Fotografické kurzy
Workshop Fashion fotografie s Laurou Kovanskou

Workshop Fashion fotografie s Laurou Kovanskou

Naučte se fotografovat Fashion portrét pod vedením zkušené fotografky Laury Kovanské. Na workshopu se naučíte jak komunikovat s modelem, důležitá technická pravidla i jak připravit situaci, ve které model budete fotografovat.

Poukaz již máte?

Přihlašte se na konkrétní termín.

Vyberte si kurz

Přehled kurzů

Focení lidí je z jednou nejtěžších fotografických disciplín. Zachytit člověka a jeho osobnost je mimořádně těžké nejen pro začínající fotografy. Jaká dodržet technická pravidla, jak komunikovat s modelem a připravit situaci pro fotografování - to vše se naučíte na workshopu Laury Kovanské. Laura se specializuje na portrétní a fashion fotografii již deset let, pracuje jak s filmovými, tak i digitálními fotoaparáty. S X-systémem od Fujifilm již nafotila stovky portrétů a boří tím mýty o tom, že kvalitní fotografie je pouze ze zrcadlovky nebo středoformátových systémů.

Program akce:

  1. sraz na prodejně
  2. teoretická příprava
  3. fotografování profesionální modelky v exteriéru

S sebou si vezměte SD karty, k dispozici bude fototechnika Fujifilm včetně nejnovějších modelů!

O Lauře Kovanské

Laura je fashion & portrait fotografka, art-directorka a majitelka produkční agentury, jejíž tvorba významně zasahuje do reklamy. Dodává fotografie do mnoha mezinárodních tištěných a online magazínů, je také letitou členkou PhotoVogue s první českou "fotkou dne". Letos byly její fotografie zveřejněny ve VANITY, Vogue Italia, VICE, C-HEADS a mnoha dalších. Pracovala na nespočtu reklamních kampaních, například pro Pilsner Urquel (FRISCO), Young Primitive, Heineken, Dearfriends, Czech Air Force, AVAST a pro mnoho dalších zahraničních i českých firem a agentur.

Kam pokračovat?

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách.
Dozvědět se víc.
Souhlasím