Magazín

Produktové aktuality

Vzlétněte do výšin s novým dronem DJI Mini 3 Pro a využijte všechny jeho možnosti

Lucie VořechováAktualizováno: 11. 5. 2022 v 8:53 • Rubrika: Produktové aktuality

Vzlétněte do výšin s novým dronem DJI Mini 3 Pro a využijte všechny jeho možnosti

Nový DJI Mini 3 Pro je miniaturní, megaschopný a výkonný dron vhodný jak pro tvůrce na cestách, tak pro nadšence snímků z ptačí perspektivy. Váží méně než 249 g a s vylepšenými bezpečnostními prvky nejen splňuje předpisy, ale je také nejbezpečnějším ve své řadě.

Obsah

DJI Mini 3 Pro se oproti svému předchůdci DJI Mini 2 pyšní zcela novým vzhledem, který je optimalizovaný tak, aby z každého letu získal co nejvíce. Větší vrtule, aerodynamický náklon těla a výkonný systém snímání překážek umožňuje delší dobu letu a vyšší bezpečnost. 

Přepracovaný gimbal nabízí širší rozsah otáčení pro snímky z nízkých úhlů a True Vertical Shooting, což přináší nekonečné kreativní příležitosti.

DJI MINI 3 PRO | Megapixel

Mini 3 Pro váží méně než 249 g, a tak nevyžaduje registraci ve většině zemí a regionů. Skládací a kompaktní design také usnadňuje jeho nošení, pokud se zrovna chystáte na túru nebo delší výlet do přírody. 

Máte strach, abyste dron při používání nepoškodili? Využijte možnost našeho pojištění a létejte bez obav! 

CHCI DJI MINI 3 PRO

DJI Mini 3 Pro | Megapixel

Díky prodloužené době letu až 34 minut můžete prozkoumat více ze svého okolí. Kdyby vám však tato doba nestačila, můžete si upgradovat baterii na Inteligetní letovou baterii Plus a užít si bezstarostný průzkum po dobu až 47 minut

Funkce DJI Mini 3 PRO

  • True Vertical Shooting
  • FocusTrack
  • MasterShots 
  • Timelapse
  • QuickTransfer
  • Panorama
  • Digital Zoom

Nezapomeňte na Fly More Kit

DJI Mini 3 Pro Fly More Kit je sada toho nejdůležitějšího příslušenství, které byste ke svému novému dronu mohli potřebovat. Obsahem balení je příslušenství, na které jste zvyklí z minulosti v podobě Fly More Combo, tedy praktická brašna, 4 páry vrtulí, šroubky, 2 akumulátory, nabíjecí hub a kabel.

Užijte si plynulé létání díky dálkovému ovladači 

Dejte svému telefonu volnost s DJI RC. Tento lehký dálkový ovladač má vestavěnou obrazovku navrženou přímo pro DJI Mini 3 Pro. S předinstalovanou aplikací DJI Fly se můžete soustředit na létání a šetřit baterii svého telefonu.

Podívejte se na videorecenzi

CHCI DJI MINI 3 PRO

V prodeji bude DJI Mini 3 Pro již od 17. 5. 2022. Cena za samostatný dron bude činit 21 990 Kč. Za dron s ovladačem zaplatíte 25 990 Kč, a pokud budete chtít více šťávy, tak si můžete dokoupit baterie za cenu 4 990 Kč.

Přineste nám starý dron a získejte výkupní bonus na nový

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.