Recenze Western Digital My Passport Wireless SSD 500GB, 2.5" USB 3.0, černý

Popis a parametry

Popis a parametry

Western Digital My Passport Wireless SSD 500GB – extrémně rychlý bezdrátový mobilní disk pro zálohu dat z paměťových karet, ať už přes integrovanou čtečku paměťových karet, či přes čtečku připojenou přes port USB. Velkou výhodou je zvýšená odolnost disku a také až desetihodinový provoz na integrovaný akumulátor o kapacitě 6700 mAh, který zároveň může posloužit i jako powerbanka pro nabíjení různých zařízení. Kapacita disku je 500 GB.

Odolný a intuitivní

Disk My Passport Wireless SSD je všestranné přenosné úložiště umožňující zálohovat fotografie a videa pořízená fotoaparáty a drony. Tlačítko pro kopírování jedním dotekem umožňuje zálohovat fotografie a videa za použití vestavěné čtečky karet formátu SD nebo integrovaného portu USB bez nutnosti použití notebooku či softwaru.

WD My Passport Wireless SSD odolnost

Vestavěná čtečka karet SD verze USB 3.0 s rychlostí čtení až 65 MB/s a tlačítko pro kopírování jedním dotekem usnadňují rychlé zálohování fotografií a videí z karty SD bez nutnosti použití počítače či dalšího softwaru.

WD My Passport Wireless SSD integrovaná čtečka karet

Vysoká odolnost a vysoké rychlosti díky SSD

Díky vestavěnému SSD disku a vnějšímu ochrannému rámu jsou vaše data chráněna před nárazy, otřesy a pádem z výšky až jednoho metru, a to i když je disk zrovna používán. Při použití portu USB 3.0 máte k dispozici nízké přístupové odezvy a vysoké přenosové rychlosti (rychlost čtení až 390 MB/s) pro přesouvání souborů mezi diskem a počítači PC či Mac.

WD My Passport Wireless SSD rychlost

Baterie s celodenní výdrží

Disk My Passport Wireless SSD můžete používat až 10 hodin v kuse. Bez obav můžete vyrazit na celodenní focení či natáčení. Tento partner pro dlouhé cesty vám umožní nepřetržitě streamovat videa, ať už v autě či v letadle.

WD My Passport Wireless SSD výdrž baterie

Bezdrátový přístup a streamování v rozlišení 4K

Disk My Passport Wireless SSD si vytvoří vlastní rychlé Wi-Fi připojení 802.11ac, takže se můžete k disku připojit bezdrátově a pomocí aplikace My Cloud získáte přístup k uloženým fotografiím i plynulému streamování videa v rozlišení 4K přímo do vašeho telefonu či tabletu. Pomocí aplikací třetích stran, jako je FiLMiC Pro, můžete pořizovat a ukládat záznamy přímo na disk. Aplikace LumaFusion zase umožňuje upravovat video přímo v terénu.

WD My Passport Wireless SSD WiFi 4K

Import multimediálních dat z čteček karet

Praktický port USB 2.0 a tlačítko pro kopírování jedním dotekem umožňují snadno přenášet soubory z kompatibilních čteček karet a externích USB úložišť. Kompletní seznam kompatibilních čteček karet najdete na stránkách podpory Western Digital.

WD My Passport Wireless SSD čtečka paměťových karet

Vestavěná powerbanka

Nemáte k dispozici elektrickou zásuvku? Žádný problém. Praktická vestavěná powerbanka o kapacitě 6 700 mAh umožňuje nabíjet na cestách chytré telefony, kamery a jiná mobilní zařízení. Disk My Passport Wireless SSD poskytuje nabíjecí proud až 1,5 A (0,9 A při zapnutém disku).

WD My Passport Wireless SSD powerbanka

Rozhraní a napájení

Wi-Fi Ano
Rozhraní USB 3.0

Fyzikální specifikace

Rozměry v mm 135 × 135 × 30
Hmotnost 440 g

Ostatní

Číslo produktu WDBAMJ5000AGY-EESN
Značka Western Digital

Hardware fotomobilů a tabletů

Podpora paměťových karet Ano

Disk

Technologie SSD
Speciální funkce Odolný
Určeno pro iPhone, iPad, Mac, Univerzální, Windows
Kapacita disku 500GB / 512GB

Zobrazit popis a parametry