PN: MOEO2BAS-UPGA, ID: 040971

X-Rite i1Publish Pro 2 Upgrade A

  • Značka: X-Rite

Sháníte X-Rite i1Publish Pro 2 Upgrade A?

„X-Rite i1Publish Pro 2 Upgrade A“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

i1Publish Pro 2 je standardem v oblasti správy barev. Jedná se o dostupné, nejkomplexnější profesionální zařízení pro spektrální měření barev umožňující kalibrace monitorů, projektorů, kalibrace výstupních zařízení v RGB/CMYK/CMYK+ módech včetně možnosti kompenzace vlivu optických zjasnovačů (OBC), vytvářet CMYK základní linearizace, podporuje tisk ISO Media Wedge (IDEAlliance, Fogra), nastavení GCR a separací. Kromě toho lze dále zkalibrovat vstup (digitální fotoaparát) pomocí kalibračního terče ColorChecker Mini (a software ColorChecker Camera Calibration) a pomocí nástroje QA ověřit softproofing (monitor) a tiskový výstup, zda jsou ve shodě. Dále je možné pomocí PANTONE Color Manageru změřit přímé barvy a spravovat je. Produktová sekce: Kalibrační sondy X-Rite

Parametry a popis

Obsahuje: spektrofotometr i1 Pro 2, software i1Profiler, PANTONE Color Manager (software umožňující update aktuálních knihoven přímých barev PANTONE pro Adobe, Quark a další aplikace), ColorChecker Camera Calibration software, krytka na měření okolního osvětlení, držák na monitory, pravítko a podložka pro měření, držák na měření přímé barvy, držák na kalibraci projektorů, praktické uzavíratelné pouzdro, kalibrační terče ColorChecker Classic Mini a ColorChecker Proof.

i1Publish Pro 2 je dobrou volbou pro pracovníky předtiskové přípravy (reklamní agentury, grafická studia, reprostudia, ofestové tiskárny, studia s digitálním tiskem atd.) či fotografy nebo profesionály z oblasti správy barev a kalibrací.

Systémové požadavky:
Windows 7® 32 nebo 64 bit, Windows 8® 32 nebo 64 bit, Windows 8.1® 32 nebo 64 bit, Windows 10® 32 nebo 64 bit, vše s posledními service packy, Intel® Pentium® 4 nebo AMD Athlon XP™ nebo lepší, 1GB RAM, 2GB místa na disku, rozlišení monitoru: 1024 x 768 pixelů nebo větší, podpora dvou monitorů vyžaduje dvě video karty, napájený USB port, DVD mechanika, připojení na internet.
Mac: MacOS X 10.8.x, 10.9.x, 10.10x, 10.11x nebo 10.12x, Intel® procesor, 1GB RAM, 2GB místa na disku, rozlišení monitoru: 1024 x 724 pixelů nebo větší, podpora dvou monitorů vyžaduje dvě video karty, napájený USB port, DVD mechanika, připojení na internet.

Rozdíl mezi i1 Pro a i1 Pro 2 spektrofotometry:
- nový design umožňuje tři standardní podmínky měření (ISO 13655 M0: Tungsten; ISO 13655 M1: D50; ISO 13655 M2: UV Cut) a OBC - kompenzace vlivu optických zjasňovačů bez nutnosti měnit filtry nebo mít dvě zařízení
- možnost měření menšího políčka (až do velikosti 7 mm)
- nový design - ergonometrie, čiětění, ochrana, skladování přístroje
- lepší tepelná stabilita, vyšší jas při emisním měření monitorů a projektorů
- vestavěná kalibrace vlnové délky (samodiagnostika)
- vestavený standard XRGA (XRite Graphic Arts Standard) pro digitální tisk.

i1Publish Pro 2 Upgrade A je výhodným softwarovým i hardwarovým upgradem. Má-li zákazník původní i1, po zakoupení upgradu si zákazník spustí původní software s i1 Pro a vybere přenos licence - "Transfer license" na nový i1 Pro 2. Původní licence softwaru s i1 budou přeneseny na nový přístroj i1 Pro 2. S původním spektrofotometrem i1 Pro zůstane licence s i1Profilerem, která bude umožňovat kalibraci monitoru, projektoru a a pomocí nástroje QA ověřit softproofing (monitor) a tiskový výstup, zda jsou ve shodě.

i1Publish Pro 2 Upgrade A je určen pro zákazníky, kteří si zakoupili produkty: i1Basic s jakýmkoliv zakoupeným modulem i1Match (Scanner, RGB, CMYK, Camera nebo Editor), i1Design LT nebo i1Photo LT s s jakýmkoliv zakoupeným modulem i1Match (Scanner, RGB, CMYK, Camera nebo Editor), i1Photo, i1Photo SG, i1Proof, i1XT, i1XTreme, ProfilerMaker 5 či MonacoPROFILER 4 (u těchto dvou posledních software prosím prověřte možnosti nákupu upgradu s produktovým manažerem).

Ostatní
Číslo produktu:MOEO2BAS-UPGA
Značka: X-Rite

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech.
Dozvědět se víc
Rozumím