Workshop

Foťte a natáčejte mobilem jako profesionálové

Chcete dostat ze svého telefonu maximum? Rádi byste pořizovali mobilem fotografie i videa ve vysoké kvalitě? Nevěříte, že je možné fotit a natáčet mobilem na profi úrovni? Pokud jste si alespoň jednou odpověděli kladně, navštivte 9. 12. 2016 pražský workshop. Naučíme vás, jak vymáčknout ze svého mobilu super foto/video výstupy.

Termíny

Nechte si poslat upozornění na nové termíny


Naučte se pořizovat kvalitní video a fotografie s fotomobily Samsung pomocí příslušenství jako jsou stativy, selfie tyče, ruční stabilizátory, přídavné objektivy a další.

Navíc od 5. do 9. 12. probíhá na všech prodejnách Megapixel Týden se Samsungem, kde si budete moci vyzkoušet nejnovější novinky ze stáje Samsung (Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge). Na všech našich prodejnách (v Praze, Brně, Ostravě) bude přítomen po celou dobu ambasador Samsung a zákazníci si budou moci v praxi vyzkoušet natáčení i filmování všemi aktuálními telefony Samsung, dále Samsung VR (brýle na virtuální realitu) a spoustu dalšího příslušenství. Ambasadoři budou celý týden plně k dispozici, připraveni zodpovědět všechny vaše dotazy.  

Kam pokračovat?


Náš expert je tady pro vás

Komentáře

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.