PN: WD10JFCX, ID: 035628

Western Digital Red 1TB HDD, 2.5"NAS WD10JFCX

  • Značka: Western Digital

Sháníte Western Digital Red 1TB HDD, 2.5"NAS WD10JFCX?

„Western Digital Red 1TB HDD, 2.5"NAS WD10JFCX“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

WD Red je díky exkluzivní technologii NASware 3.0 určen pro náročné prostředí malého systému NAS. Pokud svůj systém NAS rozšíříte o pevný disk WD Red, získáte kromě větší efektivity a spolehlivosti i možnost zažít revoluci v prostředí NAS – technologii REDvolutionary.

Parametry a popis

Vložte do úložiště NAS disk WD Red a něco, na čem vám záleží.

Máte k dispozici disk WD RED od předního výrobce pro každý kompatibilní systém NAS, který vám pomůže splnit vaše potřeby v oblasti úložiště dat. WD Red s disky až do 8 TB nabízí celou řadu řešení pro zákazníky, kteří hledají nejlepší úložiště NAS s nejlepším výkonem. Disky WD Red vytvořené pro systémy NAS s jednou až osmi pozicemi vám nabízí možnost uložit vaše vzácná data do jedné výkonné jednotky. S WD Red jste připravení na to, co přijde.


Exkluzivní technologie NASware 3.0

Ne každý disk to dokáže. WD Red zvyšuje laťku u systémů NAS s jednou až osmi pozicemi. Získejte kapacitu až 64 TB a díky exkluzivní technologii NASware 3.0 od společnosti WD můžete každou pozici optimalizovat podle potřeby. Pokročilá technologie systému NASware 3.0 integrovaná v každém pevném disku WD Red vylepšuje výkon úložiště vašeho systému prostřednictvím vyšší kompatibility, integrace, možnosti upgradování a spolehlivosti.


Zajišťuje optimální kompatibilitu se systémy NAS.

Disky pro stolní počítače nejsou konstruovány pro systém NAS. Disky WD Red s technologií NASware však tento předpoklad splňují. Naše exkluzivní technologie vás zbaví dohadů, jaký disk vybrat. Disky WD Red jsou určeny pro malé systémy NAS a náš jedinečný algoritmus zajišťuje rovnováhu mezi výkonem a spolehlivostí v prostředích NAS a RAID. Jednoduše řečeno, WD Red je nejvíce kompatibilní Disk dostupný pro systémy NAS. Ale nemusíte dát jenom na naše slova. Disky WD Red byly podrobeny nejrozsáhlejšímu testování kompatibility s partnerskými systémy NAS na trhu.*

*Seznam kompatibility k březnu 2016


Disky pro stolní počítače vs. WD Red

Disk pro stolní počítače není určený pro prostředí NAS. Využijte prostředí NAS odpovídajícím způsobem a vyberte disk s polem obsahujícím funkce pro zachování dat a udržení optimálního výkonu. Při výběru pevného disku pro systém NAS vezměte v úvahu následující faktory.

  • Kompatibilita Bez testování na kompatibilitu se systémem NAS není zaručen optimální výkon.
  • Spolehlivost Stále zapnuté prostředí systému NAS nebo RAID nabízí výměnu za provozu. A disk pro stolní počítače nejsou pro toto prostředí běžně určeny a testovány. WD Red je.
  • Kontrola zotavení po chybě Pevné NAS disky WD Red jsou speciálně navrženy s kontrolou RAID zotavení po chybě, která pomáhá redukovat selhání v rámci systému NAS. Disky pro stolní počítače běžně nejsou určeny pro prostředí RAID, kde mohou představovat problém.
  • Ochrana proti hluku a vibracím Disky pro stolní počítače nabízejí malou nebo žádnou ochranu před hlukem a vibracemi při umístění v systému s více pozicemi. Disky WD Red jsou určeny pro systémy NAS s více pozicemi.

WD Red pro domácnosti

Streamujte, zálohujte, sdílejte a uspořádávejte svůj digitální obsah z domova s úložišti NAS a disky WD Red určenými pro bezproblémové sdílení obsahu v zařízeních, která máte v domácnosti. Technologie NASware posiluje kompatibilitu vašich disků s vašimi zařízeními, televizorem, stereo soupravou a dalšími přístroji. Žijte v propojeném světě.


WD Red pro malé firmy

Firmy usilují o dosahování vyšší produktivity a efektivity – to jsou dva z hlavních principů, které jsou součástí designu disků WD Red. Je to pevný disk, který můžete vybrat pro systémy s 1 až 8 pozicemi. Technologie NASware 3.0 umožňuje plynulou integraci se stávající sítí, takže disky WD Red mohou sdílet a zálohovat soubory rychlostí, jakou vaše firma požaduje. A velké podniky s až 16 pozicemi se mohou spolehnout na WD Red Pro.


WD Red Pro pro velké podniky

Pokud hledáte maximální výkon v silně zatěžovaném systému NAS, nabízí WD Red Pro stejně skvělý výkon i pro zákazníky z řad firem. V prostředích NAS s 8 až 16 pozicemi jsou disky WD Red Pro koncipovány tak, aby zvládaly zvýšené zatížení. Je na ně poskytována 5letá omezená záruka.


3D Active Balance Plus

Zajišťuje ochranu vašich dat před nadměrnými vibracemi a hlukem v prostředí NAS nebo RAID. Tato kontrola dvojitého zajištění rovnováhy snižuje poškozování disku v průběhu času.

Prvotřídní podpora a 3letá omezená záruka

S důvěrou upgradujte na nejlepší výkon NAS a budete mít jistotu 3leté omezené záruky. A s prvotřídními službami podpory, které jsou k dispozici pro každý Diskk WD Red, si můžete být systémem NAS naprosto jistí.

Nepřetržitá spolehlivost

Váš systém NAS je neustále zapnutý, takže bez disku se špičkovou spolehlivostí se neobejdete. Se střední dobou mezi poruchami až do 1 milionu hodin je Disk WD Red s technologií NASware 3.0 určený pro prostředí s nepřetržitým provozem.

Provoz při nižších teplotách Vysoká spolehlivost

Díky snížení spotřeby energie zůstává provozní teplota systému NAS nízká. Při nižší teplotě systému můžete vytvořit spolehlivější řešení pro NAS.

Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 100.2 x 9.5 x 69.8
Hmotnost: 115 g
 
Ostatní
Číslo produktu:WD10JFCX
Značka: Western Digital
 
Interní disky pro NAS
Formát disku: 2,5"
Kapacita disku: 1TB
Vyrovnávací paměť: 16MB
Rychlost otáček disku: 5400 ot./min

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím