíček počká, než si ho vyzvednete.

Na téměř 4 000 výdejních míst vám do druhého dne doručíme vaši zásilku v neomezené hodnotě až do hmotnosti 31,5 kg. Stačí si jen v nákupním košíku zvolit vámi vybrané místo a pak se už jen těšit na balíček s foto/video technikou nebo příslušenstvím. Až do 31. března od nás navíc máte doručení po celém Česku prostřednictvím PPL Parcel Smart zdarma. 

Doprava zdarma nad 1 000 Kč po celý rok

Kromě toho si i nadále můžete objednávky vyzvednout na jedné z našich Megapixel prodejen v Praze, Brně nebo Ostravě nebo nechat zaslat kurýrem na uvedenou adresu tak, jak jste zvyklí. Navíc na váš nákup nad 10 000 Kč máte dopravu zdarma vždycky. 

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.