Workshop

Workshop portrétní fotografie se Sony a Zeiss

Naučte se fotografovat atraktivní portrétní fotky v terénu. Vyzkoušíte si práci s modelkou, zjistíte jakou zvolit techniku pro optimální výsledek a navíc si otestujete špičkové portrétní objektivy Zeiss spolu s výkonnými fotoaparáty Sony Alpha. Workshop je zpoplatněn registračním poplatkem 190 Kč – každý účastník obdrží e-mailem poukaz na služby naší fotosběrny v této hodnotě.

Termíny

Pro zadaný filtr nebyly nalezeny žádné termíny.

Nechte si poslat upozornění na nové termíny


Na workshopu se při fotovycházce v blízkosti prodejny naučíte využívat světelných objektivů při fotografování portrétní fotografie. Vyzkoušíte si práci s modelkou a dozvíte se celou řadu zajímavých tipů.

Obsah workshopu:

  1. využívání úmělého a přirozeného světla
  2. výběr a charakter objektivu
  3. manuální ostřední a práce s hloubkou ostrosti
  4. komunikace s modelkou

Objektivy Zeiss řad:

Fotoaparáty Sony Alpha

Na workshop si vezměte i svůj fotoaparát a SD kartu.


Jan Tichý, lektor kurzu

Fotograf Jan Tichý se zaměřuje především na fotografování svateb, portrétů, architektury a města. Jeho specializací jsou pak postupy, při kterých využívá staré manuální objektivy určené pro kinofilmové přístroje.  Díky této technice začal spolupracovat se společností Sony, pod jejíchž hlavičkou uskutečnil celou řadu workshopů.


Náš expert je tady pro vás

Komentáře

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.