Magazín

Produktové aktuality

Zachyťte i ten nejmenší objekt s novými makro objektivy Laowa

Lucie VořechováVydáno: 17. 10. 2022 v 12:20 • Rubrika: Produktové aktuality

Zachyťte i ten nejmenší objekt s novými makro objektivy Laowa

Pohlédněte do světa hmyzu s novými objektivy Laowa 100 mm a Laowa 65 mm Macro APO Cine pro bajonet Canon EF a RF, Leica L a Sony FE. Pojďme si říct, proč by tyto novinky neměly ujít vaší pozornosti.

Obsah

Makro fotografie vyžadují dávku trpělivosti a také specifickou fotovýbavu, ve které je důležitý především vhodný objektiv. S plnoformátovými makro cinema novinkami od Laowa dosáhnete ostrých a detailních záběrů focených subjektů a využijete je i pro portréty, sport nebo natáčení videí. 

Laowa 65 mm T/2,9 2X Macro APO Cine 

Full frame teleobjektiv Laowa 65 mm se světelností T/2,9 a poměrem makro 2:1 nabízí příjemný kruhový efekt bokeh a možnost fotit i v horších světelných podmínkách. 

Makro objektiv Laowa | Megapixel

Optická stavba objektivu obsahuje 14 členů v 10 skupinách, které zajišťují ostrý obraz. Díky třem členům ELD je potlačená chromatická vada v celém ostřícím rozsahu, a to i v rozostřených částech snímku. 

Minimální zaostřovací vzdálenost činí 17 cm. Délka objektivu je neměnná, což zamezuje kontakt s fotografovaným objektem při zaostřování. Clonu lze ovládat pomocí kroužku, který umožňuje videomakerům dosáhnout jemných a souvislých přechodů.

Pro dobrodruhy je zásadní hmotnost a délka samotného objektivu. Ta v tomto případě činí 550 g a 103 mm. Přední optiku lze doplnit o filtr s průměrem 77 mm

Chci Laowa 65 mm

Laowa 100 mm T2,9 2X Macro APO Cine 

Laowa 100 mm s úhlem záběru 26,1° umožňuje díky světelnosti T/2,9 zaznamenat i scény s nedostatečným světlem. 13lamelová clona vytváří příjemný kruhový efekt bokeh a odděluje focený subjekt od svého pozadí. 

Laowa | Megapixel

Makro zvětšení umožňuje zachytit malé a drobné subjekty a díky možnosti zaostření na nekonečno využijete objektiv i pro focení portrétů. Vnitřní zaostřování je rychlé, přesné a nemění délku objektivu ani neotáčí přední tubus. Minimální zaostřovací vzdálenost činí 24,7 cm.

Objektiv využijete i pro natáčení videí. Změna v clonových číslech je plynulá díky kroužku, který necvaká a nijak neruší konečný výstup. 

I tento model můžete doplnit o kruhový filtr s průměrem 77 mm, abyste ochránili přední optiku nebo do záběrů vnesly speciální efekty, kterých byste jinak nedosáhli. 

Chci Laowa 100 mm

Vyměňte svou starou fotovýbavu za novou

Přáli byste si upgradovat na modernější techniku? Přineste nám svou starou funkční výbavu a my vám za ní přihodíme bonus až 20 % na nákup nového objektivu nebo fotoaparátu! Více informací najdete v naší službě Restart.

Zjistěte, kolik obdržíte za svou stávající techniku v naší výkupní kalkulačce.

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.