Recenze Wacom Intuos Pro S
Ukázkové snímky
Snímky vytvořené s pomocí Wacom Intuos Pro S od členů naší Galerie
| Exp. Čas: | 0.8 s |
| Clona: | 11 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 35 mm |
|
Objektiv: - |
|

| Exp. Čas: | 1/800 s |
| Clona: | 5 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 15 mm |
|
Objektiv: - |
|

| Exp. Čas: | 1/15 s |
| Clona: | 14 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 17 mm |
|
Objektiv: - |
|

| Exp. Čas: | 1/50 s |
| Clona: | 7.1 |
| ISO: | 160 |
| Ohnisko: | 50 mm |
|
Objektiv: Nikon 50 mm f/1,4 AF-S NIKKOR G |
|

| Exp. Čas: | 1/2500 s |
| Clona: | 2.8 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 150 mm |
|
Objektiv: - |
|

| Exp. Čas: | 10 s |
| Clona: | 9 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 17 mm |
|
Objektiv: - |
|

| Exp. Čas: | 0.5 s |
| Clona: | 13 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 17 mm |
|
Objektiv: - |
|

| Exp. Čas: | 1/8 s |
| Clona: | 13 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 17 mm |
|
Objektiv: - |
|

| Exp. Čas: | 1/2000 s |
| Clona: | 6 |
| ISO: | 400 |
| Ohnisko: | 390 mm |
|
Objektiv: - |
|

Popis a parametry
Wacom Intuos Pro je inovativní grafický tablet, který spojuje bezkonkurenční technologie pera Wacom s intuitivním multitouchovým ovládáním a dává vám tak možnost dosáhnout profesionálních výsledků. Díky rozponání 2.048 úrovní přítlaku pera a zároveň rozpoznání náklonu pera umožňuje tvořit se stejnou přesností a precizností jako u tradičních štětců a per. Posouvání, zvětšování a navigace jsou díky nové vrstvě pro snímání dotyku mnohem jednodušší a přesnější a umožňují vám větší kreativitu a snadnější dostupnost vlastních multitouchových gest. Wacom Intuos Pro lze ovládat i bezdrátově s dodávaným příslušenstvím(v balení) Wireless Accessory Kit.
VYUŽIJTE TLAK PERA PRO OBOHACENÍ SVÝCH TVŮRČÍCH NÁSTROJŮ
Intuos Pro nabízí 2.048 úrovní přítlaku pera a umí rozpoznat také náklon pera, takže můžete tvořit přesněji stejně jako s reálnými štětci a pery. Šířka tahu a krytí je závislé na tom, jak moc přitlačíte perem na povrch tabletu.
EFEKTIVITA POD VAŠIMI PRSTY
Nastavitelná tlačítka ExpressKeysTM a Touch Ring na Intuos Pro vám dávají rychlý přístup k oblíbeným klávesovým zkratkám.
Tablet rozpozná nastavení pro konkrétní aplikaci. Obrazovkové Radial Menu a zobrazení Express View vám pomohou soustředit se jen na práci.

EFEKTIVNÍ WORKFLOW
Kombinace tlakově citlivého pera s multitouch gesty znamená plynulejší, pohodlnější tvorbu. Přesouvání, zoom, navigace je s gesty přirozenější. Vytvořte si své vlastní mulitouch shortcuty. Užijte si pohodlí pera Wacom Grip Pen.
VÝKONNÝ A KOMPAKTNÍ
Intuos Pro S: zeštíhlený rozměr tohoto tabletu přináší velký výkon na limitovanou pracovní plochu. Je dostatečně kompaktní, aby se vešel do jakékoliv brašny pro bezbolestné převážení, ale nabízí přitom stejnou úroveň a výkon přítlaku pera jako naše větší tablety.

UŽIJTE SI SVOBODU BEZ DRÁTŮ
S pokročilými možnostmi bezdrátového připojení vám tablety Intuos Pro pomohou zachytit svou kreativitu, kdekoliv a kdykoliv. Doma nebo na cestách, zbavte se kabelů a užijte si svobodu a flexibilitu, kterou nabízí multitouchový tablet, tvořte rychle a efektivně.
Displej
Rozhraní a napájení
| Způsoby napájení | Z počítače |
|---|
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 320 × 208 × 12 |
|---|---|
| Hmotnost | 660 g |
| Velikost | S |
Ostatní
| Číslo produktu | PTH-451 |
|---|---|
| Značka | Wacom |
Grafický tablet
| Řada grafického tabletu | Intuos Pro |
|---|---|
| Počet úrovní přítlaku | 2048 |
| Velikost pracovní plochy v mm | 157 × 98 |
| Typ grafického pera | tlaku citlivé, bezdrátové, bez baterie |
Ke stažení
| Návod - Wacom intuos PRO.pdf | |
| Návod - Wacom Intuos Pro (PDF) |


