Recenze Wacom Intuos Pro S

Popis a parametry

Popis a parametry

Wacom Intuos Pro je inovativní grafický tablet, který spojuje bezkonkurenční technologie pera Wacom s intuitivním multitouchovým ovládáním a dává vám tak možnost dosáhnout profesionálních výsledků. Díky rozponání 2.048 úrovní přítlaku pera a zároveň rozpoznání náklonu pera umožňuje tvořit se stejnou přesností a precizností jako u tradičních štětců a per. Posouvání, zvětšování a navigace jsou díky nové vrstvě pro snímání dotyku mnohem jednodušší a přesnější a umožňují vám větší kreativitu a snadnější dostupnost vlastních multitouchových gest. Wacom Intuos Pro lze ovládat i bezdrátově s dodávaným příslušenstvím(v balení) Wireless Accessory Kit.

VYUŽIJTE TLAK PERA PRO OBOHACENÍ SVÝCH TVŮRČÍCH NÁSTROJŮ

Intuos Pro nabízí 2.048 úrovní přítlaku pera a umí rozpoznat také náklon pera, takže můžete tvořit přesněji stejně jako s reálnými štětci a pery. Šířka tahu a krytí je závislé na tom, jak moc přitlačíte perem na povrch tabletu.

EFEKTIVITA POD VAŠIMI PRSTY

Nastavitelná tlačítka ExpressKeysTM a Touch Ring na Intuos Pro vám dávají rychlý přístup k oblíbeným klávesovým zkratkám.
Tablet rozpozná nastavení pro konkrétní aplikaci. Obrazovkové Radial Menu a zobrazení Express View vám pomohou soustředit se jen na práci.

EFEKTIVNÍ WORKFLOW

Kombinace tlakově citlivého pera s multitouch gesty znamená plynulejší, pohodlnější tvorbu. Přesouvání, zoom, navigace je s gesty přirozenější. Vytvořte si své vlastní mulitouch shortcuty. Užijte si pohodlí pera Wacom Grip Pen.

VÝKONNÝ A KOMPAKTNÍ

Intuos Pro S: zeštíhlený rozměr tohoto tabletu přináší velký výkon na limitovanou pracovní plochu. Je dostatečně kompaktní, aby se vešel do jakékoliv brašny pro bezbolestné převážení, ale nabízí přitom stejnou úroveň a výkon přítlaku pera jako naše větší tablety.

UŽIJTE SI SVOBODU BEZ DRÁTŮ

S pokročilými možnostmi bezdrátového připojení vám tablety Intuos Pro pomohou zachytit svou kreativitu, kdekoliv a kdykoliv. Doma nebo na cestách, zbavte se kabelů a užijte si svobodu a flexibilitu, kterou nabízí multitouchový tablet, tvořte rychle a efektivně.

Fyzikální specifikace

Rozměry v mm 320 × 208 × 12
Hmotnost 660 g

Ostatní

Číslo produktu PTH-451
Značka Wacom

Grafický tablet

Typ Tablet
Řada Intuos Pro
Velikost Malý (S)
Počet úrovní přítlaku 2048
Rozlišení snímací vrstvy 5080 lpi
Velikost pracovní plochy v mm 157 × 98
Napájení Z počítače
Rozhraní USB
Ostatní výbava Tlačítka, Dotykové ovládání
Pero Grip Pen
Typ pera tlaku citlivé, bezdrátové, bez baterie
Úrovně náklonu pera 60
Technologie pera elektromagnetická rezonance
Obsah balení tablet, pero, USB kabel, náhradní hroty, software, návod, instalační CD, bezdrátový set

Ke stažení

Návod - Wacom intuos PRO.pdf
Návod - Wacom Intuos Pro (PDF)

Zobrazit popis a parametry