Fotografické kurzy
Workshop Ondřej Prosický: fotografování divoké přírody

Workshop Ondřej Prosický: fotografování divoké přírody

Přijďte na besedu s Ondřejem Prosickým, který se zaměřuje na fotografování divoké přírody. Na snímcích chce nápaditě zaznamenat chování zvířat v jejich přirozeném prostředí. Při cestách za přírodou navštívil většinu míst kontinentální Evropy, jižní Atlantik, Arktidu, Afriku, Asii a do tropických oblastní Střední a Jižní Ameriky se vrací fotografovat zvířata každoročně. Beseda proběhne v pondělí 11. srpna. Registrovat se na ni můžete ale už nyní. Neváhejte, čeká vás jedna z nejlepších besed na toto téma.

Poukaz již máte?

Přihlašte se na konkrétní termín.

Vyberte si kurz

Přehled kurzů

Své zkušenosti Ondřej Prosický pravidelně publikuje v článcích a na přednáškách. Fotografické workshopy a expedice zaměřené na přírodu organizuje od roku 2006, snímky publikuje v médiích a má za sebou více než tři desítky autorských výstav. K jeho největším úspěchům patří účast ve finále prestižní fotografické soutěže BBC Wildlife Photographer of the Year. Členem Asociace profesionální fotografů České republiky je od roku 2009. V květnu 2011 udělila Evropská federace profesionálních fotografů Ondřejovi Prosickému titul QEP (Qualified European Photographer) v kategorii Wildlife Photography a v témže roce získal v Bruselu ocenění FEP Landscape Golden Camera. Nejnovějším oceněním je jedna z hlavních cen soutěže Czech Press Photo 2012.

Co na besedě uslyšíte? Zde je krátký program:

  • Informace o Ondřeji Prosickém a jeho fotografování
  • Proč divoká příroda
  • Fotografování v zoo
  • Používané technické vybavení a pomůcky
  • Zkušenosti z foceni v různých lokalitách
  • Zpracování fotografií 
  • Otázky a volná diskuze

 
Autor fotografií: Ondřej Prosický

Kam pokračovat?

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách.
Dozvědět se víc.
Souhlasím