C11CG02401
zkopírováno do schránky
061753
zkopírováno do schránky
Tiskárna
Epson WorkForce Pro WF-C5790DWF
- Barevná: Ano
- Multifunkční: Ano
Sháníte Epson WorkForce Pro WF-C5790DWF?
„Epson WorkForce Pro WF-C5790DWF“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 17.02.2023
Alternativy k již neprodávanému Epson WorkForce Pro WF-C5790DWF
Alternativy k již neprodávanému Epson WorkForce Pro WF-C5790DWF

Epson WorkForce Pro WF-C5790DWF
Popis a parametry
Epson WorkForce Pro WF-C5790DWF - tiskárna pro malé pracovní skupiny je ideální pro firemní prostředí od malých kanceláří až po velké firmy, ve kterých se například běžně používala laserová zařízení a které nyní plánují omezit náklady, zvýšit produktivitu a zkrátit prostoje. Přináší rovněž snížení dopadu na životní prostředí a zvýšení reputace v oblasti společenské odpovědnosti firem.
- Nejvyšší výtěžnost inkoustu v segmentu: Tisk až 10 000 stran do výměny inkoustu.
- Ekologický provoz: Až o 90 % nižší spotřeba energie ve srovnání s konkurenčními barevnými laserovými tiskárnami.
- Úspora peněz: V porovnání s obdobnými laserovými modely ušetříte minimálně 50 % nákladů na barevný tisk.
- Úspora času: Automatický oboustranný tisk, skenování, kopírování a faxování.
- Určeno pro firmy: Nové funkce se softwarovými nástroji jako Epson Open Platform.
Úspora peněz
V porovnání s obdobnými laserovými modely přináší tato tiskárna minimálně 50% úsporu nákladů na barevný tisk. Zařízení je určeno pro pracovní skupiny, a proto se vaše firma může vyhnout skrytým nákladům spojeným s centralizovaným tiskem. Náklady dále snížíte také díky inovativnímu systému inkoustových zásobníků, který redukuje potřebu časté výměny spotřebního materiálu.
Vysoká produktivita a nenáročná údržba
V porovnání se srovnatelnými laserovými modely dosahuje tiskárna nejkratšího času výstupu první strany (FPOT) ve svém segmentu jak u barevných (5,3 sekund), tak u černobílých (4,8 sekund) výtisků. Kromě toho se vyznačuje i nejvyšší rychlostí barevného skenování v segmentu – 24 obr./min. Dokáže vytisknout až 10 000 stran černobíle a 5 000 stran barevně bez nutnosti výměny spotřebního materiálu a nabízí nejvyšší výtěžnost inkoustu v segmentu. Má kapacitu 330 listů papíru, což je největší standardní kapacita v tomto tržním segmentu.
Snižte dopad na životní prostředí
Díky nízkému příkonu, který nijak nesnižuje maximální ostrost výstupu, můžete oproti podobným laserovým modelům dosáhnout nejméně 90% úspory energie.
Určeno pro firmy
Široká škála softwaru a nástrojů vám přináší možnosti zabezpečeného tisku, umožňuje efektivní skenování a usnadňuje vzdálenou správu zařízení. Technologie NFC a bezdrátové připojení také podporují tisk z mobilních zařízení. A díky uživatelskému rozhraní a dotykové obrazovce inspirované chytrými telefony je navíc ovládání zcela intuitivní. Platforma Epson Open Platform a naše spolupráce s nezávislými dodavateli softwaru přinášejí další řešení, jako je software pro správu tisku PaperCut. K dispozici prostřednictvím spravovaných tiskových služeb Print365 společnosti Epson.
- Čas do vytištění první stránky - Černobíle 4,8 s, Colour 5,3 s
- Rychlost tisku ISO/IEC 24734 - 24 Str./min Černobíle, 24 Str./min Colour
- Rychlost oboustranného tisku ISO/IEC 24734 - 15 A4 str./min. Černobíle, 15 A4 str./min. Colour
- Rychlost tisku - 34 Str./min Černobíle (obyčejný papír), 34 Str./min Colour (obyčejný papír)
- Tiskové rozlišení - 4.800 x 1.200 dpi
- Skenovací rozlišení - 1.200 dpi x 2.400 dpi
- Max. objem tisku - 45.000 Stran za měsíc
- Recommended Duty Cycle - 250 - 2.500 Stran za měsíc
| RASF | |
| Formáty papíru | A4, A5, A6, C4 (obálka), DL (obálka), Letter, Pohlednice, Uživatelsky definovaný, Legal |
| Vlastní velikosti | Min 64x 127 mm to Max 216x 60.000 mm |
| kompatibilní gramáž papíru | 64 g/m² - 256 g/m² |
| Kapacita papíru | 80 Listů běžného papíru, Pohlednice, Lesklý papír, Obálky, Štítky, 80gsm |
| Typ média | Obyčejný papír, Recyklovaný papír, Barevný papír, Letterhead, Glossy Photo Paper |
| C1 | |
| Formáty papíru | A4, A5, A6, Letter |
| Vlastní velikosti | Min 89x 127 mm to Max 216x 356 mm |
| kompatibilní gramáž papíru | 64 g/m² - 160 g/m² |
| Kapacita papíru 1 | 250 Listů běžného papíru, Obálky, 80gsm |
| Typ média | Obyčejný papír, Recyklovaný papír, Barevný papír, Letterhead |
| C2 | |
| Formáty papíru | A4, Letter |
| Vlastní velikosti | Min 100x 148 mm to Max 216x 356 mm |
| kompatibilní gramáž papíru | 64 g/m² - 160 g/m² |
| Kapacita papíru 1 | 500 Listů běžného papíru, 80gsm |
| Typ média | Obyčejný papír, Recyklovaný papír, Barevný papír, Letterhead |
| Oboustranný tisk | |
| Formáty papíru | A4, A5, A6, B5, B6, Letter, HLT, Legal, Executive |
| Vlastní velikosti | Min 148x 210 mm to Max 216x 297 mm |
| kompatibilní gramáž papíru | 64 g/m² - 160 g/m² |
| Typ média | Obyčejný papír, Recyklovaný papír, Barevný papír, Letterhead |
Obecné
| Úroveň produktu | Poloprofesionál a pokročilý |
|---|
Bezdrátové sítě
| Wi-Fi Direct | Ano |
|---|---|
| Wi-Fi | Ano |
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 425 x 535 x 357 |
|---|---|
| Hmotnost | 18700 g |
Ostatní
| Číslo produktu | C11CG02401 |
|---|---|
| Značka | Epson |
| Nadstandardní záruka | 3 roky |
Tiskárna
| Propojovací kabel (v balení) | Ne |
|---|---|
| Barevná | Ano |
| Multifunkční | Ano |
| Formát papíru | A4, A5, A6, B5, C6, 9 × 13 cm, 10 × 15 cm, 13 × 18 cm, letter |
| Použití | Domácnost a kancelář |
| Barva tisku | Barevná |
| Kapacita podavače | 330 listů |
Rozhraní a napájení
| Konektivita / Porty - vstupy | RJ-45 (LAN / ethernet), USB 2.0 |
|---|
Doporučené příslušenství
Doporučujeme

Epson Cartridge T944140 Black L pro WF-C5xxx černá
1 290 Kč

Epson Cartridge T944240 Cyan L pro WF-C5xxx azurová
1 390 Kč

Epson Cartridge T944340 Magenta L pro WF-C5xxx purpurová
1 390 Kč

Epson Cartridge T944440 Yellow L pro WF-C5xxx žlutá
1 390 Kč

Epson Cartridge T945140 Black XL pro WF-C5xxx černá
2 390 Kč

Epson Cartridge T945240 Cyan XL pro WF-C5xxx azurová
2 390 Kč

Epson Cartridge T945340 Magenta XL pro WF-C5xxx purpurová
2 390 Kč

Epson Cartridge T945440 Yellow XL pro WF-C5xxx žlutá
2 390 Kč

Epson WF-C5xxx/M52xx/M57xx Maintenance Box
790 Kč
Náplně do tiskárny
Fotografické papíry
Související články s Epson WorkForce Pro WF-C5790DWF
Související články s Epson WorkForce Pro WF-C5790DWF
Získejte zpětnou slevu až 1 400 Kč na tiskárny Epson EcoTank
Získejte zpětnou slevu až 1 400 Kč na vybrané produkty Epson EcoTank a užijte si tisk bez potíží díky tiskárnám EcoTank s mimořádně velkou kapacitou a nádržkami s možností doplňování inkoustu.
ŽANETA SIKOROVÁ • 14. 8. 2024 v 10:47

Velkoobjemový tisk za nízkou cenu? Ten získáte s novými tiskárnami Epson
Barevné inkoustové tiskárny Epson EcoTank L8050 a L18050 se osvědčí doma i v menších firmách. Kvalitní tisk, úspornost a snadné použití z nich dělají ideální řešení pro široké věkové rozpětí a…
LUCIE VOŘECHOVÁ • 9. 3. 2023 v 17:36

Připravujeme fotografie k tisku: rozlišení a rastr
Patříte mezi vyznavače fotografických úprav? Nebo naopak preferujete co největší autenticitu a žijete filozofií: “Co nevyfotíš, úpravou nedohoníš.” Možná vás překvapí, že paradoxně každý snímek je…
MARTIN HÁJEK • 5. 10. 2016 v 18:28

Dotazy k Epson WorkForce Pro WF-C5790DWF
Expert Megapixelu
Jakub Kutěj
Vystudoval střední školu informačních technologii v oboru počítačová grafika. Focení se věnuje od svých 10 let a povyzkoušení mnoha žánru se jeho nejoblibějším stal sport. Mezi jeho hlavní moto patří, že díky fotografii dokáže zachytit emoce a situace pouhým okem nepozorovatelné a ukázat tak nový pohled. Nejoblíbenější žánry: sport, makro Nejpoužívanější značky: Fujifilm, Canon, Tamron.







Komentáře
Dobrý den, dle dostupných informací by menu mělo být i v češtině. Součástí balení jsou i cartridge, výtěžnost se liší podle barev.
Prodejce Megapixel.cz, Martin Čiháček, 16. 3. 2021 |Epson WorkForce Pro WF-C5790DWF |Reagovat
JF
Dobrý den, zajímá mě zdali je menu v této tiskárně v češtině a jaké náplně jsou součásti baleni. Kolik stránek vytisknu.
Děkuji Fluksa
Jiří Fluksa, 16. 3. 2021 |Epson WorkForce Pro WF-C5790DWF |Reagovat