Recenze Wacom Intuos S černý

Popis a parametry

Popis a parametry

Wacom Intuos S je novou vylepšenou verzí populárních grafických tabletů Intuos. Tablet je tenčí a lehčí, přičemž si zachoval stejnou pracovní plochu. U vrchní strany má speciální žlábek pro odložení pera a v něm se nachází rovněž čtyři tlačítka ExpressKeys, které mají přidělené funkce Wacom, případně jim můžete přiřadit různé funkce v softwaru, který právě používáte. Nové pero Wacom Pen 4K přináší čtyřikrát vyšší citlivost na tlak a tím pádem ještě větší citlivost a přesnost kreslení a ovládání.

Wacom Intuos S – tvořte ještě přesněji

Nové tablety Wacom Intuos jsou nyní tenčí a lehčí, přičemž si zachovaly stejně velkou pracovní plochu. Díky jednolitému povrchu od kraje ke kraji umožňuje nepřerušovanou a pohodlnou práci. Aby se pero jenom tak neválelo někde po stole, má tablet u vrchní hrany speciální žlábek pro odložení pera.

Ve žlábku se rovněž nacházejí i čtyři tlačítka ExpressKeys, kdy si jejich funkčnost můžete nastavit buď podle aplikace nebo jim přidělit funkce, ať už softwaru Wacom, tak systémové. U tlačítek se nachází ještě indikace pomocí LED diody.

Nové pero Pen 4K

S novými tablety Intuos přichází také úplně nové pero Wacom Pen 4K. To nabízí ještě lepší ergonomii, ještě větší citlivost a přesnost kreslení a ovládání. Také je o trochu těžší se změkčenou částí pro uchopení, což také přispívá k lepší ergonomii. Oproti předchozímu peru dodávanému k tabletům Intuos nabízí Pen 4K čtyřikrát vyšší citlivost na tlak (4096 úrovní), díky čemu bude například vaše kreslení mnohem přesnější. Pero má jeden hrot již připraven k použití a další tři náhradní se nacházejí v zadní odnímatelné části, kteár zároveň slouží jako nástroj pro pohodlnou výměnu hrotu.

Software zdarma

Pokud jste byli zvyklí na různý software dodávaný k předchozí generaci tabletů Wacom Intuos, nezoufejte. K základnímu tabletu Pen Small si můžete vybrat jednu aplikaci ze dvou uvedených níže. Vše, co pro získání aplikací budete muset udělat, je se zaregistrovat na internetové stránce Wacomu a k tomu zaregistrovat i svůj nový tablet Intuos.

Corel Painter Essentials 6

  • Jednoduché uživatelské rozhraní: Jednoduchý výběr Draw & Paint nebo tvorba Photo Art.
  • Chytré nástroje pro kreslení do fotografií včetně automatického malování a tracingu nebo klonování fotografií.
  • Nejrealističtější přirozená média: Více než 17 různých typů médií k výběru a více než 10 textur papíru.
  • Exkluzivní sada štětců Wacom: Možnost objednání dalších balíků štětců pro osobnější umělecký zážitek.
  • Podpora Wacom tabletů s brush trackingem pro nejpřirozenější zážitek z malování.

Corel AfterShot 3

  • Rychlé a jednoduché třídění, organizace a zobrazení vašich fotek. Flexibilní možnosti správy souborů, bez nutnosti importu.
  • Získejte z každé fotky to nejlepší. Upravujte a zdokonalujte jednu nebo tisíc fotek díky výkonným přednastavením a dávkovým ovládacím prvkům a nástrojům pro úpravu fotek.
  • Provádějte úpravy více verzí master fotek bez provedení změn v originálních souborech.
  • Aplikujte úpravy tam, kde je přesně potřebujete. Unikátní možnosti vrstev a oblastí pro přesné určení konkrétního místa úprav ve fotografii.

Fyzikální specifikace

Rozměry v mm 210 × 160 × 8,8
Hmotnost 230 g

Ostatní

Číslo produktu CTL-4100K
Značka Wacom

Grafický tablet

Typ Tablet
Řada Intuos
Velikost Malý (S)
Počet úrovní přítlaku 4096
Velikost pracovní plochy v mm 152 × 95
Napájení Z počítače
Rozhraní USB
Ostatní výbava Tlačítka
Pero Pen 4K
Typ pera tlaku citlivé, bezdrátové, bez baterie
Technologie pera elektromagnetická rezonance

Zobrazit popis a parametry