Workshop

Workshopy Nikon - otevření prodejny Ostrava

Přijďte 14. 1. na tři jedinečné ostravské workshopy Nikon. Každý je na zcela jiné atraktivní téma - street fotografie, fotografie jídla a noční fotografie ve městě. Všechny workshopy se konají pouze jednou a při registraci jsou odlišeny časem konání.

Termíny

Nechte si poslat upozornění na nové termíny


Během dne 14. 1. se budou konat tři různé ostravské workshopy Nikon:

  1. 9:00 - 13:00 Street fotografie a pohyb
  2. 13:00 - 17:00 - Fotografování jídla
  3. 15:00 - 19:00 – Noční fotografie ve městě

Workshopy jsou v registraci výše odlišeny časem konání, každý workshop se koná jen jednou.

Každý workshop má délku cca 150 minut a po setkání v prodejně následuje přesun na fotografickou lokaci. S sebou prosím doporučujeme vzít fotoaparát s nabitou baterií, prázdnou paměťovou kartou, objektivy, stativ a kabelovou spoušť (pokud vlastníte). Bude pro vás připravena technika k zapůjčení.

9:00 - 13:00 Street fotografie a pohyb

Focení na ulici vyžaduje postřeh, štěstí a dokonalé zvládnutí techniky. S lektorem Nikon a fotografem Vojtou Kubcem se podíváme nejenom na Váš fotoaparát Nikon, na kterém si budete moci vyzkoušet různé objektivy, ale také si ukážeme základní styly street fotografie. Fotografovat budeme v exteriéru, nepodceňte prosím teplé oblečení a obuv. Zahájení i ukončení WS bude na prodejně Megapixel.

13:00 - 17:00 - Fotografování jídla 

Jak nejlépe vyfotografovat jídlo, aby vypadalo lákavě a chutně? Tímto WS vám provede Jakub Valdivia, zkušený lektor Nikon a fotograf. Naučíme se zhotovené pokrmy správně naaranžovat a řekneme si tipy a triky, které vylepší vaše fotografie. Ukážeme si práci se světlem, základní pravidla kompozice a budeme se věnovat i foodstylingu. Fotografovat budeme v Sí Restaurant. Zahájení i ukončení WS bude na prodejně Megapixel.

15:00 - 19:00 – Noční fotografie ve městě

Máte rádi noční fotografie z města, barevnou atmosféru a nevíte si rady při nastavení Vašeho fotoaparátu Nikon? S lektorem Nikon a fotografem Vojtou Kubcem budete moci vyřešit vaše technické problémy. Také se něco nového dozvíte o dalších funkcích, fotografických technikách, nebo třeba na jaká úskalí si dávat pozor nejen při noční fotografii. Fotografovat budeme v exteriéru, nepodceňte prosím teplé oblečení a obuv. Zahájení i ukončení WS bude na prodejně Megapixel.

 

Kam pokračovat?


Náš expert je tady pro vás

Komentáře

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.