PN: YUNQ4KWEU, ID: 031983

Yuneec Q500 4K Typhoon Sport/W + CGO Steady Grip

 • Rozlišení videa: 4K (3840x2160)
 • Stabilizace kamery: Ano
 • Živý přenos obrazu: Ano

Sháníte Yuneec Q500 4K Typhoon Sport/W + CGO Steady Grip?

„Yuneec Q500 4K Typhoon Sport/W + CGO Steady Grip“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Yuneec Q500 4K Typhoon Sport Wizzard + CGO Steady Grip je kompletní kvadrokoptéra určená pro letecké snímkování vybavená 3-osým stabilizovaným závěsem s 4K kamerou CGO3 a vysílačem Typhoon Wizzard, který je ideální pro použití při všemožných outdoorových aktivitách. Dosah živého náhledu je cca 600m. Ruční držák CGO Steady Grip pro 3-osý stabilizovaný závěs s kamerou CGO3 nebo závěs GB203 pro GoPro. Produktová sekce: Drony Různé

Alternativy k již neprodávanému Yuneec Q500 4K Typhoon Sport/W + CGO Steady Grip

Naši zákazníci nejčastěji zvažují tyto alternativy k Yuneec Q500 4K Typhoon Sport/W + CGO Steady Grip

Parametry a popis

Yuneec Q500 Typhoon je kompletní kvadrokoptéra určená pro letecké snímkování vybavená 4K kamerou umístěnou na 3-osém závěsu a vysílačem Typhoon Wizadr umožňující ovládání multikoptéry jednou rukou a plného využití funkcí Foloow My a Watch.
 

Spustit se na lyžích z kopce, projíždět krajinou na kole, pustit se do boje v vlnami na surfu a při tom vše nahrávat na kameru letící nad vámi... s novým Typhoonem Wizard už ne jen sen, ale skutečná realita. 
Pořizování leteckých snímků je díky našemu novému Yuneec Q500 Typhoon Wizard ještě dostupnější a ještě snadnější než kdykoliv předtím. Díky 4K Ultra HD kameře umístěné na 3-osém stabilizovaném závěsu můžete pořídit profesionální video záznamy. Pomocí inteligentní řídící jednotky, vybavené GPS a dalšími "multikopterovskými" vychytávkami, je létání s multikoptérou hračkou i pro úplného začátečníka. Model vždy následuje vysílač ve výšce a ve vzdálenosti, kterou si sami  určíte.

Q500 Typhoon je dodáván kompletně sestavený a připravený pro pořizování leteckých snímků. Srdcem modelu je inteligentní řídící jednotka vybavená GPS modulem. K dispozici jsou tři letové režimy:

Letový režim SMART (inteligentní)
Režim, který umožňuje létání s modelem vždy ve směru, ve kterém stisknete ovladač bez ohledu na to, kterým směrem míří příď. Pokud je stisknut ovladač doleva, model poletí vždy doleva bez ohledu na to, kam míří příď. V tomto režimu jsou i dostupné funkce:

  • Smart Circle která umožňuje modelu letět v inteligentním okruhu o průměru min. 16 m
  • Follow Me která umožňuje modelu následovat pilota sledováním změny polohy vysílače. Tato funkce je dostupná pokud je počet zachycených satelitů větší než 6. Díky funkci "Watch Me" kamera modelu míří vždy směrem k ovladači a tím je zaručeno, že na pořízených záberech bude vždy zachycen objekt, v jehož blízkosti se vysílač nachází.
Letový režim Angle (pilot)
Letový režim vhodnější pro zkušené piloty multikoptér, Q500 se bude pohybovat směrem daným stisknutí ovladačů na vysílači vzhledem k přídi modelu. Q500 bude automaticky udržovat svoji polohu (při dostatečně silném signálu GPS) a udržovat stálou výšku

Letový režim HOME (automatický návrat na místo vzletu)
Letový režim, ve kterém funkce Follow Me přivede Q500 letem po přímé linii ve směru, v němž se právě nachází pilot s vysílačem a automaticky přistane ve vzdálenosti 4-8 m od pilota.

 

Pro ovládání modelu slouží ultra lehký vysílač Typhoon Wizard, díky kterému ze model multikoptéry ovládat pomocí jedné ruky. Ovladač je vybaven všemi funkcemi pro pohodlné ovládání modelu, k dispozici jsou funkce ovládání letu, přepínání mezi letovými režimi, návrat domů, ovládání naklánění kamery, spouštění nahrávání, spouštění/zastavování motorů. Model poté následuje vysílač v režimu Smart s kamerou stále namířenou k vysílači.

K pohonu je spolu s modelem dodáván Li-Pol akumulátor 11,1V/5400 mAh, který modelu dodá energii pro až 25 minut letu. Nabíjení se provádí pomocí nabíječe, který je dodáván spolu s modelem.

Kamera umístěná na 3-osém stabilizovaném závěsu dodává pořízeným záznamům profesionální kvalitu. Díky špičkovému závěsu jsou eliminovány všechny povětrnostní vlivy působící na letící model a záznam je dokonale stabilní. Data jsou ukládány na Micro SD kartu 8GB.

Parametry kamery CGO3:

  • Rozlišení kamery: Ultra HD 4K 30FPS, 2,7K 30FPS, Full HD 1080p/60 (50, 48 FPS)
  • Rozlišení fotoaparátu: 12 MPX
  • Úhel záběru: 115°

Obsah balení:

  • Sestavený model
  • 3-osý závěs s integrovanou 4K Ultra DH kamerou
  • Vysílač Typhoon Wizard
  • 1x pohonný akumulátor 5400 mAh
  • Nabíječ pohonného akumulátoru
  • CGO SteadyGrip
  • Nabíječ vysílače
  • Redukce do zapalovače automobilu
  • Náhradní vrtule (2 páry)
  • SD Micro karta 8GB
  • Kabel USB pro připojení modelu k PC

POZOR:
Komerční využití (např. pro letecké fotografování) nebo provoz modelu s autonomním řídícím systémem (bez řízení modelu pilotem v přímé viditelnosti pomocí RC soupravy v reálném čase po celou dobu letu) na území České republiky vyžaduje certifikaci modelu i pilota Úřadem pro civilní letectví.

 
Záznam
Typ paměťového media: Micro SD
Formáty souborů: MPEG-4
Rozlišení videa: 4K (3840x2160)
Integrovaný GPS: Ano
Video formát: MPEG-4, AVC/H.264
 
Obecné
České menu: Ano
 
Fyzikální specifikace
Hmotnost: 1700 g
Rozměry v mm: 565x565x210
 
Ostatní
Základní příslušenství: kvadrokoptéra, kamera 4K, závěs, závěs a živý přenos pro GoPro, dálkový ovladač Wizzard, video přenosová jednotka, držák, akumulátor, nabíječka, autonabíječka, dvě sady vrtulí, sluneční kryt, USB interface flash paměť, manuál
 
Obrazový snímač
Rozlišení: 12 Mpx
 
Rozhraní a napájení
Rozhraní: HDMI, USB
Typ akumulátoru: 5400mAh
 
Kvadrokoptéry
Počet motorů: 4
Stabilizace kamery: Ano
Živý přenos obrazu: Ano
Úhel záběru: 115 °
Výdrž baterie: 25 minut
Doporučený věk: 15 let
Dosah dálkového ovládání: 800 m
Maximální rychlost: 8 m/s

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím